Імпланти Astra Tech

Імпланти Astra Tech

Коли немає кількох зубів у дитини – це нормально. Всі розуміють, росте малюк. А що робити дорослому? Однак повірте, немає приводу для смутку. Стоматологічна імплантологія прекрасно справляється з відновленням втрачених зубів. «Вам – імплант? Немає проблем, вибирайте!»

Astra Tech (Астратек)

Дентальна імплантація Astra tech – один з найпопулярніших напрямів у сучасному протезуванні зубів. Ну ще б пак, адже даний метод надійний та універсальний. Його можна з однаковим успіхом застосувати абсолютно в будь-якій ситуації. Возитися зі знімними протезами – це ж минуле століття! Імплант простіший і зручніший.

Отже, дентальний імплант астра тек – це гвинт невеликого діаметру, виготовлений з твердого матеріалу. Цей гвинт імплантується в щелепу. А лікар на нього потім кріпить зубний протез, який зовні не відрізнити від натурального рідного зуба. Тобто дентальна імплантація проводиться в два етапи.

Імпланти Astra tech зарекомендували себе, як одні з кращих. Це охоче визнають стоматологи з усього світу. Ну ще б пак, європейська якість і використання наукомістких технологій дають про себе знати. Країна-виробник цих високоякісних імплантів – Швеція.

Фірмові особливості імплантів Astra Tech:

  1. Conical seal design. Особлива конічна форма імпланту дозволяє оптимально розподілити навантаження на кістку. При цьому основний центр напруги переноситься під рівень маргінальної (крайової) кістки. Це забезпечує високу надійність конструкції, її стійкість. Також ця особливість дозволяє уникнути взаємного зміщення у разі встановлення декількох імплантів.
  2. OsseoSpeed і MicroThread. Сам імплант виготовляється з високоміцного медичного титану, поверхня якого оброблена флуорідом. Злегка шорсткувата мікроструктура імпланта сприяє швидкому заліковуванню кістки і за допомогою біомеханічного впливу стимулює її ріст. Зчеплення імпланта з кістковою тканиною максимальне. Отже, шансів не прижитися у нього дуже мало. Довга і надійна служба протеза гарантована.
  3. Connective Contour. Імплант Astra Tech формує особливий захисний контур навколо всієї конструкції зі здорової і міцної м'якої тканини, що забезпечує відмінний захист маргінальної кістки.

Переваги Astra tech:

  • Надійність. Вживлення імпланта проводиться природно, враховуються вроджені особливості людського організму.
  • Швидка установка: не потрібні спеціальні процедури для підготовки до установки.
  • Довгий час служби. Забезпечується високою якістю матеріалів.
  • Легко зростається з кісткою. Ризик того, що імплант не приживиться, зведений до мінімуму.

Вартість імплантів Astra tech

Вартість імплантації зубів за технологією Astra tech залежить від багатьох факторів. Мінімальна ціна – 5000 гривень за один зуб.

Протипоказань до установки швейцарських імплантів Astra tech небагато. Крім традиційних протипоказань до дентальної імплантації, можна виділити хіба що надмірну крихкість щелепної кістки.

Уточнити всі нюанси процедури і підібрати підходящий для вас варіант імплантації одного або декількох зубів здатний тільки лікар. Вибрати хорошу клініку, розташовану поруч з вашим будинком, можна на нашому сайті.

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Встановлення імплантів Astra Tech в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.1
Оцінити
(713)

Зубні імплантати Все про термін служби зубних імплантів. Як вибрати гарні і недорогі імпланти? У чому полягає протезування на імплантатах? Ціни на імплантанти.
Імпланти Straumann Одна з лідируючих фірм, що займається розробкою та виготовленням зубних імплантів є німецька фірма Straumann. Дізнатися про неї та її продукцію детальніше можна, прочитавши цю статтю.
Імпланти Альфа Біо Ізраїльська компанія alpha bio вже встигла завоювати довіру всіх фахівців в області імплантології і заробити собі ім'я світового масштабу. Докладніше про фірму і її виробах читайте далі у статті.
Імпланти Nobel Biocare Імпланти Нобель: секрет їхньої популярності і особливості конструкції. Вартість імплантації зубів nobel. Термін служби імплантантів на зуби Нобель.
Встановлення зубних імплантів Імплантація зубів – одне з найбільш потрібних напрямів в сучасній стоматології. У статті ви зможете прочитати, що являє собою встановлення імплантів.
Імпланти Implantium Корейські імпланти Implantium чудово приживляються і герметично фіксуються в кістці. Імплант Superline має форму натурального кореня зуба, що забезпечує високий ступінь остеоінтеграції.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.