Виправлення прикусу

Виправлення прикусу

Якщо вірити статистиці, то практично у кожного другого жителя нашої планети зуби розташовані неправильно. Однак, тільки близько тридцяти осіб зі ста дійсно потребують лікування.

Насправді, існують основні причини розвитку неправильного прикусу. До них можна віднести наступні моменти:

  • проблеми під час вагітності;
  • неправильне грудне вигодовування;
  • шкідливі звички в самому ранньому віці.

Найнебезпечнішим наслідком є глибокий прикус, виправлення цього порушення займає найбільший час і вимагає чималих зусиль як з боку лікаря, так і з боку пацієнта.

Ортодонтичне лікування – це дуже важливий момент у житті будь-якої людини, так як цей, здавалося б, невеликий дефект може призвести до ряду незручностей у повсякденному житті: головний біль, розвиток карієсу, порушення дикції і навіть проблеми з поставою і хребтом.

Найкраще займатися цим питанням з раннього дитинства, тому що саме дитячі зуби є найбільш піддатливими для змін, до того ж, дитині набагато простіше впоратися з носінням брекетів, ніж дорослій сформованій людині.

Як виправити прикус?

Сучасна ортодонтія дозволяє виконати корекцію розташування зубів не тільки швидко, але і максимально точно і безболісно. Пропонуємо найбільш дієві та зручні способи для досягнення правильного прикусу:

Исправление прикуса2.jpg
  1. Пластини. Метод ідеально підходить для виправлення прикусу у дітей та підлітків, коли щелепа не сформована до кінця. Подібні пластини не пересувають зуби по ротовій порожнині. Єдина їх дія – це закріплення кожного зуба в необхідному положенні.
  2. Капи. Це невеликі пластикові деталі, які легко кріпляться на внутрішню сторону щелепи. Кожна деталь з’єднана з сусідньою, завдяки чому вони можуть обережно пересуватися, тим самим формуючи правильний і безпечний прикус.
  3. Хірургічне лікування. Даний метод застосовується тільки в самому крайньому і важкому випадку. При цьому задіяний стоматологічний хірург, який вириває зуби і навіть в деяких випадках вдається до спеціальному перелому щелепи.

У будь-якому випадку, в першу чергу необхідно знайти професійного лікаря-ортодонта. Ви можете прочитати відгуки про стоматологічні клініки, переглянути фото та тільки після цього відправитися в стоматологічний кабінет, записавшись на консультацію та огляд ротової порожнини.

Вартість

Варто також відзначити, що ціни на виправлення прикусу залежатимуть від ступеня відхилення від норми, проте, в середньому, сума складе від 3000 грн до 10000 грн. Не забувайте також і про те, що сума виплачується частинами, після кожного відвідування ортодонта.

  1. Глибокий дистальний прикус порушує пропорції обличчя і ускладнює пережовування їжі. Дізнайтеся, як виглядає глибокий прикус зубів і чому виникає ця патологія.
  2. 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.

Виправлення прикусу в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

Усі 32 бізнес

51
49 відгуків

Goodental

50
48 відгуків

Аль Дент на Ахматової економ

48
65 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(387)

Пластинки на зуби Хотите откорректировать прикус? Обратите внимание на зубные пластинки. Почему их часто назначают детям? Несъёмные зубные пластинки: специфические показания. Настройка съёмных пластин.
Вирівнювання зубів без брекетів Выравнивание зубов без брекетов осуществимо, но далеко не в каждом случае. Давайте попробуем разобраться, когда это реально, а когда нет.
Капи для вирівнювання зубів Съёмные зубные капы – достойная замена брекетам. Изготавливаются индивидуально, на зубах незаметны. Существуют в двух разновидностях – ночные и дневные.
Лінгвальні брекети Не осталось ортодонтических центров, в которых бы не использовались лингвальные брекеты. Сегодня все клиники предлагают эти замечательные системы.
Сапфірові брекети Сапфировые брекеты эстетичны и незаметны на зубах. Установите их и вы не пожалеете о своем выборе!
Безлігатурні брекети Отличия безлигатурных брекетов от традиционных лигатурных. Основные достоинства самолигирующих брекетов. Цены на безлигатурные ортодонтические конструкции.
Невидимі брекети Поставив невидимые брекеты, вы скроете от окружающих факт лечения прикуса. Стоимость лингвальных брекет-систем.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика