Горін Дмитро Васильович

4.6
Оцінити
стоматолог-ортопед


пн-пт
-
сб
08:00-21:00
вс
08:00-21:00
ул. Анны Ахматовой 14-А
  Позняки 1.5 км
  Осокорки 2.25 км
  Харківська 1.75 км

Горін Дмитро Васильович закінчив Київський медичний університет УАНМ. Регулярно відвідує курси і семінари для подальшого впровадження нових методик і технологій у своїй роботі, завдяки цьому досвіду доктор підбирає найкращу і ефективну техніку лікування для кожного пацієнта індивідуально.

Має великий досвід і практику з нестандартними і навіть дуже складними ситуаціями, які виникають у пацієнтів. У своїй щоденній роботі доктор використовує тільки новітні технології та інноваційне обладнання.

Доктор володіє найсучаснішими методами естетичного та функціонального відновлення зубів.

Працює з усіма видами керамічних конструкцій, встановлює високо естетичні вініри, діоксіод цирконієві коронки, безметалеві коронки (E-max). Виготовляє оклюзійні накладки і штифтово-культьові вкладки.

Протезує на найпопулярніших видах імплантатів MegaGen, Straumann, Nobel.

Використовує в своїй роботі новітню комп'ютерну систему діагностики змикання зубних рядів за допомогою T-Scan. Отримує цифрові відбитки за допомогою інтраорального сканера 3shape Trios.

Спеціаліст в роботі з лицьової дугою, дентальним мікроскопом, і стоматологічним лазером. А також працює зі знімним протезуванням на імплантатах, виготовляє бюгельні протези, повні і частково знімні протези.

Завдяки спільній роботі лікаря і пацієнта Ваші зуби будуть здоровими, а посмішка чарівною. Девіз по життю - Кращий спосіб позбутися проблеми - вирішити її.

Відгуки 16
Ваш відгук
 • Після неякісного лікування в муніципальній клініці через рік захворів зуб під пломбою, карієс уразив нерви. У клініці Люмі-Дент розкрили пломбу, почистили канали, запломбували та відправили до лікаря Дмитра Васильовича для відновлення зуба. На першому прийомі оглянув і зробив зліпок, наступного разу приклеїли керамічну коронку. Виглядає як рідний зуб, не заважає, добре виконує свої функції. А найголовніше не болить нічого. Чудовий лікар. Рекомендую.
 • Дмитро Васильович професійно зняв зліпок та безболісно і швидко поставив мені коронку на імплантат. На всі питання по якості матеріалу, по довговічності, догляду і навіть по структурі коронки (для допитливих) відповідав зрозуміло для мене як пацієнта і людини, який вперше ставить собі імплантат і коронки. Коронку ретельно підібрав, навіть порівнював за кольором з іншими зубами, щоб була естетика. Сподобалося, що після встановлення коронки лікар наступного ранку сам зателефонував і запитав про самопочуття, вперше таку турботу про пацієнта зустріла. Відзначу уважність, доброзичливість та професіоналізм лікаря. Рекомендую!
 • Хочу залишити слова подяки Дмитру Васильовичу. Я потрапила до нього, коли в лікуванні зуба сталася нестандартна ситуація, з якою не могли впоратися інші лікарі. Дмитро Васильович швидко прийняв правильне рішення. Працював швидко та наполегливо. Але водночас дуже акуратно та ретельно. Уважно вивчав знімки попередніх років. Звернув увагу на можливі проблеми у майбутньому. Я була просто захоплена його професіоналізмом, тому цього лікаря рекомендувала своїм рідним.
 • Встановила у цій стоматології вініри. Результатом дуже задоволена, досі милуюсь на свою нову красиву посмішку))) зубки такі рівні, білі, красиві, головне - виглядають дуже природно. Хочу подякувати Горіну Дмитру Васильовичу за виконану роботу, він відмінний стоматолог-ортопед!
 • Дякую Горіну Дмитру Васильовичу за професіоналізм, виявлене терпіння та участь до мого здоров'я. Лікар, який націлений на позитивний результат і не зупиняється на півдорозі. Ортопед від бога!
 • Потрібно було поставити коронки, записавшись на прийом до лікаря Горін Дмитро Васильович. Лікар дуже подобається своєю чуйною увагою. Він – професіонал! Іноді засмучує, що доводиться чекати на запис, але я готова чекати. І кожен візит – це маленьке свято з оновлення та відновлення.
 • Дякуємо Горіну Дмитру Васильовичу за високий професіоналізм і дбайливе ставлення, було дуже комфортно. Також інформація і прогнози зроблені дуже коректно. Дякую.
 • Я кілька років тому ставила металокерамічну коронку у Горіна Дмитра Васильовича . Нічого з нею не стало. Лікар грамотний, одразу мені розповів, що з зубом робитиме, спочатку його підготував, потім зліпок зробив, сама коронка була готова трохи пізніше, вже на першій примірці стало зрозуміло, що вона ідеально підходить. Мені подобається, як все зроблено і ще один приємний момент, Дмитро Васильович дуже доброзичлива, уважна людина, з ним можна було нормально розмовляти та ставити запитання, якщо щось незрозуміло.
 • Хочется похвалить стоматолога-ортопеда Горина Дмитрия Васильевича, и выразить ему благодарность за качественно проделанную работу. Хороший специалист, индивидуально подходит к каждому клиенту, даже с
  такими требовательными как я, ведёт себя корректно и вежливо, вызывающий доверие и симпатию. Установленные им коронки получились превосходными, с подобранным соответствующим моим зубам цветом, и во рту вообще незаметны.
 • Очень довольны клиникой на Позняках. Лечились у врача Горина Дмитрия. Доктор- профессионал своего дела. Спасибо ему за человеческие качества. и отзывы о нем только положительные
 • Обратилась в стоматологию в Киеве на Позняках, к ортопеду по вопросу протезирования. Получила от врача Горина ясную полную консультацию, ответил на все вопросы которые интересовали, порекомендовал консультацию хирурга. Также сделали КТ.
 • Благодарю за качественное лечение и установку виниров клинику «Люми-Дент» в г.Киев по адресу Анны-Ахматовой 14-А и моего стоматолога Горина Д.В. Я осталась очень довольна. Клиника достойного уровня с новейшим оборудованием и уютной атмосферой! Спасибо
 • Сподобалась стоматологія. Дуже уважні лікарі, особливо Горін Дмитро Васильович. Дякую Вам за гарну роботу. Обов'язково буду звертатись до Вас ще!
 • Була на прийомі в клініці Люмідент на Позняках. Звернулася з приводу імплантації та протезування зубів. Була у лікаря хірурга Местєрова Дмитра Васильовича та ортопеда Горіна Дмитра Васильовича. Сподобався підхід лікарів, доступно пояснили весь подальший план лікування, зробили діагностику та відповіли на всі запитання. Буду рекомендувати цю клініку своїм друзям.
 • Был сегодня в клинике люмидент на Позняках. Был на приеме у двух докторов, хирурга Мастерова Дмитрия Васильевича и ортопеда Горина Дмитрия Васильевича. Обратился по вопросу имплантации, на консультации все доступно рассказали и объяснили. Клиникой очень доволен, отличные доктора и сервис. Рекомендую.
 • Я звернулася в клініку у соломянському районі в місті Києві з приводу вінірів. Все було дуже комфортно та професійно. Лікарь Горін відповів на всі запитання і приділив достатньо часу.
Відгуки
Повернутися до відгуків
Запис на прийом
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.