Панорамне фото зубів

Панорамне фото зубів

Для особливо складних операцій у щелепній зоні (зокрема в кістці щелепи), які вимагають розуміння лікарем загальної ситуації, звичайного місцевого рентгена одного-двох зубів недостатньо. Лікування або видалення зубів мудрості, загальна реставрація щелепи, виправлення прикусу, установка брекет-систем і захворювання у важкій формі, які вже встигли вийти за межі одного зуба, вимагають обов’язкової наявності інформації про стан зубів у ротовій порожнині, їх коренів і кісткової тканини, в якій вони знаходяться.

Тут на допомогу приходить панорамне фото зубів – знімок верхньої та нижньої щелеп, на якому видно всі без винятку зуби. Особливо популярний, в силу своєї точності і чіткості, цифровий панорамний знімок зубів на плівці високої якості. Він дає чітке зображення, що дозволяє лікареві повною мірою побачити всю специфіку будови щелепи і стан зубів.

Також цифровий сенсор набагато чутливіший рентгенівської плівки, що дозволяє знизити час експозиції та інтенсивність рентгенівського випромінювання. А це, у свою чергу, знижує загальне променеве навантаження, яке не рекомендовано нікому – особливо вагітним жінкам.

Зробити панорамне фото зубів можна далеко не скрізь, оскільки обладнання досить дороге, і не кожна клініка може собі його дозволити. Проте при необхідності ви зможете без труднощів знайти клініки з таким обладнанням, тим більше що їх стає все більше, в силу запитуваності такого роду рентгена зубів. Наприклад, дана послуга є в стоматології «Медісса» або «Династія».

Ціна на панорамне фото і зараз цілком прийнятна, але буде знижуватися з ростом кількості обладнання в наших лікувальних закладах. На даний момент орієнтовна ціна на оглядовий знімок зубів по Києву – від 200 грн.

  1. Якщо болить зуб під коронкою, це вказує на наявність запалення навколозубних тканин. Біль під коронкою може супроводжуватися набряком ясен або утворенням гнійного свища.
  2. Поверхневий або глибокий карієс зубів може привести до важкої форми запалення зуба або навіть до його повної втрати. На фото можна побачити, як виглядає карієс.

Ортопантомограма (панорамний знімок) в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

СА-НАТА на Позняках

72
69 відгуків

Усі 32 бізнес

51
49 відгуків

Призма бізнес

29
51 відгук

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(396)

Ортопантомограма Ортопантомограмма – это панорамный снимок челюсти, показывающий состояние всех зубов. ОПТГ делают за 30 секунд, процедура необходима перед имплантацией и другими сложными процедурами.
Діагностування карієсу Часто определить кариес с первого раза не удается, поэтому при наличии симптомов рекомендуется компьютерная диагностика.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика