Імпланти Implantium

Імпланти Implantium

Стоматологи по всьому світу борються за здоров'я наших зубів, але, на жаль, їх зусилля не завжди увінчуються успіхом. Дуже часто ситуація складається так, що зуб доводиться видаляти. А заплатити велику суму грошей за дорогий європейський імплант для відновлення того самого видаленого зуба може далеко не кожен.

На щастя, була створена бюджетна лінійка імплантів Implantium.

Implantium – це марка імплантів, які виробляє південнокорейська фірма Dentium у співпраці з науковцями з США. Використання передових технологій, а також розміщення виробництва в Кореї дозволяє істотно скоротити витрати на виробництво цих протезів, що робить їх доступними всім і кожному.

У Росії Імплантіум з'явився тільки в 2007 році. За лічені роки ці імпланти пройшли шлях від повної невідомості до топових позицій на ринку, ставши в один ряд з продукцією іменитих західних конкурентів.

Імплантіум – парад технологій

Одне тільки перерахування технологій, задіяних при виготовленні даного імпланта, вже дає зрозуміти, що за якістю марка Implantium знаходиться цілком на рівні своїх європейських побратимів:

  • Конусоподібна форма з трьома ріжучими поверхнями полегшує установку і мінімізує руйнування кістки.
  • Біологічне з'єднання імпланта з абатментом гарантує герметичність фіксації і рівномірність розподілу навантаження на імплант.
  • Двокрокова спіральна різьба дозволяє гвинту максимально щільно фіксуватися в кортикальній кістці.
  • S.L.A. поверхня прискорює утворення нової кісткової тканини на поверхні імпланта.
  • TiN покриття робить абатмент під яснами невидимим збоку. Додатковий ефект – підвищена стійкість імпланта до окислення.
  • Унікальна конструкція імпланта робить його легко сумісним з будь-якими коронками Імплантіум, діаметр самого гвинта при цьому не є важливим.

Технологічний арсенал фірми Dentium досить широкий, фахівець-ортодонт завжди зможе підібрати рішення, що підходить для вашого випадку. Імплантіум можна встановлювати пацієнтам будь-якого віку.

Приживлюваність цих корейських імплантів досить висока – на рівні 98%.

Імпланти SuperLine

Це ще один імплант від корейської фірми Dentium, що має повну сумісність з системою Implantium. Основні технічні характеристики SuperLine наступні:

  • Коренеподібна форма самого імпланту робить його ідеальною заміною натурального кореня зуба, наслідком чого є відмінна приживлюваність і високий ступінь остеоінтеграції.
  • Біологічне з'єднання імпланта з абатментом дає герметичність фіксації гвинта і відсутність мікрорухів штучного кореня, що запобігає резорбції крайової кістки.
  • Подвійна різьба зменшує час встановлення імпланта, а також прискорює вживляння у кістку.

Ціна питання

Ціна установки імпланта Implantium – близько 8000 гривень.

Ціна імплантів Superline – близько 7000 гривень.

Як ви бачите, імпланти від корейської фірми Dentium – це чудова можливість повернути чарівність своєї посмішки за відносно невисокою ціною. Не потрібно чекати і страждати від нескінченного стресу. Ви завжди можете підібрати собі гідну стоматологічну клініку в Україні, просто переглянувши список на нашому сайті. Сходіть до лікаря, первинний огляд та консультація – безкоштовні.

Встановлення імплантів Implantinum в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(387)
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика