Зайцева Валерія Ярославівна

4.1
Оцінити
лікар-ортодонт


пн
08:00-21:00
вт
08:00-21:00
ср
08:00-21:00
чт
08:00-21:00
пт
08:00-21:00
сб
08:00-21:00
вс
08:00-21:00
ул. Анны Ахматовой 14-А
  Позняки 1.5 км
  Осокорки 2.25 км
  Харківська 1.75 км
Відгуки 11
Ваш відгук
 • Звернулась до клініки Люмі-Дент до доктора Зайцева Валерія Ярославівна складного вирівнювання прикусу. Сподобалося уважне ставлення до пацієнта. Діагностика. Безболісне лікування. Тут працюють справжні професіонали! Спасибі!
 • Я цілком задоволена прийомом ортодонта Зайцевої Валерії Ярославівни, ми з донькою були в неї вже двічі і все, за чим прийшли, отримали. Найбільше важливі професійні якості, за цим критерієм вибирала лікаря. Я з питанням, яке найбільше цікавить, звернулася рано в плані віку дитини. Валерія Ярославівна була дуже доброзичлива з донькою, розписала всю тактику лікування на найближче майбутнє, пояснила, які можливі варіанти. Мене це повністю влаштовує, далі плануємо спостерігатись саме в неї.
 • Дуже вдячна своєму ортодонту Зайцевій Валерії Ярославівні. Бачили б ви фото до початку лікування! Небо і земля! У брекетах найголовніше – знайти "свого" лікаря. Валерія Ярославівна завжди привітна: підтримає, вислухає! Все дуже докладно пояснить: що відбувається, що вона вважає за потрібне зробити, що стягнути, що розслабити. Результат, вже, так би мовити, в наявності, а це ще не кінець лікування. Валеріє Ярославівно, низький вам уклін за мою гарну посмішку!
 • Добрий вечір! Дуже сподобалися всі фахівці цієї клініки, починаючи від адміністратора і закінчуючи лікарем. Я ставила брекет систему у Зайцевої Валерії Ярославівни, дуже задоволена результатом, результат став помітним досить швидко загалом зовсім скоро вже буде фінішний результат! Надалі звертатимуся тільки сюди і дітей своїх теж сюди наведу))
 • Мои благодарности и самые искренние пожелания здоровья, счастья, успехов в работе и просто всего самого наилучшего адресованы Зайцевой Валерии Ярославловне! Самый лучший ортодонт-это премия для Вас. Прекрасное исправление прикуса. В очень короткие сроки-и я чувствую себя королевой! Рекомендую всем, кто уже во взрослом возрасте не прекращает стремиться к идеалу! Только к ней в стоматологию Люмидент!

 • Ми виправляємо прикус дитини у доктора Зайцевої Валерії Ярославівни. Подобаються умови, знання лікаря. Вона дуже грамотний спеціаліст, все добре робить, швидко прикус виправляється.
 • Врача я нашел по отзывам в интернете. Валерия Ярославовна приняла меня в назначенное время. Она понятно объясняла, что происходило на приеме. Я задавал ей уточняющие вопросы, и она мне на них отвечала. Был у нее 2 раза. Мы составляли план лечения, все было хорошо от начала и до конца. Со своей работой она справляется. Отношение ко мне, как к пациенту, было положительным.
 • Потрясающий врач и человек, профессионал своего дела. Лечение начала проходить недавно, однако уже убедилась в правильности своего выбора лечащего врача. Валерия Ярославовна на всех этапах подробно и ясно объясняет мне какие манипуляции и для чего проводим, отвечает на все возникающие вопросы. План лечения также был составлен более чем детально, что не страшно довериться. С первого же месяца заметила значительное изменения в лучшую сторону! Большое спасибо, теперь на приём хожу как на праздник!
 • Наважився виправити свої криві зуби, з дитинства були проблеми з ними, але постійно були якісь причини, щоб відкласти лікування. Зараз фінансове становище встаканилося, подумав, що настав час. Потрапив в надійні руки лікаря Зайцевої , на консультації вона відповіла на всі мої запитання, розвіяла страхи та сумніви та підготувала морально до тривалої співпраці.Зараз вже пів року ношу брекети і вже сам бачу результат.Дякую, вона професіонал
 • Обратилась к Валерии Ярославовне в прошлом месяце из-за болей в челюстях. Оказалось, что прикус неправильный. Доктор приняла радушно, обо всем проинформировала, прописала дальнейший план лечения. Благодаря профессиональному подходу доктора мы быстро решили мою проблему. Я очень довольна работой! В дальнейшем продолжу улучшать свою улыбку и доводить до совершенства. Спасибо!
 • Искала себе ортодонта именно с большим стажем и высокой квалификации. Проблема более чем серьезная: перекрестный прикус, плюс необходимо было перед исправлением проблемы удалять зубы, делать снимки. Валерия Ярославовна помогла все это собрать по полочкам, объяснила как и что необходимо перед лечением, какие брекеты будем ставить и т. д. После установки железок на зубы дискомфорт есть, неудобно, но привыкаю. К доктору вопросов нет, сделала все аккуратно, объяснила дальнейшие действия четко и без суеты, плановый осмотр через 2,5 месяца.
Відгуки
Повернутися до відгуків
Запис на прийом
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.