Глибокий прикус

Глибокий прикус

Численні дослідження показали, що у більшості жителів планети наявний неправильний прикус. Тобто неправильне змикання зубів нижньої і верхньої щелепи. Існує безліч видів цього захворювання, наприклад, дистальний прикус, що характеризується сильно розвиненою верхньою щелепою і навпаки, слабо розвиненою нижньою. Але найбільшу проблему для людини, її здоров'я та гарної посмішки представляє глибокий прикус.

Особливості захворювання і причини виникнення

При такому виді прикусу різці верхньої щелепи істотно перекривають різці нижньої (приблизно на третину висоти). Для глибокого прикусу характерно безліч особливостей:

 1. Тканини починають сильно страждати, що призводить до серйозних захворювань ротової порожнини.
 2. Дуже розвинена верхня щелепа. Це навіть видно неозброєним оком, не тільки по фото або знімкам у стоматолога.
 3. Можливі труднощі в пережовуванні їжі і порушення мови.
 4. Нижня губа може бути вивернута назовні.
 5. Верхні зуби з часом можуть травмувати ясна нижньої щелепи.
Глубокий прикус.jpg

Причини бувають різними, в числі яких і спадковість. Найчастішими факторами, що приводять до такого неправильного прикусу, є:

 • сильне пошкодження бічних зубів. Наприклад, його може спровокувати карієс;
 • нерівномірна послідовність у прорізанні зубів також викликає глибокий прикус, виправлення якого раніше було взагалі неможливо;
 • на жаль, нерідко до проблеми призводять такі шкідливі звички як смоктання різних предметів або прикушування пальців. Часто люди люблять погризти і нігті;
 • в ранньому віці до проблеми призводить пізнє привчання малюка до твердої їжі, порушення постави (найчастіше її заробляють у школі), деякі захворювання кісткової системи.

Глибокий прикус: виправлення і компетентне лікування

Але людей, звичайно, хвилюють не фактори, що сприяють появі такої неприємності, як глибокий прикус. Як виправити – ось основне питання, яким задаються люди.

Найголовніше – почати лікування вчасно, на початковій стадії, тому як в ранній період висока ймовірність ефективного вирішення проблеми за допомогою ортодонтії (наприклад, це можуть бути елайнери або брекети). Відгуки людей, які застосовували пластини для вирівнювання, свідчать про їх ефективність.

Крім того, в деяких випадках може знадобитися і хірургічне втручання. Такий метод відрізняє висока ефективність, однак не варто забувати про те, що операція проводиться під загальним наркозом і можливі побічні дії.

 1. Стоматолог-ортодонт приймає дітей від 2-х років, а також дорослих пацієнтів. Ортодонтичного лікування потребує близько 80% населення. Первинна консультація фахівця в клініках Києва коштує близько 150-200 грн.
 2. Вартість брекетів залежить від матеріалу виготовлення пазів, популярності марки, термінів ортодонтичного лікування, міцності. Найдорожчі системи – лінгвальні, сапфірові, безлігатурні.
 3. Вирівнювання зубів без брекетів – метод ортодонтії, який віднедавна став доступний пацієнтам, які бажають скорегувати прикус і зробити свою усмішку привабливою. Оптимальний варіант лікування незначної патології.
 4. Капа — знімна система, яка підходить для виправлення нескладних випадків викривлення прикусу. Застосовується на завершальному етапі ортодонтичного лікування після зняття брекетів. Має мінімальний період адаптації.

Встановлення брекет-системи в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Goodental

51
49 відгуків

Мед-Део Компані (м. Академмістечко) бізнес

21
23 відгуку

Клініка естетичної стоматології бізнес

19
26 відгуків

Твоя посмішка бізнес

12
14 відгуків

Стоматологічна поліклініка Дарницького району економ

11
11 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(393)

Криві зуби 90 процентов детей имеют кривые зубы. Наследственный фактор, нарушение развития, плохое питание и вредные привычки – основные причины искривления прикуса и кривых зубов.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика