Якимчук Ірина Володимирівна

4.2
Оцінити
стоматологічний гігієніст
лікар-пародонтолог
стоматолог-терапевт


пн-вс
08:00-21:00
ул. Анны Ахматовой, д. 14а
  Позняки 1.5 км
  Осокорки 2.25 км
  Харківська 1.75 км

Закінчила Українську медичну стоматологічну академію в місті Полтава. В даний час працює в клініці «Люми-Дент», надає послуги терапевтичного профілю.

Проводить лікування карієсу і виконує художні реставрації зубів фотополімерними матеріалами. Лікування кореневих каналів проводить з використанням стоматологічного мікроскоп. З успіхом проводить професійну гігієну порожнини рота ультразвуковим скалером і апаратом «Air-flow», а також лазерне та фотовибілювання зубів.

Якимчук Ірина Володимирівна постійно підвищує свій рівень знань та практичні навички на різних курсах і семінарах. Брала участь у «3 Загальноєвропейському стоматологічному конгресі», у міжнародному лекторії «Сучасні технології лікування і профілактики в практичній стоматології».

У 2014 році захистила кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Стоматологія», а в 2015 році брала участь в науковому циклі семінарів «Сучасні стратегії профілактики та лікування стоматологічних захворювань: світовий досвід і перспективи розвитку». У 2016 році пройшла курси по застосуванню в ендодонтичному лікуванні методу обтурації кореневих каналів гарячої гутаперчею.

У клініки наразі немає відгуків
Ви тут були? Поділіться своїм враженням!
Залишити відгук
Відгуки
Повернутися до відгуків
Запис на прийом
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.