Бобровицький Євген Миколайович

4.3
Оцінити
стоматолог-ортопед


пн
08:00-21:00
вт
08:00-21:00
ср
08:00-21:00
чт
08:00-21:00
пт
08:00-21:00
сб
08:00-21:00
вс
08:00-21:00
ул. Левка Мациевича 2/4
  Вокзальна 2.5 км
  Шулявська 3.25 км
  Деміївська 4.75 км
Відгуки 14
Ваш відгук
 • Висловлюю величезну подяку лікарю Бобровицькому Євгену Миколайовичу всім Медсестрам та Адміністраторам, за чудово виконану роботу та уважне трепетне ставлення до моєї проблеми із зубами. Проходила комплексне лікування, імплантацію та протезування у цій клініці, результат дуже гідний, всі лікарі на високому професійному рівні надали мені допомогу. Порадувала розстрочка та гарна знижка. Ще раз велике спасибі!

 • Бобровицький Євген Миколайович прекрасний стоматолог, завжди привітний і усміхнений. Я у нього ставив коронки, він мені робив міст — все дуже якісно. Лікар пропонує різні варіанти лікування, приємний, все пояснює, аргументує. Я йому дуже довіряю, лікує дуже акуратно, і все, що він робить виглядає чудово, все дуже якісно зроблено. Стоматологічний центр теж мені сподобався, тут приємна ситуація, адміністратори працюють чітко рекомендую сюди звертатися!
 • Протезувалася у Бобровицького Євгена Миколайовича. За лікарем ніяких нарікань, дуже сподобався. Роботу свою виконав чудово, коронки ідеально підходять до моїх зубів. Нічого не заважає, зуби наче мої. Лікар перед встановленням відповів на мої питання, тому сама процедура пройшла без жодного хвилювання та страху.
 • Встановлював цирконієві коронки на імпланти у Бобровицького Євгена Миколайовича. За три відвідування зуби були зроблені та встановлені дуже професійно! Євген Миколайович – справжній профі своєї справи, все докладно роз'яснив та врахував усі мої побажання щодо коронок. Якщо в майбутньому доведеться звертатися до стоматолога-ортопеда, то прийду лише до нього. Пораджу цього лікаря всім своїм знайомим та друзям.
 • Я долго не решалась заняться своими зубами. Нужно было ставить не одну пломбу. Чудесным образом попала к Евгению Николаевичу Бобровицкому. На приеме не было боли и страха. Чудесный специалист! Мы пока в процессе, но скоро у меня будет шикарная улыбка, о которой я мечтала всю жизнь!!!
 • Большая благодарность доктору Бобровицкому Евгению Николаевичу.
  Это чудо доктор! Внимательный, благожелательный, очень чутко относится ко всем нашим капризам и как квалифицированный, опытный специалист всегда решает положительно наши проблемы. Огромное за ваш труд! Желаю здоровья, благополучия в жизни и в работе!!! Спасибо!
 • Сломалась часть зуба, на котором лет 5 назад был пульпит. Пришлось ставить коронку в свои ранние двадцать лет. Очень рада, что попала со своей проблемой именно к Евгению Николаевичу, потому что все процедуры по установке штифтов, временной и постоянной коронки были проведены безболезненно и качественно. Сделали циркониевую коронку, которая внешне не отличима от настоящего зуба. Также после работы доктора Бобровицкого я ощутила изменения смыкания зубов (до установки коронки у меня зубы справа смыкались плотнее, чем слева, теперь этой проблемы нет ввиду качественной шлифовки). С новой коронкой хожу уже неделю, работой довольна на сто процентов. Очень благодарна!
 • Клиника оставляет самое лучшее впечатление - чисто, отлично организовано. Хочу выразить благодарность Евгению Николаевичу за внимательное отношение и профессионализм.
 • Була на прийомі у Євгена Миколайовича, міняла мостоподібний протез. Відразу скажу, що прикус у мене не ідеальний. І я боялася, що будуть проблеми, протез може неправильно стати і почнуть стиратися зуби. На щастя все пройшло чудово, я дуже задоволена і вдячна за виконану роботу.
 • Бобровицький Євген Миколайович Лікар з великої літери, встановлював мені вініри, після прийому залишилися виключно позитивні враження! Найчутливіший і уважніший стоматолог. Дякуємо за Ваш професіоналізм та якісне лікування.
 • Я записывался целенаправленно к этому доктору, потому что именно его мне рекомендовали знакомые. Мне предстояло зубное протезирование, и специалиста я специально выбрал по отзывам знакомых, так надежнее. С доктором я не ошибся и также с хирургом Кустре Т. В. Они прекрасно справились каждый со своей задачей. Весь процесс моего зубного протезирования прошел гладко, результат меня полностью устраивает. Врачи поставили съемные бюгельные протезы, в моем частном случае это был оптимальный вариант. Специалистам выражаю свою благодарность и ставлю справедливо высокую оценку.
 • Протезировала у Бобровицкого Евгения Николаевича очень проблемный зуб, т.к. другие врачи за эту работу не брались. Сделал все идеально - безболезненно, эстетично, как показало время, качественно. Этот доктор "думающий", безусловно, профессионально грамотный, умеющий наладить контакт с пациентом. В последующем также обращалась к нему , очень довольна. Буду обращаться к нему и впредь. Стоматология чистая и персонал очень хорошо встречает.
 • Хороший спеціаліст Бобровицький Євген Миколайович. Ми у нього із чоловіком за рекомендацією протезувалися з різницею у півроку). Мені він дві коронки з цирконію встановив, чоловікові чотири. Дуже точно зуби препарує, дуже ввічливий, зміцнює коронки надійно. Окремий респект клініці, ціни нормальні, не дорожчі за інші стоматології. Наша спільна з чоловіком думка позитивна,щодо стоматології та лікаря.
 • У стоматології Люмі Дент працює гарний ортопед Бобровицький. Він коректний, вислуховує побажання пацієнта і при цьому чудово робить протезування зубів. Раджу звертатися до цього фахівця, не пошкодуєте! Записуватись краще заздалегідь.
Відгуки
Повернутися до відгуків
Запис на прийом
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.