Видалення зубів у дітей

Видалення зубів у дітей

Процес видалення зубів у дітей завжди проблематичний. І справа не в тому, що у вас поганий стоматолог або неслухняна дитина. Процедура досить неприємна, навіть враховуючи сучасні комфортабельні дитячі стоматологічні клініки, в яких під час операції можна дивитися мультфільми або відволікатися на барвисті стіни і предмети навколо. А новітні препарати та обладнання дозволяють провести цю процедуру з мінімальним дискомфортом.

Дитячий стоматолог поєднує в собі дві професії: профільну спеціальність і практикуючого психолога. Вміти знайти спільну мову з дітьми в ситуації стресу не просто, тому варто приділити час підбору висококваліфікованих лікарів.

Видалення молочних зубів

Видалення молочних зубів дуже відрізняється від видалення постійних. Варто враховувати, що маленькі пацієнти дуже чутливі. Крім того, молочні зубки відіграють важливу роль у формуванні прикусу і наступних постійних зубів.

У той час, коли зуб вже хитається, під ним може бути зачаток постійного і тому у процедурі використовують спеціальні щипці, які не дозволяють робити зайвих рухів. Варто пам'ятати, що стінки молочних зубів дуже тонкі і при сильному натисканні їх можна розчавити.

Удаление молочных зубов.jpg

Якщо зуби розвиваються добре і без ускладнень, то для їх видалення можна не відвідувати лікаря. У таких випадках дитина сама розхитає молочний зуб і той випаде. Це цілком нормальне явище. Якщо ясна почнуть кровоточити – не лякайтеся. Для зупинки крові використовуйте ватний тампон і антисептичний засіб.

Зазвичай, процес зміни зубів у дітей проходить без ускладнень, тому не варто себе «накручувати», просто регулярно показуйте ротову порожнину дитини лікарю і відсутність проблем вам гарантовано на 95%.

Показання до видалення

  1. Затримка розсмоктування коренів. Корені молочних зубів повинні самі зникнути, якщо цього не відбувається, то потрібна допомога лікаря.
  2. Запущена форма карієсу.
  3. Ортодонтичні показання.
  4. Травма.
  5. Серйозні захворювання, такі як періодонтит, флегмона, гайморит тощо.
  6. У ситуаціях, коли лікування вже марне.
  7. Кіста на корені.

Можливі ускладнення

Головною проблемою, з якою найчастіше стикаються батьки після видалення – це процедура, яка була проведена занадто рано (більше року до появи постійних). Справа в тому, що зуби, які залишилися, можуть просто розійтися по вільному простору, тоді корінний зуб прорізатиметься там, де знайде місце. У підсумку можемо отримати неправильний прикус і проблеми з прикусом.

Також, ускладнення може з'являтися у вигляді уповільнення темпу розвитку щелепи, що призведе до зміщення зубів і, знову-таки, неправильного прикусу.

Найчастіше стоматологи не проводять процедуру видалення молочних зубів дитині без показань, для цього повинна бути вагома причина.

Видалення зубів у дітей в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

СА-НАТА на Позняках

72
69 відгуків

Аль Дент на Ахматової економ

48
65 відгуків

Клиніка доктора Валіхновського преміум

26
19 відгуків

СА-НАТА на Лук'янівці

24
25 відгуків

Мед-Део Компані (м. Академмістечко) бізнес

21
23 відгуку

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(433)
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.