Імпланти Альфа Біо

Імпланти Альфа Біо

Альфа Біо – новий вид імплантів, який тестувався протягом тривалого часу і згодом відкрив нові можливості в області стоматологічного протезування. Ідея розробки даного нововведення належить ізраїльським фахівцям. Головною метою було мінімізувати труднощі в роботі з імплантацією.

Ізраїльські доопрацювання

Імпланти alpha bio мають багатофункціональну конструкцію. Їх форма дозволяє не звертати уваги на недоліки щелепи або проблеми з кістковою тканиною. Великим плюсом є специфічний сплав і матеріал покриття, який дозволяє максимально близько передати природне покриття зубів для поліпшення комфорту експлуатації.

Різновиди Альфа Біо імплантантів:

  1. Альфа-текнікс – класичний імплант. Фіксується на яснах.
  2. Ароу-імпланти, на які встановлюються протези. Відрізняються специфічними кріпленнями.
  3. Спіралі: імплант має спіральну форму, використовується в особливо складних випадках.
  4. Дуал Фіт. Підходить для вузьких і крихких зубних тканин. Завдяки бічним скосам фіксація в рази міцніша.

Всі представлені види використовуються практично в кожній клініці міста. Перед тим, як остаточно зважитися на імплантацію, проконсультуйтеся з вашим стоматологом на предмет можливості здійснення її в обраній вами медичній установі.

Імпланти – вирішення проблеми відсутності зубів

Импланты Альфа Био.jpg

При роботі з даною системою для стоматологічної імплантації кількість відсутніх зубів абсолютно не має значення. Імплантати цієї групи можуть використовуватися практично у всіх випадках, які вимагають відновлення функцій ротової порожнини.

Додаткова підготовка перед установкою не потрібна, що значно зменшує кількість часу, проведеного в стоматологічному кріслі. Велика різьба дозволяє міцно зафіксувати шуруп, який імплантується в кісткову тканину.

Ціна

Характерною особливістю всієї серії Alpha bio є доступність, початкова ціна на імпланти – 2500 гривень. Таким чином, дана процедура не надто витратна. Кожен вид імплантантів має свою вартість. Якщо говорити про попит, то ізраїльське походження зробило свою справу. Це доведено попитом і широким використвнням у всій Європі. Більшість відгуків спираються на позитивну сторону даного продукту.

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Встановлення імплантів Alpha Bio в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

СА-НАТА на Позняках

72
69 відгуків

Клуб 32 бізнес

25
35 відгуків

СА-НАТА на Лук'янівці

24
25 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.3
Оцінити
(395)

Зубні імплантати Всё про срок службы зубных имплантов. Как выбрать хорошие и недорогие импланты? В чем заключается протезирование на имплантах? Цены на имплантанты.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика