Поради від Крамаренко:

Обираємо найефективніший засіб для відбілювання зубів

Кожна стоматологія пропонує один або, у кращому разі, кілька методів освітлення емалі. Дізнайтеся про засоби ще до того, як відвідаєте лікаря, щоб легше вибрати не просто популярне, але й безпечне відбілювання.
Обираємо найефективніший засіб для відбілювання зубів

Виробники пропонують споживачам широкий асортимент препаратів для відбілювання зубів. Проте вибрати найефективніший інструмент або вміст без кваліфікованої допомоги непросто. Спробуємо виділити види засобів і знайти найефективніший з них.

Які відбілювачі для зубів існують?

Сьогодні можна виділити два основні види освітлення емалі: стоматологічне і домашнє.
Перший вид відбілювання включає ряд складних процедур із застосуванням спеціальної техніки. До таких відносяться:

  1. Лазерна обробка.
  2. Ультразвук.
  3. Хімічний вплив.
  4. Фотовибілювання.
  5. Використання пристроїв Air-Flow.

Усі зазначені методи проводяться виключно фахівцями і мають відносно високу вартість. Домашні способи також помітно освітлюють емаль. Вони включають:

Какие отбеливатели для зубов существуют.jpg
  • відбілюючі пластинки;
  • гелі та пасти;
  • розчини та спеціальні капи;
  • жувальні гумки і смужки.

Кращим варіантом вважається використання наборів «White light», а також «Діамант». Перший засіб для відбілювання зубів являє собою двокомпонентний гель, що проникає в емаль. Другий набір включає кілька складів (гель, каталізатор, зубна паста) і спеціальну пластину.

Обидва способи досить ефективні і дозволяють домогтися помітного результату (освітлення не менше ніж на 6-7 тонів). Стоматологи рекомендують купувати набори для відбілювання зубів в аптеці, так як це гарантує їхню якість.

На порталі ви можете скористатися детальною інформацією про те, де і який відбілювач зубів купити, як його використовувати. Крім того, за необхідності ми допоможемо вибрати кращу стоматологічну клініку, в якій можна пройти процедури з глибокого освітлення емалі. Ми пропонуємо також вигідні купони на знижки і різні пільги.


Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.5
Оцінити
(34)

Як користуватися зубною ниткою Яке значення зубної нитки при чищенні зубів? Правила використання флоса для зубів. Ціна на нитки для зубів.
Як обрати зубну пасту Зубна паста і її основні різновиди. Відмінності лікувальних паст для зубів від гігієнічних. Критерії вибору засобів для очищення зубів. Дитячі зубні пасти.
Види відбілювання зубів Зараз є багато видів відбілювання зубів. Чим вони відрізняються і як обрати оптимальний?
Процедура видалення зубного каменю Удаление зубного камня проводится с помощью ультразвука, лазера или абразивной чистки. Процедура длится 20-30 минут. Рекомендуется удалять зубной камень раз в полгода.
Лазерне відбілювання зубів Лазерное отбеливание – оптимальный вариант осветления эмали без рисков для здоровья. Процедура проходит абсолютно комфортно и занимает около 40 минут.
Ультразвукова чистка зубів Ультразвуковое отбеливание является одним из наиболее распространенных методов профессиональной чистки зубов. Ведь красивая и белоснежная улыбка – это залог успешности человека.
Чищення зубів Для чего нужна профессиональная чистка зубов. Как произвести чистку зубов в домашних условиях. Сколько стоит химическая или механическая чистка.
Домашнє відбілювання White light White light – система домашнего отбеливания зубов, осветляет эмаль на 8-10 тонов. Метод в несколько раз дешевле, чем профессиональное отбеливание у стоматолога.
Фотовідбілювання зубів Фотоотбеливание зубов позволяет осветлить эмаль до 8 тонов за одну процедуру. Эффект от процедуры сохраняется на протяжении 3-х лет. Цена фотоотбеливания ниже, чем на лазерное отбеливание.
Відбілювання Opalescence Opalescence – это удобная домашняя система для отбеливания зубов. Специальный гель осветляет эмаль до 10 тонов и не вызывает осложнений. Идеальный эффект наступает через 5 дней.
Що таке Air-Flow? Чистка зубов с помощью Air-Flow в кратчайшие сроки поможет вам обрести белоснежную улыбку. Узнай цену airflow отбеливания в клиниках.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика