Криві зуби

Криві зуби

Криві зуби у дитини – це насправді досить серйозна проблема, яка потребує особливої уваги і, звичайно ж, правильного та своєчасного лікування.

На сьогоднішній день можна виділити декілька основних причин цього порушення у малюків:

  • проблема з носоглоткою: дихання через рот;
  • прояв поганих звичок у ранньому віці (смоктання пальчика або занадто тривале смоктання пустушки);
  • неправильне ковтання слини і їжі;
  • неправильне харчування;
  • травма щелепи.

На жаль, більшість сучасних батьків намагається виправити ситуацію самостійно. Варто відзначити, що це досить небезпечно і найкращий варіант – звернутися за допомогою до фахівця.

Як випрямити зуби у дітей

Кривые зубы у детей2.jpg

Ви можете помітити «щось не те» вже в ранньому віці. Саме тому після появи першого молочного зубика у малюка, варто відразу ж сходити в кабінет дитячої стоматології. Хороший спеціаліст визначить подальший розвиток щелепи і напрямок росту вже з першого погляду.

Варто також відзначити, що криві молочні зуби – це не настільки небезпечно, як кривизна постійних корінних зубів. Як відомо, самий перший постійний зуб з'являється близько шести років, коли і необхідно починати приділяти особливу увагу ротовій порожнині.

Найпопулярніша проблема – це криві передні зуби, їх виправлення може призвести не тільки до стоматологічним проблемам, а й до великого комплексу. Кращий варіант – це знайти свого власного стоматолога, до якого ви зможете звернутися в будь-який момент і з будь-якого питання.

Не варто регулярно міняти лікаря, так як малюк швидко звикає до однієї особи та інших може просто побоюватися. Уважно обміркуйте найзручніший варіант для лікування: на щастя, сучасна стоматологія пропонує широкий вибір ортодонтичних апаратів за різними цінами.

Важливою частиною ортодонтичної корекції є і розмови з дитиною. Наприклад, візьміть собі в традицію наступний момент: щорічно робіть фото крупним планом посмішки вашого малюка. Так ви зможете наочно показати і розповісти йому, як важливо стежити за здоровою і гарною посмішкою.

  1. Безлігатурні брекети за рахунок відсутності додаткових кріплень виглядають більш акуратно і непомітно. А зниження сили тертя між дугою і пазами дозволяє скоротити курс лікування до 30%.
  2. Брекети Damon – революційні самолігуючі системи, розроблені лікарем Деймоном. Завдяки відсутності лігатур корекція прикусу проходить більш комфортно і на 25% швидше, ніж з традиційними брекетами.
  3. Система Інкогніто – це плоскі лінгвальні брекети із спеціальних золотовмісних сплавів. Виготовляються за допомогою 3D технологій, не викликають порушень дикції, як традиційні внутрішні системи.
  4. Надійна фіксація на зубах, акуратність і малопомітність, доступність за ціною в порівнянні з лінгвальними системами – плюси кераміки при виправленні прикусу.

Встановлення брекет-системи в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Goodental

51
49 відгуків

Мед-Део Компані (м. Академмістечко) бізнес

21
23 відгуку

Клініка естетичної стоматології бізнес

19
26 відгуків

Твоя посмішка бізнес

12
14 відгуків

Стоматологічна поліклініка Дарницького району економ

11
11 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(391)

Глибокий прикус Глубокий дистальный прикус нарушает пропорции лица и усложняет пережевывание пищи. Узнайте, как выглядит глубокий прикус зубов и почему возникает эта патология.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика