Пластикові брекети

Пластикові брекети

Довгий час пацієнти покірно користувалися металевими брекетами і не переживали, тому що не було альтернативи. Але з часом лікарі-ортодонти замислилися: чи не можна ці системи якось удосконалити, зробити більш естетичними та красивими. Сама конструкція, як з'ясували розробники, оптимальна і зміненню не підлягає. Тоді в чиюсь світлу голову прийшла думка: а що коли просто використовувати інший матеріал? Так і з'явилися пластикові брекети – перша естетична система для виправлення прикусу.

Для людей, що все-таки соромляться демонструвати іншим медичну конструкцію на зубах, були винайдені абсолютно непомітні модифікації. Наприклад, невидимі брекети STB або зубні капи Invisalign. Але і ціна у цих методик значно вище. Пластиковий ж варіант оптимальний за співвідношенням ціна/якість.

Розфарбуємо брекети з пластику в свої кольори

Незаперечним плюсом цієї моделі є можливість вибору кольору. Завдяки даному фактору, пластикові брекети мають незмінну популярність у дітей. Різнокольорові зуби – що може бути забавніше!

Крім того, на такі брекети можна нанести малюнок на ваше замовлення. Є можливість надати конструкції цікавої й оригінальної форми. Тут відкриваються необмежені можливості для самовираження і творчості. Навіщо приховувати свої брекети, якщо з них можна зробити прикрасу і підкреслити індивідуальний стиль?

Плюси пластмасових брекетів

 • Менш помітні в порівнянні з металевими моделями.
 • Можливість підібрати колір, форму і малюнок буде особливо цікава дітям і підліткам.
 • Зручність: пластик не заважає і не дряпає язик, на відміну від металу.
 • Ціна. Звичайно, дорожче, ніж металеві аналоги, але все ж таки пластмаса відносно економічна.

Мінуси пластикових брекетів

 • Крихкість. Через особливості матеріалу такі системи не дуже-то й міцні, тому без особливої дієти не обійтися. І все одно якась шалена апельсинова кісточка може зламати брекет, і тоді доведеться його міняти. А це може значно уповільнити процес лікування.
 • Перефарбування. Пластмаса «боїться» харчових барвників. Ви так старанно підбирали відтінок, а тут насадки взяли і перефарбувалися в абсолютно непередбачуваний колір. Вихід той же, що і в попередньому пункті – міняти.
 • Пам'ятайте про догляд

  Доглядати за такою системою дуже просто. Не забувайте сумлінно чистити зуби щодня, а також користуватися зубною ниткою. Простір між зубами і брекетами прочищається спеціальними йоржиками, які продаються в аптеці. Раз на півроку бажана профілактична чистка Air Flow, яку можна зробити в будь-якій стоматологічній клініці.

  Будьте обережні, все-таки пластикові брекети вельми крихкі. Намагайтеся не гризти нічого твердого.

  Щоб уникнути неприємного перефарбування конструкції, уникайте будь-яких харчових барвників. Утримуйтеся від кави і не паліть.

  Вартість лікування

  Виправлення прикусу пластиковими брекетами коштуватиме від 3000 гривень за одну щелепу. Таким чином, даний варіант є компромісним між металом і дорожчими системами.

  Цей варіант лікування можна рекомендувати тим, хто вважає за краще не переплачувати за спірні переваги дорогих моделей, але й не хоче зв'язуватися з брутальною залізною класикою. Щоб підібрати стоматологічну клініку, рекомендується скористатися пошуком на нашому сайті.

  1. 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.

  Пластикові брекети в Києві.

  Рекомендовані
  Показаний все місто. Показати ваш район?

  ДемАрк Дент

  1
  1 відгук

  Вам сподобалася стаття ?
  Рейтинг статті
  5
  Оцінити
  (390)

  Керамічні брекети Керамические брекеты очень надежны. Они изготовлены по новой технологии,что позволяет брекетам не ломаться на протяжении всего лечения.
  Металеві брекети За много лет железные брекеты исправили прикуса миллионам людей. Новые безлигатурные брекеты Damon – максимум скорости и комфорта. Лигатурная классика – для сильных духом. Стоит ли переплачивать за более дорогие системы лечения?
  Сапфірові брекети Сапфировые брекеты эстетичны и незаметны на зубах. Установите их и вы не пожалеете о своем выборе!
  Безлігатурні брекети Отличия безлигатурных брекетов от традиционных лигатурных. Основные достоинства самолигирующих брекетов. Цены на безлигатурные ортодонтические конструкции.
  Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
  Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
  Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
  Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
  Яндекс.Метрика