Гінгівіт у дітей. Лікування

Гінгівіт у дітей. Лікування

Гінгівітом називається запалення слизової оболонки ясен. Гінгівіт у дітей найчастіше з’являється в процесі прорізування зубів. Гострі краї ушкодженого молочного зуба і неправильно поставлені пломби є основними причинами виникнення гінгівіту.

Симптомами цього захворювання виступають біль і кровоточивість ясен, почервоніння, в особливо складних випадках можуть з’явитися міжзубні розростання слизової оболонки, які здатний видалити тільки хірург. Діти раннього віку часто підносять до рота сторонні предмети, що може пошкодити ясна, а також сприяти появі такого захворювання, як гінгівіт.

Лікування у дітей мало чим відрізняється від процедур для дорослих людей. Насамперед необхідно показати дитину лікарю, який зробить всі необхідні дії для одужання дитини. Як правило, це обробка ясен резорцином і слизової оболонки - 0,25%-вим розчином марганцівки з 3%-вим розчином перекису водню. Але якщо симптоми дитини точно вказують на гінгівіт, то до запланованого походу до лікаря дитині слід ополіскувати рот 0,5%-вим розчином харчової соди і слаборожевим розчином перманганату калію.

  1. Запалення ясен у дітей проявляється у вигляді гінгівіту, стоматиту, пародонтиту, атрофії м'яких тканин ротової порожнини. Читайте, по яких симптомах можна визначити запалення ясен у дитини.
  2. У кожної третьої людини періодично кровоточать ясна. Причини кровоточивості ясен найрізноманітніші – від поганої гігієни ротової порожнини до хронічного пародонтозу і навіть лейкозу.
  3. Гінгівіт у дітей виникає через погану гігієну порожнини рота, незбалансоване харчування та знижений імунітет. Дитячий гінгівіт викликає кровотечу і набряк ясен.

Лікування ясен у дітей в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Інтерстом економ

17
25 відгуків

Familia Dental Clinic бізнес

Кідс Дентал


Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(437)
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.