Кустрьо Тетяна Валеріївна

4.1
Оцінити
стоматолог-хірург
стоматолог-імплантолог
щелепно-лицьовий хірург


пн-пт
-
сб
08:00-21:00
вс
08:00-21:00
пн
08:00-21:00
вт
08:00-21:00
ср
08:00-21:00
чт
08:00-21:00
пт
08:00-21:00
проспект Владимира Ивасюка 24-А (бывший пр-т Героев Сталинграда 24-А)
  Мінська 6313.25 км
  Оболонь 6312.25 км
  Героїв Дніпра 6314.25 км
Відгуки 13
Ваш відгук
 • Прийшла для видалення зуба. Було трохи страшно.Часто чула, що вісімку не так просто видалити. Але, що хочу сказати, виявилося, все це дрібниця для лікаря, а для мене безболісне саме видалення. Кустрьо Тетяна Валеріївна мене заспокоїла, поставили анестезію і все пройшло настільки швидко, що я навіть не зрозуміла, як видалили. 20 хвилин, я думала, годину буду в кріслі. Дякую лікарю за доброзичливе ставлення та підтримку!
 • У мене був гострий біль у зубі і я після роботи, увечері, звернулася до Клініки Люмі-Дент. Мені видалили зуб, вісімку. Лікар Кустрьо Тетяна Валеріївна професіонал, тому що вилучення пройшло швидко і я першого ж дня добре проспала вночі після видалення. Все загоїлося. Лікар все доступно пояснює, що вона робитиме і видалення пройшло без болю. Робота акуратна і мене все влаштувало. Клініку знайшла в інтернеті, та прийняла рішення записатись через позитивні відгуки. Усередині центру чисто й у персоналу гарне ставлення до пацієнта.
 • Подяка Кустрьо Тетяні Валеріївні! Хочу висловити подяку моєму улюбленому стоматологу Кустрьо Тетяні Валеріївні. Була на видалення 8-ки. Все пройшло швидко, безболісно і загоїлося без ускладнень. Я дуже задоволена!!! Дякуємо за якість та професіоналізм.
 • Дуже дякую Кустрьо Тетяні Валеріївні хірургу клініки Люмі-Дент чудовий фахівець. Видалити зуб, дуже довго збиралася так боялася болю. Сестра порадила звернутися сюди. Видалення пройшло майже без болю, легко загоїлося, через чотири місяці встановили імплант. Пройшов уже місяць із останнього відвідування, жодних проблем.
 • Лікар дуже сподобалася. Приходила на консультацію з іншої клініки. Професіонал своєї справи, все пояснила.
 • Хочу висловити подяку хірургу Кустрьо Тетяні Валеріївні за якісне видалення двох зубів мудрості! Чесно кажучи, на видалення я йшла з побоюванням, боялася болю та ускладнень, проте Тетяна Валеріївна просто чудовий фахівець. Відношення до пацієнтів дуже дбайливе, уважне, цінова політика прийнятна) Видалення в обох випадках було непросте (проте, обслуговування в Люмі-Денті на такому високому рівні, що від процесу залишилися тільки позитивні емоції! Всім рекомендую і сама тепер на видалення записуватимуся тільки до Кустрьо Тетяні Валеріївні)
 • До відвідування клініки Люмі-Дент періодично зверталася до багатьох стоматологічних клінік з приводу лікування, встановлення зубів, що відсутні. До цього ставила знімний протез в іншій клініці, який "прослужив" мені лише 4 роки. За відгуками своїх колег, вирішила звернутися зі своєю проблемою з видалення та встановлення імплантів у клініку Люмі-Дент на проспекті Героїв Сталінграда 24-А до лікаря Кустрьо Тетяни Валеріївни. Перше моє враження — на ресепшені дуже привітний адміністратор, який докладно відповідає на всі запитання. На свою проблему від лікаря Тетяни Валеріївни отримала повну відповідь та кілька варіантів вирішення. При діючій системі гнучких знижок та акцій у клініці вийшла досить прийнятна ціна, І все це з урахуванням грамотного та професійного підходу. У цьому я змогла переконатися у день операції та подальшому професійному супроводі мого лікування, лікар відповідав на всі мої запитання навіть у свій вихідний у телеграмі. Хочу також подякувати дуже ввічливій медсестрі, яка професійно працювала, на жаль, не запам'ятала її ім'я. Тепер я і моя сім'я лікуватимемося лише у цій клініці, все чітко, професійно, грамотно та у справі. Спасибі.
 • Зверталася щодо встановлення знімних протезів. Виникла потреба у видаленні семи зубів. Запропонували провести видалення за один раз. Страшно боялася. Але хірург Кустрьо Тетяна Валеріївна так безболісно, ​​уважно, дбайливо провела операцію, що я навіть не очікувала. Яка вона молодець. Весь час цікавилася моїм самопочуттям, підбадьорював. Велике дякую їй. Окрема подяка ортопеду Гайдаєнку Олександру Віталійовичу, який зробив мені чудові протези. Чи не відрізнити від справжніх зубів. Тепер я можу посміхатися, їсти та жити повноцінним життям.
 • У Татьяны Валерьевны сначала наращивала кость, потом ставила имплантаты. Работали около года. Все хорошо, никаких осложнений, хотя я очень боялась. Уже ставлю зубы. Огромное ей спасибо! Приятный человек, хороший специалист. Хорошо расписала план наших действий: что за чем и через какое время, и по финансам. Это было для меня важно, потому что небольшая зарплата и знать, сколько надо отложить. Получилось даже немного дешевле, чем планировали сразу. Поэтому настоятельно рекомендую.
 • З'явилася потреба у видаленні зуба мудрості. Кустрьо Тетяна Валеріївна перед проведенням маніпуляцій вивчила моє КТ, переконала, що боятися нічого, докладно описала послідовність своїх дій, пояснила, як діятиме анестезія. Відповідаючи на всі мої запитання, давала найдокладніші відповіді. Дуже позитивний лікар, що налаштовувала на позитив і допомагала не нервувати в ході проведення маніпуляцій. У процесі лікарка була дуже уважна, цікавилась, чи все добре. Насамкінець, я отримала докладні рекомендації, щодо подальших дій: як зменшити дискомфортні відчуття після процедури, а також щоб уникнути можливих наслідків. Дякую велике Кустрьо Тетяні Валеріївні та асистенту (на жаль, імені я не запам'ятала), який також був дуже уважний та заспокоював мене.
 • Была в Люми Дент у хирурга Татьяны Валерьевны Кустре. Всё объяснила мне как будет проводиться операция, какие последствия, какие сложности могут возникнуть, что нужно делать. Операцию провела аккуратно, зашила тоже очень аккуратно. Осложнений никаких не было. Молодой специалист, которая знает что делает. По человечески относится к каждому пациенту. Рекомендую!
 • Сегодня была на удалении зуба у Кустрьо Т.В. Все сделала быстро, почти без боли. Дала рекомендации на дальнейшее. Общалась очень доброжелательно, пыталась отвлечь меня от боли. Осталось очень хорошее впечатление. Если что, только к ней. Рекомендую всем тем, кому нужен хирург. Редко попадаются такие вот замечательные врачи.
 • Десь рік тому я втратила зуб, все не було можливості поставити імплант. І ось минулого місяця, нарешті вдалося вирішити це питання, поставили мені імплант. Я була на консультації у хірурга-імплантолога Кустрьо Тетяни Валеріївни. Вона дуже приємна у спілкуванні лікар, все розжує, зрозумілою мовою. Не заговорює і не розводить на непотрібні маніпуляції, навпаки заощадила, та змогла вибрати установку якісного імпланту. Болю не було зовсім , анестезія відійшла легко, не смикало ясна. Зараз імплант приживеться і піду за коронкою, до того ж лікарем я дуже задоволена.
Відгуки
Повернутися до відгуків
Запис на прийом
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.