Маслов Максим Олександрович

4.5
Оцінити
стоматологічний гігієніст
стоматолог-терапевт


пн-пт
-
сб
08:00-21:00
вс
08:00-21:00
ул. Анны Ахматовой 14-А
  Позняки 1.5 км
  Осокорки 2.25 км
  Харківська 1.75 км

Маслов Максим Олександрович - терапевт стоматологічної клініки «Люмі-Дент», закінчив Донецький національний медичний університет ім. М. Горького.

Має великий досвід художнього відновлення зубів, лікує кореневі канали. Володіє навичками лікування карієсу, сучасними методами гігієни ротової порожнини і шинування зубного ряду.

Засвоїв і застосовує на практиці найбільш інноваційні стоматологічні методики та технології. Щорічно відвідує тренінги, майстер-класи, лекторії, симпозіуми та курси з підвищення кваліфікації.

Відгуки 11
Ваш відгук
 • Сильно хворів зуб, у зв'язку з чим було необхідно звернутися до лікаря-стоматолога. Мої друзі порадили Маслова Максима Олександровича охарактеризувавши його лише з позитивного боку. Записався на прийом, прийшов, і результати перевершили всі очікування. Жодного болю і якогось значного дискомфорту я не зазнав.Максим Олександрович швидко визначив проблему і досить у короткий термін, а найголовніше - якісно позбавив мене проблеми. В підсумку зуб вилікований, пломба встановлена, я задоволений. Вже тривалий час минув, мене нічого не турбує. Вдячний лікарю за роботу.
 • Своим лечением у доктора абсолютно доволен. Максимально быстро и практически безболезненно удалось решить проблему и что важно - сохранить мне зуб ! Буду приходить чаще. Спасибо за работу.
 • Чиста клініка, приємний персонал. Були у стоматолога Маслова Максима Олександровича, дуже уважний та компетентний лікар. Зробив нам чистку, порадив добрі щітки, пасту. Дав гарні поради щодо догляду за зубами. Не страшно довіряти зуби таким фахівцям
 • Отличную пломбу из самых современных материалов поставили мне в клинике "Люми-Дент". Работал со мной Маслов Максим Александрович. Приятно было смотреть, как работает настоящий профи - все четко, быстро, без лишних слов и без всякого дискомфорта. Большое спасибо!
 • Звертаємось в клініку не вперше. Дитячий лікар просто підкорив з першого візиту, тепер настала і моя черга)) Була на прийомі Київ, вул. Ахматової 14а, у лікаря Маслов М. О. залишилася задоволена! Лікар уважний, пояснив все ретельно!
 • Прохожу терапевтическое лечение в клинике Люми-дент на Позняках и на Соломенке в г. Киев у врача терапевта-стоматолога Маслова М. А. Все нравится-и клиника, и врач. Рекомендую!
 • Сегодня была на приёме у врача терапевта Маслова Максима Александровича в стоматологии Люми-Дент на Позняках в Киеве. Довольна консультацией, его профессионализмом и лечением. Рекомендую данную стоматологию
 • Проходив лікування в клініці "Люмі-Дент" на Позняках у м. Києві у лікаря Маслова М. О. Задоволений високою професійністю та впевненістю лікаря. Медичне обладнання високого рівня. Було комфортно і безболізно. Дякую!
 • Лікувалася сьогодні у клініці «Люмі Дент» на Позняках м. Київ у лікаря Маслова М.О. Дуже хвилювалася , але дуже задоволена результатом- швидко, безболісно, професійно пройшло лікування . Дуже задоволена сама і рекомендую друзям
 • Клініку Люмі-Дент на Позняках в Києві вибрав за рекомендаціями мого доброго знайомого, а також тому, що проживаю недалеко. Дуже сподобалося, з яким професіоналізмом підходять лікарі до пацієнтів. Зокрема, мені особисто довелось лікуватись у таких лікарів, як Маслов Максим Олександрович та Тищенко Наталія Сергіївна. Все сподобалось, дуже їм вдячний. Також приємно вразило обладнання, з яким доводиться працювати лікареві. Це дуже важливо. І наостанок, можу з впевненістю заявити, лікарню Люмі-Дент буду рекомендувати всім своїм знайомим.
 • Была в отделении на Ахматовой 14А (Киев). Всё очень понравилось, максимально комфортно, быстро и безболезненно вылечили зубки. При том, что я боюсь всегда ходить к стоматологу и особенно делать анестезию, у меня всё прошло максимально безболезненно. Маслов Максим Александрович был очень внимательным и аккуратным. И в целом сервис в клинике очень приятный и тёплый. Мне всё очень понравилось)
Відгуки
Повернутися до відгуків
Запис на прийом
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.