Імпланти Mis

Імпланти Mis

Ізраїльська компанія Medical Implant System за п'ятнадцять років свого існування успішно вийшла на рівень європейських і американських ринків. Імпланти MIS відрізняються високою якістю і цілком демократичною ціною.

Компанія-виробник дає п'ятирічну гарантію на свої вироби. Тобто, якщо протягом гарантійного строку станеться відторгнення імпланта, його замінять на новий абсолютно безкоштовно. До речі, зазвичай півтора-двох років досить, щоб зрозуміти, чи приживиться імплант. Як ви бачите, ризик втратити гроші зведений до мінімуму.

Переваги імплантів MIS:

  • Міцність. Імпланти виготовлені з найміцнішого медичного титану, протравленого кислотою і заполірованого за допомогою піскоструменевої технології.
  • Довговічність. В імплантів дуже добре розвинений зовнішній шар, що забезпечує високий рівень остеоінтеграції. Тобто імплант не конфліктує з кісткою, легко імплантується, а потім функціонує «довго і щасливо».
  • Естетичність. За умови грамотної роботи імплантолога ізраїльські імпланти MIS практично не відрізняються від справжніх зубів.
  • Ціна! Вартість значно нижча, ніж в американських і європейських конкурентів.

У системи імплантів MIS є один з найсерйозніших сертифікатів у світі, виданий FDA (агентство, яке контролює якість їжі та медикаментів у США). Але це й не дивно, компанія дуже уважно ставиться до якості своєї продукції. Medical Implant System містить цілий штат учених-інженерів, зайнятий науковими дослідженнями, що спрямовані на вдосконалення якості продукту.

Крім того, Medical Implant System виробляє імплантаційне й ортодонтичне обладнання. Таким чином, арсенал стоматолога при роботі з цими імплантами максимальний. Наприклад, одна тільки супраструктура (надбудова на імплант) може бути зроблена з титану, цирконію, пластика і т.д. Для особливих цінителів є можливість зробити супраструктуру із золота. Різноманітні й форми самих імплантів.

Крім того, компанія розробила свої інструменти для встановлення імплантів: спеціалізовані фрези, компресори для кістки і багато іншого. Таким чином, грунтовний та індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантований.

Модельний ряд MIS

Існує кілька різновидів імплантів MIS, кожен з яких має свої особливості. Для кожного випадку можна підібрати підходящий варіант.

  • MIS Biocom. Ця модель має форму циліндра з широким різьбленням. Добре і швидко стабілізується в кістковій тканині. Імплантація може проводитися як в один, так і в два етапи.
  • MIS Seven. Найбільш універсальний варіант. Завдяки трьом спіральним каналам і самонарізній технології, може бути імплантований в будь-яку кістку (будь-якої твердості).
  • MIS Lance. Модель з максимальною швидкістю установки. Lance – в перекладі з англійської «спис». Потрійна різьба і спіральні канали дозволяють значно скоротити кількість етапів установки.

Імпланти MIS підходять для абсолютно будь-якої ситуації. Потрібно встановити імплант замість одного відсутнього зуба? Будь ласка. Немає поспіль декількох зубів на одній щелепі? Без проблем. Взагалі немає зубів на одній зі щелеп? Легко!

Ціна – атракціон нечуваної щедрості

Згідно з популярним міфом, установка зубних імплантів – послуга тільки для «багатеньких буратін», простим смертним тут робити нічого. Колись так і було. З приходом MIS все змінилося.

Ціна питання: від 5000 гривень.

MIS доступний всім

Отже, імпланти MIS можна сміливо рекомендувати всім і кожному. Фантастична ціна і якість європейського рівня. Багатий інструментарій та модельний ряд дозволять лікарю підібрати рішення, що максимально підходить саме вам. Якщо ви не хочете переплачувати за відому марку, це пропозиція для вас!

У рейтингу, представленому на цьому сайті, завжди можна знайти хорошу клініку, де грамотний імплантолог відповість на ваші запитання і порекомендує відповідний імплант.

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Встановлення имплантів Mis в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

295
49 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

100
87 відгуків

СА-НАТА на Позняках

72
69 відгуків

СА-НАТА на Лук'янівці

24
25 відгуків

Мед-Део Компані (м. Академмістечко) бізнес

21
23 відгуку

Клініка естетичної стоматології бізнес

19
26 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(394)

Імпланти Straumann Одна из людирующих фирм, занимающаяся разработкой и изготовлением зубных имплантов, это немецкая фирма Straumann. Узнать о ней и ее продукции детальнее можно прочитав эту статью.
Імплантація передніх зубів Отличия имплантации передних зубов от других способов установки имплантов. Методы имплантации передних зубов, ее преимущества и цена в клиниках.
Імпланти Ankylos Импланты на зубы Ankylos - это сверхпрочные немецкие системы. Особенности строения анкилос имплантанта. Показания к применению имплантации Ankylos.
Імпланти Bicon Особенности зубных имплантов Bicon и этапы их установки. Кому подойдут американские импланты байкон? Цена на байкон имплантанты.
BOI-імплантація Почему стоит остановить свой выбор на BOI-имплантации? Чем титановые имплантаты лучше других? Цена на BOI импланты.
Імпланти Friadent Xive Уже успели появиться эталоны качества в сфере зубных имплантов. Одним из таких брендов является friadent.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика