Імпланти Astra Tech

Імпланти Astra Tech

Коли немає кількох зубів у дитини – це нормально. Всі розуміють, росте малюк. А що робити дорослому? Однак повірте, немає приводу для смутку. Стоматологічна імплантологія прекрасно справляється з відновленням втрачених зубів. «Вам – імплант? Немає проблем, вибирайте!»

Astra Tech (Астратек)

Дентальна імплантація Astra tech – один з найпопулярніших напрямів у сучасному протезуванні зубів. Ну ще б пак, адже даний метод надійний та універсальний. Його можна з однаковим успіхом застосувати абсолютно в будь-якій ситуації. Возитися зі знімними протезами – це ж минуле століття! Імплант простіший і зручніший.

Отже, дентальний імплант астра тек – це гвинт невеликого діаметру, виготовлений з твердого матеріалу. Цей гвинт імплантується в щелепу. А лікар на нього потім кріпить зубний протез, який зовні не відрізнити від натурального рідного зуба. Тобто дентальна імплантація проводиться в два етапи.

Імпланти Astra tech зарекомендували себе, як одні з кращих. Це охоче визнають стоматологи з усього світу. Ну ще б пак, європейська якість і використання наукомістких технологій дають про себе знати. Країна-виробник цих високоякісних імплантів – Швеція.

Фірмові особливості імплантів Astra Tech:

  1. Conical seal design. Особлива конічна форма імпланту дозволяє оптимально розподілити навантаження на кістку. При цьому основний центр напруги переноситься під рівень маргінальної (крайової) кістки. Це забезпечує високу надійність конструкції, її стійкість. Також ця особливість дозволяє уникнути взаємного зміщення у разі встановлення декількох імплантів.
  2. OsseoSpeed і MicroThread. Сам імплант виготовляється з високоміцного медичного титану, поверхня якого оброблена флуорідом. Злегка шорсткувата мікроструктура імпланта сприяє швидкому заліковуванню кістки і за допомогою біомеханічного впливу стимулює її ріст. Зчеплення імпланта з кістковою тканиною максимальне. Отже, шансів не прижитися у нього дуже мало. Довга і надійна служба протеза гарантована.
  3. Connective Contour. Імплант Astra Tech формує особливий захисний контур навколо всієї конструкції зі здорової і міцної м'якої тканини, що забезпечує відмінний захист маргінальної кістки.

Переваги Astra tech:

  • Надійність. Вживлення імпланта проводиться природно, враховуються вроджені особливості людського організму.
  • Швидка установка: не потрібні спеціальні процедури для підготовки до установки.
  • Довгий час служби. Забезпечується високою якістю матеріалів.
  • Легко зростається з кісткою. Ризик того, що імплант не приживиться, зведений до мінімуму.

Вартість імплантів Astra tech

Вартість імплантації зубів за технологією Astra tech залежить від багатьох факторів. Мінімальна ціна – 5000 гривень за один зуб.

Протипоказань до установки швейцарських імплантів Astra tech небагато. Крім традиційних протипоказань до дентальної імплантації, можна виділити хіба що надмірну крихкість щелепної кістки.

Уточнити всі нюанси процедури і підібрати підходящий для вас варіант імплантації одного або декількох зубів здатний тільки лікар. Вибрати хорошу клініку, розташовану поруч з вашим будинком, можна на нашому сайті.

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Встановлення імплантів Astra Tech в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

316
71 відгук

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

120
9 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.1
Оцінити
(481)

Зубні імплантати Всё про срок службы зубных имплантов. Как выбрать хорошие и недорогие импланты? В чем заключается протезирование на имплантах? Цены на имплантанты.
Імпланти Straumann Одна из людирующих фирм, занимающаяся разработкой и изготовлением зубных имплантов, это немецкая фирма Straumann. Узнать о ней и ее продукции детальнее можно прочитав эту статью.
Імпланти Альфа Біо Израильская компания alpha bio уже успела завоевать доверие всех специалистов в области имплантологии и заработать себе имя мирового масштаба. Подробнее о фирме и ее изделиях читайте дальше в статье.
Імпланти Nobel Biocare Импланты Нобель: секрет их популярности и особенности конструкции. Стоимость имплантации зубов nobel. Срок службы имплантантов на зубы Нобель.
Встановлення зубних імплантів Имплантация зубов – одно из наиболее востребованных направлений в современной стоматологии. В статье вы сможете прочесть, что представляет собой установка имплантов.
Імпланти Implantium Корейские импланты Implantium отлично приживляются и герметично фиксируются в кости. Имплант Superline имеет форму натурального корня зуба, что обеспечивает высокую степень остеоинтеграции.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.