Керамічні брекети

Керамічні брекети

Порівнюючи брекет-системи

Всі брекет-системи поділяються на вестибулярні і лінгвальні. Вестибулярні брекет-системи розташовуються зі сторони губ, а лінгвальні – зі сторони язика. У свою чергу, вестибулярні брекети бувають дуже різними.

Класичні металеві брекет-системи, хоч і істотно видозмінилися з радянських часів, все ще вважаються однією з найбільш жорстких і непривабливих на вигляд. Альтернативою їм прийнято вважати систему з пластиковими брекетами, проте, у неї є інший істотний недолік – пластикові частини можуть змінювати колір.

Куди більш практичний варіант – це безлігатурні брекети, які більш ефективні і менш помітні в ротовій порожнині за рахунок відсутності лігатур. Звичайно, якщо ви хочете абсолютно непомітні брекети, тоді вам варто звернути увагу на лінгвальні системи. Правда, їх вартість істотно вища, ніж у вестибулярних ортодонтичних систем. Але що ж робити, якщо лінгвальні системи для вас дуже дорогі, а металеві і пластикові брекети ви носити соромитеся?

Тоді вам чудово підійдуть керамічні брекети. Вони майже не помітні і їх вартість, хоч і дорожча інших вестибулярних систем, все ж набагато дешевша лінгвальних брекетів.

На керамічні брекети ціна обгрунтована

Керамические брекеты2.jpg

Так що ж є аргументом на користь керамічних брекетів? Адже ціна брекетів з кераміки таки істотно вища, ніж на інші вестибулярні системи. У середньому вартість подібних систем складає 6 000 грн.

Перед тим, як приймати рішення про вибір брекет-систем, потрібно дізнатися декілька фактів про керамічні конструкції:

  • вони не змінюють колір;
  • охайні і малопомітні;
  • не травмують слизову оболонку рота;
  • не викликають алергічних реакцій;
  • добре фіксуються на зубах.

Керамічні брекет-системи бувають полікристалічними і монокристалічними. Перші мають колір зуба і підбираються індивідуально. Другі прозорі і більш універсальні. Приймаючи рішення про виправлення прикусу брекетами, потрібно враховувати всі переваги та недоліки систем, які вам пропонують.

Все-таки носити брекети доведеться досить довго, а отже, варто подбати про комфорт і зовнішній вигляд. Порівняйте фото різних систем і вирішуйте, яку з них ви хотіли б бачити на своїх зубах. А відносно зручності й інших нюансів завжди можна зорієнтуватися, читаючи відгуки пацієнтів.

  1. 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.

Керамічні брекети в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

Усі 32 бізнес

51
49 відгуків

Goodental

50
48 відгуків

Призма бізнес

29
51 відгук

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.6
Оцінити
(400)

Лінгвальні брекети Не осталось ортодонтических центров, в которых бы не использовались лингвальные брекеты. Сегодня все клиники предлагают эти замечательные системы.
Сапфірові брекети Сапфировые брекеты эстетичны и незаметны на зубах. Установите их и вы не пожалеете о своем выборе!
Безлігатурні брекети Отличия безлигатурных брекетов от традиционных лигатурных. Основные достоинства самолигирующих брекетов. Цены на безлигатурные ортодонтические конструкции.
Невидимі брекети Поставив невидимые брекеты, вы скроете от окружающих факт лечения прикуса. Стоимость лингвальных брекет-систем.
Брекети Damon Хотите установить брекеты Даймон? Отличный выбор! Средняя стоимость — от 6000 грн.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика