Сапфірові брекети

Сапфірові брекети

Мало хто хоче акцентувати увагу на тому, що у нього встановлені брекети. З цієї причини з’явилися технології, що дозволяють вирівнювати зуби без негарних металевих скоб. Одна з найбільш непомітних брекет-систем – сапфірова. Вона прозора або зливається з зубами за кольором. Єдине, що може видати конструкцію – це металева дуга, що фіксує пластини.

На щастя, вона може бути досить світлого відтінку, але коштувати при цьому буде трохи дорожче. Втім, все залежить від стоматологічної клініки, в яку ви звернетеся. А для того щоб не витрачати сили на пошук підходящої клініки, ви можете зателефонувати нам. Фахівці MyDentist допоможуть знайти хорошого стоматолога і отримати знижку на лікування. Ми володіємо достовірною інформацією про всі стоматологічні клініки Києва.

Переваги

Пластини, що кріпляться на зубах, зроблені зі штучного сапфіра, який не схильний до зміни кольору і не дозволяє нальоту накопичуватися на зубах.

Ця система має перевагу навіть перед лінгвальними брекетами – вона не викликає у пацієнта порушень дикції. Термін носіння сапфірової конструкції суто індивідуальний. Він залежить від складності клінічного випадку. Сапфировые брекеты2.jpg

У середньому процес лікування займає 2 роки. Але будьте готові, що після носіння конструкції, яка вирівняє щелепу, вам необхідна установка ретенційної системи для закріплення результату.

Не забувайте ретельно стежити за гігієною ротової порожнини під час носіння ортодонтичної системи – це дозволить уникнути розвитку таких захворювань, як карієс або пародонтоз.

Скільки коштують прозорі брекети?

Зверніть увагу, що ціна на будь-який вид ортодонтичного лікування залежить не тільки від вартості самої конструкції, але і від кількості візитів до стоматолога, необхідних для її повноцінної роботи. Середня ціна сапфірових брекетів по Києву – близько 6000 грн.

  1. 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.

Сапфірові брекети в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

295
49 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

100
87 відгуків

СА-НАТА на Позняках

72
69 відгуків

Усі 32 бізнес

51
49 відгуків

Клиніка доктора Валіхновського преміум

26
19 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.5
Оцінити
(408)

Керамічні брекети Керамические брекеты очень надежны. Они изготовлены по новой технологии,что позволяет брекетам не ломаться на протяжении всего лечения.
Безлігатурні брекети Отличия безлигатурных брекетов от традиционных лигатурных. Основные достоинства самолигирующих брекетов. Цены на безлигатурные ортодонтические конструкции.
Брекети Damon Хотите установить брекеты Даймон? Отличный выбор! Средняя стоимость — от 6000 грн.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика