Пластинчаті імпланти

Пластинчаті імпланти

Ці імпланти мають форму пластини і відносяться до внутрішньокісткових конструкцій. Спочатку вона планувалася як нерозбірна, але з часом стали з'являтися її складові для більшої ефективності в застосуванні. На сьогоднішній день, пластинчаті імплантанти є альтернативою коренеподібних імплантів. Використовуються у разі присутності вузької кістки щелепи, коли інші форми конструкцій не підходять.

Ця модель дозволяє використовувати кілька протезів одночасно. При цьому сама пластина досить висока і широка, саме тому при встановленні пластинчастих імплантатів повинні бути дотримані такі умови:

 1. Достатня висота кісткової тканини (8 мм).
 2. Потрібна товщина щічно-язикової кістки (3 мм).
 3. Задовільна ширина кістки (10 мм).

Показання для застосування пластинкових імплантів

Як правило, виділяють три головні показання для застосування. Перше показання – це відсутність крайніх зубів в ряду. Друге – це протяжні дефекти, наприклад, відсутність декількох передніх зубів. І третє – це абсолютна непереносимість зубних протезів.

Етапи імплантації пластинчастих імплантатів

Пластинчатые импланты2.jpg
 1. Обробка порожнини рота антисептичним засобом.
 2. Знеболювання операційної області.
 3. Розріз слизової оболонки, який повинен бути трохи більшим, ніж сам імплант.
 4. Поділ слизової і окістя.
 5. Свердління каналів на глибину імплантанта.
 6. Формування ложа для імплантату і його встановлення.
 7. Обробка робочої порожнини антисептиками.
 8. Накладання швів.

Повне загоєння відбувається протягом 3 місяців, після чого можна продовжувати протезування і починати встановлювати незнімний протез.

Сьогодні особливою популярністю ця система не користується, тому що існує більш практичний вид імплантів – корнеподібний, в принципі, не сильно відрізняється за функціоналом.

Детальні рекомендації та поради з приводу тієї чи іншої стоматологічної продукції ви дізнаєтеся у свого стоматолога після ознайомлення його зі своєю проблемою.

 1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Встановлення пластинчатих імплантів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

295
49 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

100
87 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(387)

Базальна імплантація зубів Чем хороша базальная имплантация зубов? Отличия базального метода от других методов установки зубных имплантов. Случаи, при которых идеально подойдет базальная имплантация. Стоимость безоперационного вживления зубов.
Імпланти Mis Израильские импланты MIS - надёжные и долговечные имплантаты по достойной цене. Широкий модельный ряд и разнообразный инструментарий - для каждого случая индивидуальное решение.
Міні-імпланти – невідкладна допомога власникам знімних протезів Мини-импланты необходимы в тех случаях, когда применение обычных имплантов неосуществимо или не резонно. Подробнее читайте дальше в статье.
Імплантація передніх зубів Отличия имплантации передних зубов от других способов установки имплантов. Методы имплантации передних зубов, ее преимущества и цена в клиниках.
Імпланти Ankylos Импланты на зубы Ankylos - это сверхпрочные немецкие системы. Особенности строения анкилос имплантанта. Показания к применению имплантации Ankylos.
Імпланти Bicon Особенности зубных имплантов Bicon и этапы их установки. Кому подойдут американские импланты байкон? Цена на байкон имплантанты.
Імпланти Friadent Xive Уже успели появиться эталоны качества в сфере зубных имплантов. Одним из таких брендов является friadent.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика