Дитячі брекети

Дитячі брекети

Дитячі брекети застосовуються для лікування дітей від десяти років, у більш ранньому віці їх не ставлять. Причина такого підходу – нераціональність зайвого навантаження, коли можна використати більш легші апарати. Більшість батьків може турбувати питання про те, чи захоче малюк носити дитячі брекети. Насправді, сучасна стоматологія та ортодонтія настільки розвинена, що ортодонтичні пристосування не принесуть дитині ніякого дискомфорту і допоможуть створити красиву і здорову усмішку.

Брекети для дітей: види і ціни

Існують наступні види дитячих брекетів:

  • металеві брекет-системи: вартість їх невисока (від 2000 до 4000 грн). Вони відмінно виправляють всі проблеми прикусу. Єдиний мінус – помітність для оточуючих;
  • пластикові: відгуки дітей про них тільки позитивні, так як вони мають різнокольорове забарвлення і дуже веселять будь-якого малюка;
  • сапфірові: ціни на них дуже високі (від 7000 до 10000 грн), що однак, компенсується за рахунок повної непомітності на зубах, їх не видно навіть на фото;
  • лінгвальні брекети:: є найдорожчими і одночасно, менш популярними, тому що порушують дикцію і не надто зручні при носінні.

Перш, ніж звертатися до лікаря, варто поговорити з вашою дитиною. Справа в тому, що найдорожча і якісна система здатна принести дітям чимало дискомфорту і навіть больових відчуттів. Для того, щоб уникнути сліз і прохань про зняття «залізяк», треба розповісти дитині, як це важливо мати красиві і здорові зуби.

Вибір чи необхідність?

Детские брекеты2.jpg

Варто також відзначити, що практично 70% сучасних людей мають схильність до щелепних аномалій, зокрема, до появи неправильного прикусу. Це може принести чимало шкоди як в ранньому віці, так і в дорослому житті.

Викривлення зубного ряду стає причиною розвитку стоматологічних захворювань, головних болей і навіть проблем з суглобами. Допоможіть малюкові позбутися подібних турбот. Для цього досить стежити за розвитком щелепи з раннього віку і при першій необхідності звернутися в стоматологічний кабінет.

Виправлення прикусу у дітей в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

333
87 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

136
23 відгуку

Олімп-С бізнес

11
14 відгуків

Mom's бізнес

8
8 відгуків

Sanident

6
6 відгуків

Австралійський ортодонтичний центр бізнес

5
5 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(549)

Дитяча ортодонтія С появлением первых коренных зубов ребенку необходимо посетить детского ортодонта. Читайте подробнее о детской ортодонтии далее.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.