Трейнер для зубів

Трейнер для зубів

Ви не любите посміхатися, тому що для цього потрібно демонструвати співрозмовнику нерівні зуби? Цьому горю легко зарадять у стоматологічній клініці. Зараз існує безліч різних методик для виправлення прикусу, і трейнери для вирівнювання зубів – чудовий тому приклад.

Терапевтичний ефект від застосування цього методу виявляється комплексним і гармонійним. Усувається сама причина неправильного прикусу. Після лікування проблема гарантовано не повернеться.

Методику впливу брекетів на зуби можна порівняти зі суворими батьками, які насильно примушують своїх дітей що-небудь зробити. Трейнери ж у такому разі – терплячі і добрі батьки, які ненав'язливо пояснюють і ласкаво підштовхують до певного рішення.

Як це працює?

Трейнер являє собою багатофункціональний тренажер з еластичного силікону. Суть полягає у тому, що він надає різноплановий терапевтичний ефект:

 • помірний тиск на передні зуби, що допомагає зубам випрямитися. За цей ефект відповідають спеціальні дуги. Сила тиску залежить від жорсткості моделі;
 • фіксація язика в правильному положенні, що дає можливість водночас впоратися зі шкідливими звичками – неправильним (ротовим) диханням, інфантильним ковтанням (коли язик впирається в губи). За всю цю додаткову дію потрібно дякувати спеціальній частині конструкції – обмежувачу рухливості язика;
 • зняття зайвого тиску щік і губ на зуби. М'язи ротової порожнини перестають надмірно напружуватися. Так за допомогою «губного бампера» усувається ще одна з причин неправильного прикусу;
 • корегування і нормалізація положення нижньої щелепи. Це відбувається за рахунок ефективної підтримки суглобів щелепи.
 • Система лікування ділиться на два етапи, і полягає в послідовному застосуванні м'якого силіконового трейнера (блакитного) і жорсткого поліуретанового (рожевого).

Різновиди зубних трейнерів

 1. Для дітей (лікування змінного прикусу). Змінний прикус буває тільки у дітей, це початок патології. Трейнер T4K дозволяє розпочати боротьбу з неправильним прикусом вже в 5-6 років.
 2. Для дорослих (лікування постійного прикусу) використовується трейнер для зубів T4A. Він дозволяє вирівняти зуби і виправити прикус без використання брекетів, тобто працює, як звичайна знімна ортодонтична дуга.
 3. Для тих, хто носить брекети (служить доповненням до лікування). Скоби – досить агресивні пристрої, іноді вони цілком здатні травмувати м'які тканини ротової порожнини. Трейнер версії T4B гарантовано захистить пацієнта від подібних неприємностей.
 4. Для спортсменів. Це звичайна шина, добре знайома любителям боксу. Слугує для захисту зубів від агресивного механічного впливу.

Особливості догляду і нюанси використання

Догляд за цим ортодонтичним пристроєм потрібен невеликий. Досить промивати його чистою проточною водою після кожного застосування і зберігати в спеціально призначеному для цього контейнері. Звичайно, намагайтеся, щоб трейнер не падав на підлогу, інакше він може зламатися!

Останній пункт особливо стосується непосидючих малюків. Втім, у конструкції передбачена петелька для ремінця, який дозволяє прикріпити апарат до одягу дитини.

Використання цього методу лікування вимагає деякої концентрації і уважності. Під час носіння пристрою взагалі не можна говорити. Не можна кусати і жувати трейнер, намагатися зрушити його в роті, штовхати язиком.

Ціна питання

Вартість трейнерів для зубів – від 500 гривень за одну штуку. Оскільки лікування складається з двох етапів, загальна ціна лікування подвоюється.

Кожному потребуючому – по трейнеру!

Таким чином, трейнери для виправлення прикусу – непогана альтернатива брекетам, і вже точно набагато дешевша. Якщо з якихось причин в не маєте бажання встановлювати брекети, лікар може порекомендувати використання саме цього методу. Ну і, звичайно, цей спосіб лікування зручний для дітей.

На нашому сайті представлений перелік стоматологічних клінік, де грамотні фахівці з радістю прийдуть вам на допомогу, а також дадуть відповідь на всі запитання.

 1. 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.
 2. Глибокий дистальний прикус порушує пропорції обличчя і ускладнює пережовування їжі. Дізнайтеся, як виглядає глибокий прикус зубів і чому виникає ця патологія.

Трейнер для зубів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

СА-НАТА на Позняках

74
69 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

42
4 відгуку

Клуб 32 бізнес

29
38 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.8
Оцінити
(746)

Нарощування зубів Нарощування зубів - дуже популярна, а головне, вигідна процедура. За допомогою неї можна повністю відкоригувати проблеми з відколами зубів або їх часткової втратою. Ціни залежать від методу нарощування зубів.
Пластинки на зуби Хочете відкоригувати прикус? Зверніть увагу на зубні пластинки. Чому їх часто призначають дітям? Незнімні зубні пластинки: специфічні показання. Настроювання знімних пластин.
Вирівнювання зубів без брекетів Вирівнювання зубів без брекетів здійсненно, але далеко не в кожному випадку. Давайте спробуємо розібратися, коли це реально, а коли ні.
Капи для вирівнювання зубів Знімні зубні капи – гідна заміна брекетам. Виготовляються індивідуально, на зубах непомітні. Існують у двох різновидах – нічні та денні.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.