Пластинки на зуби

Пластинки на зуби

За даними статистики, з правильним прикусом народжується тільки кожна десята людина на планеті. Тоді чому ж людей з нерівним прикусом не так вже й часто зустрінеш на вулиці?

Тому що, по-перше, не у всіх ця проблема помітна. Ну а, по-друге, все-таки не середньовіччя надворі, медицина не стоїть на місці. У наші дні існує безліч ефективних способів виправлення дефектів прикусу.

Будь-який ортодонтичний апарат для лікування прикусу працює за рахунок м'якого тиску, який він чинить на зуби і кістку щелепи. А це дає можливість зубам стати в правильне положення.

Види пластинок для зубів

Знімні зубні пластини

Виготовляються з високотехнологічної пластмаси. Важко сперечатися з тим, що можливість знімати пластини на час їжі і чищення – чимала перевага. Крім того, властивості матеріалу практично на 100% гарантують відсутність алергії.

Враховуючи простоту застосування та ефективність, такі пластини призначають дітям та підліткам. У знімних пластин для зубів є певні обмеження. Вони працюють тільки стосовно не дуже серйозних патологій прикусу. Саме тому їх призначають дітям, адже у них організм ще до кінця не сформований і лікувальній дії піддається значно легше.

Скільки носити пластинку для досягнення терапевтичного ефекту, залежить від конкретної ситуації. Зазвичай носять півтора-два роки.

Ціна питання: від 1500 гривень за одну знімну пластину. Але цей пристрій необхідно міняти приблизно раз в 6-12 місяців. Отже, вартість лікування збільшується.

Як «підкрутити» пластинку для зубів

Між іншим, деякі різновиди знімних зубних пластин потребують управління і налаштування. Це необхідно в разі, коли у конструкції апарата присутній, так званий, «гвинт Бертоні».

Щоб лікування проходило успішно, гвинт потрібно періодично підкручувати спеціальним ключем, стягуючи металеві дуги. Нічого важкого в цьому немає. Якщо лікар пропише вашій дитині знімні зубні пластини, він, звісно, пояснить, як і в який бік підкручувати гвинт.

Незнімні зубні пластини

Це вже пластинки на зуби для дорослих. Дана система застосовується, в основному, для вирівнювання зовнішньої лінії зубів. Незнімна пластинка для вирівнювання зубів – система металевих дуг, пропущених через спеціальні замочки. Ці дуги стягуються, поступово вирівнюючи прикус.

Такі пластинки часто призначаються дорослим, що мають проблеми, наприклад, з щілинами між зубами. Ефективний даний пристрій також щодо серйозних деформацій прикусу.

Носять ці пластини, як і інші засоби боротьби з неправильним прикусом, протягом декількох років (найчастіше два роки).

Ціна питання: від 9000 гривень.

Показання до застосування пластин

  • Необхідність коригування форми щелепи.
  • Потреба в зміні ширини піднебіння.
  • Вплив на процес росту щелеп.
  • Виконання функції ретейнера. Після лікування брекетами пластини не дають зубам «зісковзнути» назад у кривизну.

Отже, пластини для зубів – цілком самодостатня методика лікування деяких патологій прикусу. Більше того, іноді її застосування більш виправдане, ніж використання брекетів.

Проте допомогти визначитися з оптимальним способом лікування, підходящим саме вам, може тільки лікар. На нашому сайті представлені стоматологічні клініки, що витримали випробування часом. Пам'ятайте, фахівці завжди готові прийти до вас на допомогу.

  1. 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.
  2. Глибокий дистальний прикус порушує пропорції обличчя і ускладнює пережовування їжі. Дізнайтеся, як виглядає глибокий прикус зубів і чому виникає ця патологія.

Знімна пластина для зубів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

42
4 відгуку

Євродентал бізнес

15
23 відгуку

Родинна стоматологія (м. Святошин) бізнес

12
11 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.1
Оцінити
(790)

Вирівнювання зубів без брекетів Вирівнювання зубів без брекетів здійсненно, але далеко не в кожному випадку. Давайте спробуємо розібратися, коли це реально, а коли ні.
Капи для вирівнювання зубів Знімні зубні капи – гідна заміна брекетам. Виготовляються індивідуально, на зубах непомітні. Існують у двох різновидах – нічні та денні.
Трейнер для зубів Трейнери для зубів – недорого і ефективно. Чому трейнер надає цілісний і гармонійний ефект? Лікування з гарантією, усувається причина неправильного прикусу. Трейнер – можливість виправити прикус у дитини на ранній стадії.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.