Запалення ясен у дітей

Запалення ясен у дітей

На появу запалення можуть однаково вплинути як хвороботворні чинники всередині організму, так і поза ним. До внутрішніх відносяться: хвороби шлунково-кишкового тракту, знижений імунітет, вплив лікарських препаратів. А до зовнішніх – травми ясен, опіки, хімічні травми.

Причинами, що викликали запалення ясен у дітей може бути занесення інфекції в ротову порожнину, травмування ясен механічно або під час прийому їжі, недостатня кількість гігіенічного догляду.

Помітити запалені ясна у дитини ви можете, якщо з’явилося почервоніння, ясна кровоточать, коли дитина їсть або чистить зуби. Якщо ви помітите регулярну кровоточивість - негайно звертайтеся до стоматолога. Нерідко, при запаленні немає болю, а в проміжках між яснами і зубами можлива поява порожнього місця, яке не захищено від хвороботворного впливу бактерій.

При появі перших симптомів запалення у дитини, вам потрібно дізнатися, як зняти опухлість ясен. При запізнілому лікуванні можуть з’явитися ускладнення – біль у районі запалення, кровоточивість ясен. Захворювання навіть може спровокувати передчасну втрату зубів.

Коли ви виявили у дитини червоні ясна, лікування запалення варто почати негайно, щоб уникнути появи неприємних ускладнень, і щоб хвороба не розвинулася у щось більш серйозне. Самолікування може тільки зашкодити, можливі тимчасові поліпшення, але з великою ймовірністю хвороба повернеться знову.

  1. Кровоточивість і запалення ясен не можна ігнорувати. Лікувати гінгівіт у дітей необхідно більш делікатними засобами, ніж у дорослих. Полоскання рота відварами календули, прийом антибіотиків і ретельний догляд допоможуть впоратися з хворобою.
  2. Лікування проводять противірусними препаратами, антисептичним полосканням і методами зміцнення імунітету.

Лікування ясен у дітей в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Інтерстом економ

17
25 відгуків

Familia Dental Clinic бізнес

Кідс Дентал


Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(384)

Стоматит У взрослых стоматит при слабом иммунитете может быстро распространиться по всей ротовой полости, вызывая болезненные язвы на слизистой. Узнайте о всех симптомах стоматита.
Кровоточивість ясен У каждого третьего человека периодически кровоточат десна. Причины кровоточивости десен самые разные – от плохой гигиены ротовой полости до хронического пародонтоза и даже лейкоза.
Гінгівіт у дитини Гингивит у детей возникает из-за плохой гигиены полости рта, несбалансированного питания и пониженного иммунитета. Детский гингивит вызывает кровотечение и отек десен.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика