Імпланти Bicon

Імпланти Bicon

Імпланти «Байкон» виділяються серед аналогічних пропозицій завдяки підвищеній безпеці, яка використовується при безпосередньому встановленні. Вся справа в компактному розмірі самого імплантату, він істотно коротший, але цей фактор не зменшує надійність кріплення. Кріпиться прилад за допомогою простого вкручування.

Система дозволяє відразу після імплантації закріпити коронку на абатмент (одна з двох частин імплантату), який прикріплений без втручання будь-яких приладів або кріплень, тільки за рахунок ручної сили. А щільне зіставлення двох частин мінімізує можливість попадання частинок їжі і подальшого запалення.

Бувають випадки, коли для коронки на зуб немає місця в принципі. Використовуючи Bicon, ви зможете замаскувати абатмент за допомогою спеціального матеріалу, надати йому потрібний відтінок і не мучитися з перестановкою і корекціє.

Американські виробники системи досить відомі, а сам товар успішно конкурує зі схожою стоматологічної продукцією.

Переваги імплантів Байкон:

Импланты Bicon2.jpg
  1. У процесі імплантації навколишні тканини практично не травмуються.
  2. Застосування можливе відразу після видалення зуба.
  3. Зручна конструкція скорочує термін самого лікування і зменшує використання кісткової тканини.
  4. Імпланти можна використовувати при пародонтиті.
  5. Особлива різьба не дозволяє розхитувати встановлену конструкцію.
  6. Естетичний зовнішній вигляд.

Ціна

Вартість імплантів «Байкон» змінюється в залежності від обсягу виконаної роботи. У середньому комплекс послуг (матеріали, операція, і подальше виготовлення металокерамічних коронок) обійдеться в 14000 гривень. Все залежить від клініки, професіоналізму лікаря і ступеня проблем ротової порожнини.

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Встановлення имплантів Bicon в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

295
49 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

100
87 відгуків

Goodental

51
49 відгуків

Олета

9
9 відгуків

Дентал-Арт-Студіо бізнес

2
2 відгуку

Kravchenko Medical Centre економ

1
1 відгук

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(397)

Імплантація передніх зубів Отличия имплантации передних зубов от других способов установки имплантов. Методы имплантации передних зубов, ее преимущества и цена в клиниках.
Імпланти Ankylos Импланты на зубы Ankylos - это сверхпрочные немецкие системы. Особенности строения анкилос имплантанта. Показания к применению имплантации Ankylos.
Імплантати Біогоризонт Особенности восстановления зубов при помощи имплантов Биогоризонт. Виды Biohorizons имплантов и этапы их установки. Болезненна ли имплантация Биогоризонт?
BOI-імплантація Почему стоит остановить свой выбор на BOI-имплантации? Чем титановые имплантаты лучше других? Цена на BOI импланты.
Імпланти Friadent Xive Уже успели появиться эталоны качества в сфере зубных имплантов. Одним из таких брендов является friadent.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика