Брекети Damon

Брекети Damon

Якщо ви хочете швидко, ефективно і з мінімальним дискомфортом привести в норму зубний ряд, використовуйте брекети системи damon! До лікаря-стоматолога нас приводить не тільки біль і турбота про здоров’я зубів. Чимало хвилюють пацієнтів і естетичні нюанси. Погодьтеся, що відновлення функцій зубного ряду – це лише половина проблеми. Тим, хто йде в кабінет дантиста, дуже важливо зберегти, повернути або заново створити красу посмішки.

Саморегулюючі брекети – запорука краси вашої посмішки

Деформація зубного ряду лише спочатку сприймається як естетична проблема. Її наслідки можуть бути плачевними, аж до втрати декількох зубів. З точки зору краси, цей варіант набагато гірше, ніж необхідність носити брекети. Тим більше, що різні види сучасних брекет-систем дозволяють звести дискомфорт від такого лікування до мінімуму.

Брекети damon – ціни обгрунтовані!

Безлігатурні система розроблена доктором Деймоном. Принцип її роботи полягає в тому, що дуги брекетів damon входять в пази і регулюються за рахунок ковзання.

У традиційних брекет-системах регулювання відбувається в еластичних лігатурах, які мають цілий ряд недоліків:

 • можуть змінювати колір;
 • потребують частої корекції стоматологом;
 • дають навантаження на м’язову тканину щелепи і пародонт;
 • масивна конструкція на зубах, сірий колір лігатур робить таку систему набагато помітнішою.

Брекеты Damon2.jpg

Брекети системи damon зводять до мінімуму механічне навантаження на зуби, не наводячи при цьому до зниження ефективності лікування. Саморегулюючі брекети контролюють навантаження на зуби, поступово формуючи правильний прикус і рівний зубний ряд.

Таким чином, брекети damon:

 1. менш помітні;
 2. виключають окислювальні процеси;
 3. вимагають меншої кількості візитів до стоматолога, оскільки рідше вимагають зміни дуг;
 4. не змінюють колір;
 5. дають помітний ефект вже після 2-3 місяців використання;
 6. приносять менший дискомфорт при носінні, оскільки механічний вплив на зубний ряд зведено до мінімуму.

Ціна на встановлення такої системи в близько 6000 грн. Для того, щоб зрозуміти, що вона повністю обгрунтована, досить просто подивитися порівняльні фото і послухати відгуки щасливих володарів ідеальної посмішки, у створенні якої брали участь брекети damon.

 1. 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.
 2. Глибокий дистальний прикус порушує пропорції обличчя і ускладнює пережовування їжі. Дізнайтеся, як виглядає глибокий прикус зубів і чому виникає ця патологія.

Брекети Damon в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Усі 32 бізнес

60
58 відгуків

Призма бізнес

29
53 відгуку

Healthy Dent бізнес

27
26 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(723)

Ціни на брекети Ціна брекетів становить від 3 500 до 20 000 грн. Вартість брекет-системи залежить від матеріалу пазів і технологій кріплення. Найдешевший варіант – металеві брекети.
Керамічні брекети Керамічні брекети дуже надійні. Вони виготовлені за новою технологією, що дозволяє брекетам не змінювати форму протягом усього лікування.
Безлігатурні брекети Відмінності безлігатурних брекетів від традиційних лігатурних. Основні переваги саморегулюючихся брекетів. Ціни на безлігатурні ортодонтичні конструкції.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.