Імпланти Straumann

Імпланти Straumann

Стоматологічна імплантація – серйозний і вагомий процес, який не можна пускати на самоплин і від якого, в прямому сенсі, залежить яким буде ваше майбутнє. Залишитися без зубів – не дуже приваблива перспектива. Виробник імплантатів Штрауман може заслужено похвалитися якісною продукцією зі Швейцарії та тривалими роками випробувань. Ця продукція успішно функціонує на ринку протягом 10-ти років.

Конструкція імплантантів Штрауман

Є три види імплантів даної марки:

  1. Standard – відрізняється гладким гвинтом, який запускається в ясна. Його особливістю є, що на стадії загоєння сам імплантат не вкривають м’якою тканиною.
  2. Standard Plus – має підвищену здатність до загоєння, щоб уникнути ускладнень після імплантації. В основному використовується для передніх зубів, має підвищений естетичний вигляд.
  3. Tapered Effect – імітує природні параметри альвеоли.

Ці параметри допомагають пришвидшити процес адаптації та мінімізують можливість відторгнення чужорідного тіла. Крім цього, операції можна проводити незважаючи на такі протипоказання, як цукровий діабет, куріння і гепатит.

Импланты Straumann2.jpg

Система Straumann володіє спеціальними опорами, за допомогою яких кісткова тканина росте вглиб імпланта і таким чином потужно фіксує його. При цьому чутливість не підвищується, відмінностей від власних зубів теж немає.

Біосумісний чистий титан гарантує відсутність клопоту з приводу появи будь-яких запалень або алергічних реакцій.

Корекція відсутності зубів

Виробники зубних імплантантів гарантують тривалий термін експлуатації, саме тому остерігатися повторної заміни або частої корекції не має ніякого сенсу. Кількість відсутніх зубів не має значення. Система показана до застосування, як для одного, так і для групи протезів.

Звичайно ж, велику роль зіграє стоматолог, який займатиметься вашої ротовою порожниною. Саме тому варто серйозно поставитися до вибору клініки, від цього буде залежати майбутній результат виконаної роботи.

Ціни

Цінова політика при встановленні імплантатів Straumann змінюється залежно від складності та кількості роботи, ціна починається від 800 гривень. Після ретельного огляду ви зможете уточнити конкретну вартість імплантанта зуба і задати будт-які питання щодо тривалості лікування та його результату.

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Встановлення імплантів Straumann в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Giono Dentale (м. Оболонь) бізнес

13
17 відгуків

Giorno Dentale (м. Театральна) бізнес

11
15 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.2
Оцінити
(760)
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.