Імпланти Ankylos

Імпланти Ankylos

Гарна посмішка – запорука успіху. На сьогоднішній день, незважаючи на велику кількість різних захворювань порожнини рота і позаштатних ситуацій (падіння, травма), можливість відкорегувати зубний ряд існує. Імплантація – успішний стрибок в майбутнє.

Один з різновидів систем зубних імплантів – це Ankylos (анкілос), німецькі системи, які є надміцними і не менш зручними у використанні. Завдяки своєму дизайну і побудові можуть застосовуватися абсолютно у всіх випадках імплантації.

Імплантація

Поверхня імплантів «Анкілос» містить в собі струминну обробку і специфічну різьбу, що в сумі дозволяє впевнено використовувати їх в шарах кістки зі слабкою структурою. Завдяки конусоподібній формі абатмента у стоматолога є можливість максимально точно підібрати конструкцію для подальшого протезування . Через три місяці можливе використання протеза.

Плюси конструкції:

Импланты Ankylos2.jpg
  1. Ankylos виготовлені з хірургічного титану.
  2. Це німецька продукція, яка спирається на багаторічні дослідження і вдалі застосування на практиці.
  3. В асортимент продукції входять імпланти різних форм, є можливість підібрати конструкцію під будь-який тип зубів і щелеп.
  4. Наявність сертифікованих стандартів якості, які використовує виробник.
  5. Максимальна естетичність і функціональність.

Цей вид імплантів має широкий спектр використання, саме тому цінове питання слід уточнювати безпосередньо зі своїм лікуючим стоматологом. Стартова ціна імплантації – 2500 гривень. Спираючись на позитивні відгуки споживачів, популярність і затребуваність цієї продукції, можна з упевненістю констатувати тільки позитивні сторони цього пристосування.

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Встановлення имплантів Ankylos в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

СА-НАТА на Позняках

74
69 відгуків

Клуб 32 бізнес

29
38 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.8
Оцінити
(717)

Імпланти Mis Ізраїльські імпланти MIS. Надійні та довговічні імпланти за гідною ціною. Широкий модельний ряд і різноманітний інструментарій – для кожного випадку індивідуальне рішення.
Міні-імпланти – невідкладна допомога власникам знімних протезів Міні-імпланти необхідні в тих випадках, коли застосування звичайних імплантів нездійсненне. Докладніше читайте далі у статті.
Імплантація передніх зубів Відмінності імплантації передніх зубів від інших способів встановлення імплантів. Методи імплантації передніх зубів, її переваги і ціна в клініках Києва.
Імпланти Bicon Особливості зубних імплантів Bicon і етапи їхвстановлення. Кому підійдуть американські імпланти байкон? Ціна на байкон імплантанти.
Імплантати Біогоризонт Особливості відновлення зубів за допомогою імплантів Біогорізонт. Види Biohorizons імплантів та етапи їх установки.Чи болюча імплантація Біогорізонт?
BOI-імплантація Чому варто зупинити свій вибір на BOI-імплантації? Чим титанові імплантати кращі за інші? Ціна на BOI імпланти.
Імпланти Friadent Xive Вже встигли з'явитися еталони якості в сфері зубних імплантів. Одним з таких брендів є friadent.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.