Імпланти Friadent Xive

Імпланти Friadent Xive

Імплантати Xive виробляють у Німеччині. Міжнародні стандарти якості цієї продукції оцінені Францією, Німеччиною, Італією та багатьма іншими країнами Європи. Встановлення таких імплантатів може здійснюватися як на тимчасовій, так і на постійній основі, причому тимчасовий протез візуально не відрізнити від постійного.

Фріадент – це:

  1. Реальна можливість імплантації навіть у рихлу кісткову тканину, цей фактор ніяк не вплине на якість фіксації.
  2. Короткочасна реабілітація після хірургічного втручання в ротову порожнину.
  3. Можливість підібрати абатмент потрібної форми, кольору, аж до кута нахилу.
  4. Короткі терміни адаптації в ротовій порожнині. Імпланти friadent володіють пористою поверхнею, що дозволяє кісткової тканини швидко прийняти чужорідне тіло.

Немає зубів? Можна встановити нові!

Импланты Friadent Xive2.jpg

Компанія Фріадент спеціалізується на імплантатах Xive, IMZ, Frialit-2. Різновид даних конструкцій полягає в їх розмірі, тобто підбір потрібного інструментарію не складе особливих клопотів. А відсутні зуби можна буде відновити відразу після видалення. Готові імпланти не відрізниш від природних зубів.

Подальше збереження імплантатів залежить від ступеня догляду за ними. Рекомендується проводити ретельну чистку зубів і використовувати антибактеріальні засоби для ополіскування рота після кожного прийому їжі.

Ціна

Ціни змінюються в залежності від майбутньої роботи. Важливим фактором є тип конструкції: тимчасова або постійна. У середньому імпланти розраховані на середньостатистичного користувача. Мінімальна вартість імпланта – 1000 гривень. Звертайте увагу на цінову політику клініки, це може суттєво змінювати розцінки. Комплексна імплантація з подальшим встановленням коронок обійдеться вам приблизно в 15 000 гривень.

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Встановлення имплантів Friadent Xive в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

295
49 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

100
87 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(384)

Імпланти Mis Израильские импланты MIS - надёжные и долговечные имплантаты по достойной цене. Широкий модельный ряд и разнообразный инструментарий - для каждого случая индивидуальное решение.
Міні-імпланти – невідкладна допомога власникам знімних протезів Мини-импланты необходимы в тех случаях, когда применение обычных имплантов неосуществимо или не резонно. Подробнее читайте дальше в статье.
Імплантація передніх зубів Отличия имплантации передних зубов от других способов установки имплантов. Методы имплантации передних зубов, ее преимущества и цена в клиниках.
Імпланти Ankylos Импланты на зубы Ankylos - это сверхпрочные немецкие системы. Особенности строения анкилос имплантанта. Показания к применению имплантации Ankylos.
Імпланти Bicon Особенности зубных имплантов Bicon и этапы их установки. Кому подойдут американские импланты байкон? Цена на байкон имплантанты.
Імплантати Біогоризонт Особенности восстановления зубов при помощи имплантов Биогоризонт. Виды Biohorizons имплантов и этапы их установки. Болезненна ли имплантация Биогоризонт?
BOI-імплантація Почему стоит остановить свой выбор на BOI-имплантации? Чем титановые имплантаты лучше других? Цена на BOI импланты.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика