Одарчук Ольга В'ячеславівна

4
Оцінити
стоматологічний гігієніст
стоматолог-терапевт


пн
08:00-21:00
вт
08:00-21:00
ср
08:00-21:00
чт
08:00-21:00
пт
08:00-21:00
сб
08:00-21:00
вс
08:00-21:00
ул. Анны Ахматовой 14-А
  Позняки 1.5 км
  Осокорки 2.25 км
  Харківська 1.75 км
Відгуки 4
Ваш відгук
  • Красива посмішка інтригує, скромна розчулює, добра радує, щаслива зачаровує, щира надихає. Посмішка не залишає байдужим. Усміхайтеся :)
    Тепер я можу посміхатися та показувати свої красиві зубки! Дякуємо величезним Одарчук Ользі В'ячеславівні. Міцного Вам здоров'я, добра та щастя!
  • Через прийом тетрацикліну, який мені довелося приймати тривалий час, у мене потемніли зуби. Для вирішення цієї естетичної проблеми я звернувся до клініки «Люмі-Дент» до доктора Одарчука Ольги В'ячеславівні. Мої зуби стали абсолютно природними та білими завдяки професійній роботі лікаря та відбілюючій системі. Ця процедура зайняла зовсім небагато часу і пройшла безболісно.
    Дякуємо доктору Ользі В'ячеславівні та всьому колективу клініки «Люмі-Дент» за сумлінне ставлення до пацієнтів та прийнятні ціни. Рекомендуватиму цю стоматологію всім своїм знайомим і родичам.
  • Добридень! Хочу подякувати молодій лікарці Одарчуку Ользі В'ячеславівні, дякую Вам велике, дякую за хороше ставлення та за якісну роботу, бажаю вам успіхів у роботі.
  • Відвідував цього лікаря для чищення зубів. Не можу виділити жодного поганого моменту. Починаючи з ресепшну, закінчуючи лікарем – все на рівні. Ставлення доброзичливе, сучасне обладнання. Отримав послугу в повному обсязі без зайвого нав'язування. Рекомендую до відвідування. За цінами не можу нічого сказати, порівнювати особливо нема з чим, нечастий клієнт подібних закладів. При відвідуванні потрапив на знижку, що не може не тішити!
Відгуки
Повернутися до відгуків
Запис на прийом
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.