Стоматология Пародент на Глубокой

3.7
Оценить
пн-пт
9:00-20:00
сб
09:00-15:00
вс
выходной
ул. Глубокая, д. 4
Рассказать друзьям

Стоматология «Пародент» действует более 10 лет. Она одна из немногих стоматологий, специализирующихся на лечении такого заболевания, как пародонтит. Согласно статистике, этой болезнью страдают примерно 60% детей и 95% взрослого населения.

Клиника предоставляет своим клиентам грамотный подход к патологии заболевания с обязательным учетом причин его возникновения. Здесь вас ждет оптимальный выбор способа лечения болезни, устранение внешних причин пародонтита, уменьшение или полная ликвидация влияния факторов, благодаря которым болезнь получила свое развитие.

Также клиника предоставляет консультации по профилактике пародонтита, куда входит помощь в выборе зубной пасты и комплекса витаминов.

Услуги и цены
Пластика уздечки языка или губы
550  грн
Сложное удаление зубов
660  грн
Лечение периостита (флюса)
255  грн
Лечение стоматита
70  грн
Шинирование зубов
550  грн
Осмотр и консультация
100  грн
Компьютерная томография
300  грн
Рентген зубов
35  грн
Удаление зубов у детей
95  грн
Металлические брекеты
4200  грн
Керамические брекеты
6350  грн
Ретейнер для зубов
660  грн
Съемная пластина для зубов
1100  грн
Установка виниров на зубы
3630  грн
Установка полных съемных протезов
1700  грн
Установка цельнокерамических коронок
3960  грн
Установка зубных штифтов
1000  грн
Установка циркониевых коронок
5950  грн
Все филиалы 2
Врачи клиники
Все врачи клиники 26
Cвернуть
Отзывы 5
Ваш отзыв
  • Доброго дня! Однозначно одна з найкращих стоматологічних клінік Львова! Добре налагоджений менеджмент на рецепції, сучасне обладнання, професійні лікарі. Окрема подяка Семенів Уляні Андріївні за професійну діагностику та якісне лікування!
  • Хочу залишити свій відгук про стоматологічну клініку «Пародент». До цієї стоматології я потрапила по рекомендації знайомої, сім’я якої вже багато років лікується в ній,і за що я ій дуже вдячна!!! Вражена вмінням стоматологів підібрати підхід до кожного пацієнта. Я з тих пацієнтів,які ходять до стоматологів тільки при гостій потребі(страх до них виробився ще з дитинства)але після лікування в цій клініці хочу сказати що буду регулярно,як мені радили, раз в шість місяців, відвідувати стоматологів і робитиму це тільки в клініці «Пародент». Комфортна атмосфера, ідеальна чистота, порядок і стерильність на кожному кроці створюють чудовий настрій в цьому закладі. Я задоволена високим рівнем професіоналізму працівників клініки, уважним ставленням лікарів ,асистентів і дівчат на рецепції до пацієнтів ну і звичайно відмінним результатом лікування!!!ДЯКУЮ що Ви є!
  • Доброго дня! Мене звати Наталія,хочу залишити позитивний відгук про стоматологічну клініку «ПАРОДЕНТ» сервісом якої я була приємно вражена! Проживаю я за кордоном в місті Торонто,приїхавши в Україну, на не довготривалу відпустку,в останній день перед від’їздом вирішила поміняти старі пломби на нові і звернулась у клініку «Пародент». На наступний день після лікування відчула незначний дискомфорт,заважали пломби по прикусу,оскільки ставили їх під анестезією я не могла відразу відчути це і звернутись для корекції немала змоги,бо з ранку мала літак. Але зателефонувавши у «Пародент» і розказавши про свою проблему ,була здивована відповідю дівчаток про те, що я зможу звернутись у їхню клініку яка знаходиться у Торонто і що все лікарі поправлять і ще й безкоштовно!!! Саме так все і відбулось,звернулась,прийняли,підкорегували і зараз все чудово!Дуже рада що є така мережа клінік ,які між собою співпрацюють. Бажаю власнику і всій команді персоналу клініки «Пародент» здоров’я, процвітання, втілення всіх задумів, доброзичливих пацієнтів, а також успіхів у Вашій професійній діяльності! Ви кращі з кращих! Всім рекомендую!
  • Чудова клініка . Відмінне поєднання чуйного ставлення до людей , професійності і адекватних цін . Люди просто люблять свою роботу і роблять її добре . Мені цю клініку порадили знайомі , і я далі буду радити іншим . Велике спасибі лікарю Шулюку Андрію Михайловичу за терпіння , професіоналізм і за мою чудову посмішку.

  • Дуже задоволеня якістю послуг. Як на мене співвідношення ціни/якості дуже хороше. Відвідувала клініку влітку 2015, вже пів року нічого не турбує) Знайшла по рекомендації друзів.
Отзывы
Вернуться к отзывам
Запись на прием
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.
Используйте вашу учетную запись на Facebook.com для входа на сайт.
Используйте вашу учетную запись VKontakte для входа на сайт.
Используйте вашу учетную запись Google для входа на сайт.
Используйте вашу учетную запись Мой Мир@Mail.ru для входа на сайт.
Яндекс.Метрика