Поради від Крамаренко:

Ціни на відбілювання зубів

Вартість домашнього відбілювання майже така ж, як і апаратного. Для більш бюджетного варіанту, варто спробувати відбілюючі пасти. Але не вибирайте найдешевшу продукцію, якість якої викликає сумніви.
Ціни на відбілювання зубів

Відбілювання зубів - популярна естетична процедура, яка дозволяє зробити посмішку ідеально білосніжною. У стоматології вам запропонують апаратне, лазерне або фотовибілювання. Вартість одного сеансу може становити від 500 до 2 500 грн, все залежить від результату, який ви бажаєте досягти.

Види відбілювання зубів

Апаратне відбілювання

Це механічне зняття бактеріального нальоту, після якого емаль освітлюється до натурального відтінку (на 1-2 тони). Така процедура також корисна для профілактики карієсу, тому її рекомендують проводити всім пацієнтам раз на півроку.

Є кілька видів апаратного відбілювання:

  1. Чистка спеціальною щіткою - стоматолог використовує абразивну насадку разом з пастою, поліруючи поверхню емалі та зубних пломб.
  2. Ультразвукова обробка - усуває не тільки м'який бактеріальний наліт, але і твердий зубний камінь.
  3. Чистка Air Flow - піскоструйний апарат подає порошкову суміш з водою під тиском. Це дозволяє ретельно очистити жувальну поверхню зубів і міжзубні проміжки.

Професійне чищення емалі усуває некрасивий жовтий наліт, темні плями від кави, сигарет, вина. Ціна процедури може варіюватися залежно від кількості зубів, які потрібно очистити. Середня вартість - 20-25 грн за один зуб.

Хімічне відбілювання зубів

Химическое отбеливание зубовСуть процедури в тому, що емаль освітлюється внаслідок хімічних реакцій. На поверхню зубів наносять гель, що окиснює, який під впливом каталізатора виділяє активні молекули кисню. Вони проникають в дентин, усуваючи в ньому стійкий пігмент.

В якості каталізатора служать лазерні промені, світло галогенової або діодної лампи.

Сеанс хімічного відбілювання триває близько 2-х годин, а результат зберігається протягом 3-5 років, звичайно, за умови якісного гігієнічного догляду. За одну процедуру можна освітлити емаль до 8-10 тонів.

Вартість професійного відбілювання зубів

Скільки ж коштує відбілювання зубів у стоматолога? Найдорожча процедура - лазерне відбілювання (від 2 500 грн). Ціна виправдана безпекою - лазер не перегріває пульпу, не травмує емаль. Тому вам не потрібно боятися, що з'являться ускладнення у вигляді підвищеної чутливості зубів або запалення.

Більш дешевий метод - фотовідбілювання Zoom (близько 1 500 грн). Однак така процедура протипоказана при карієсі, гінгівіті та за наявності тріщин на емалі.

Багато стоматологій пропонують відбілювання в кредит, так що тепер вам непотрібно відмовлятися від голлівудської посмішки. Можна оплатити її поетапно.

Недороге домашнє відбілювання

Якщо ж професійні процедури вам не по кишені - не біда. Є бюджетний варіант - домашні системи відбілювання. Ви можете використовувати їх у будь-який зручний час. Слід просто заповнити пластикову капу окиснюючими гелем низької концентрації і надіти на пару годин.

Єдиний мінус - результат проявиться лише через 2-3 тижні регулярного застосування.

Середня вартість домашньої системи - 650-800 грн.

При виборі методу відбілювання варто враховувати не тільки ціну, але і безпечність для здоров'я. Краще заздалегідь проконсультуватися у стоматолога, фахівець порекомендує для вас найоптимальніший варіант.


Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
3.7
Оцінити
(131)

Як користуватися зубною ниткою Яке значення зубної нитки при чищенні зубів? Правила використання флоса для зубів. Ціна на нитки для зубів.
Як обрати зубну пасту Зубна паста і її основні різновиди. Відмінності лікувальних паст для зубів від гігієнічних. Критерії вибору засобів для очищення зубів. Дитячі зубні пасти.
Види відбілювання зубів Зараз є багато видів відбілювання зубів. Чим вони відрізняються і як обрати оптимальний?
Процедура видалення зубного каменю Удаление зубного камня проводится с помощью ультразвука, лазера или абразивной чистки. Процедура длится 20-30 минут. Рекомендуется удалять зубной камень раз в полгода.
Лазерне відбілювання зубів Лазерное отбеливание – оптимальный вариант осветления эмали без рисков для здоровья. Процедура проходит абсолютно комфортно и занимает около 40 минут.
Ультразвукова чистка зубів Ультразвуковое отбеливание является одним из наиболее распространенных методов профессиональной чистки зубов. Ведь красивая и белоснежная улыбка – это залог успешности человека.
Чищення зубів Для чего нужна профессиональная чистка зубов. Как произвести чистку зубов в домашних условиях. Сколько стоит химическая или механическая чистка.
Домашнє відбілювання White light White light – система домашнего отбеливания зубов, осветляет эмаль на 8-10 тонов. Метод в несколько раз дешевле, чем профессиональное отбеливание у стоматолога.
Фотовідбілювання зубів Фотоотбеливание зубов позволяет осветлить эмаль до 8 тонов за одну процедуру. Эффект от процедуры сохраняется на протяжении 3-х лет. Цена фотоотбеливания ниже, чем на лазерное отбеливание.
Відбілювання Opalescence Opalescence – это удобная домашняя система для отбеливания зубов. Специальный гель осветляет эмаль до 10 тонов и не вызывает осложнений. Идеальный эффект наступает через 5 дней.
Що таке Air-Flow? Чистка зубов с помощью Air-Flow в кратчайшие сроки поможет вам обрести белоснежную улыбку. Узнай цену airflow отбеливания в клиниках.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика