Стрази на зуби

Стрази на зуби

Люди звикли використовувати стрази для оздоблення свого одягу, аксесуарів, але їх застосування цим не обмежується. Стрази можна встановити навіть на зуби. Для прикраси своїх зубів ви можете використовувати будь-які матеріали: кришталь, скло і навіть дорогоцінні камені. Прикраси для зубів такого виду називаються «скайси», але в нашій країні це слово використовується вкрай рідко.

На сьогоднішній день існує дуже багатий вибір страз на зуби. Ви можете прикрасити зуби звичайними блискітками, але швидше за все ваш вибір впаде на білі або кольорові стрази, виготовлені з кришталю або скла.

Людина, яка вирішила вкласти в скайс діамант, або інший дорогоцінний камінь, завжди будуть раді надати допомогу і окрему консультацію в будь-якій стоматології. А якщо вам спало на думку більш оригінальне рішення, то з усіх страз на зуби, запропонованих лікарем, ви можете вибрати відповідні вам за формою, розміром, ціною, матеріалом.

Встановлення страз на зуби – досить проста процедура, абсолютно безпечна і нешкідлива для здоров’я ваших зубів. У процесі встановлення на зуб наноситься клейка суміш, яка і тримає стрази на зубах. Зазвичай тримаються вони не менше як три місяці, а максимальний період носіння – до декількох років. Якщо ви вирішите їх позбутися, стоматолог за пару хвилин безболісно їх видалить.

Стрази на зуби, ціна яких достатньо низька, будут вас тішити тривалий час. На такі послуги дуже часто бувають різні акціі та знижки, тоді вартість сраз на зуби стає ще нижчою і дозволити собі оригинальну посмігку може кожен.

Прикраси для зубів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

378
23 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

182
65 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

СА-НАТА на Позняках

73
69 відгуків

Дюшато на Вигурівському б-рі економ

25
35 відгуків

СА-НАТА на Лук'янівці

25
26 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.7
Оцінити
(683)

Реставрація зубів Что такое реставрация зубов? Использование фотополимеров в восстановлении зубов. Особенности реставрации передних зубов. Фото результатов коррекции зубного ряда.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.