Методи лікування запалення ясен

Методи лікування запалення ясен

Лікування ясен - досить тривалий процес, а саме захворювання слизових тканин може означати, що наближається поява хронічних хвороб. Проблеми з яснами-досить поширене явище, яке може зустрічатися і у дорослих, і у дітей. У результаті хвороби ясен великому ризику піддаються зуби, аж до їх втрати.

При захворюваннях ясен в більшості випадків присутня кровоточивість і больові відчуття, вони можуть мати такі наслідки:

 • рухливість зубів;
 • неприємний запах з рота;
 • набрякання ясен;
 • хворобливі відчуття під час чищення або прийому твердої їжі.

Запалення ясен

Медики називають дане захворювання гінгівітом, головною причиною якого є шкідливі бактерії. Вони з'являються, утворюючи наліт на зубах і яснах. Якщо вчасно не виявити і не почати лікувати хвороби, пов'язані з яснами, то вони з часом переростуть в пародонтит, що може призвести до втрати здорових зубів.

Щоб уникнути лікування ясен, слід просто підтримувати гігієну порожнини рота. Бактерії, які з'являються в роті під час життєдіяльності, мають властивість дуже швидко розмножатись, якщо їх не видаляти, вони почнуть руйнувати кісткову тканину і коріння зубів.

Залежно від глибини утворених кишень призначають лікування, головною метою якого є відновлення функціональності ясен. Зазвичай такі процедури можна проводити в домашніх умовах за допомогою антибактеріальних засобів для полоскання рота. Лікування за допомогою приладу «Вектор».

Данний спосіб лікування запропонували німецькі розробники стоматологічного обладнання. На ринку прилад відносно нещодавно. Його суть полягає в лікуванні запалених ясен різнобічними способами, які поєднуються в одному апараті.

Для лікування даним способом необхідно всього 2 відвідування стоматолога: перше, для підготовки ясен до процедури, а друге - це власне вектор-терапія. Єдине, після процедури треба буде відвідати лікаря, для контролю процесу одужання. При цьому не потрібно проводити ніякого хірургічного втручання.

Прилад «Вектор» поєднує в собі такі можливості:

 1. Видалення каменя і нальоту з кишень.
 2. Полірування емалі.
 3. Заповнення тріщин дентину.
 4. Створення умов для оновлення кріплення між зубом і яснами.

Процедура може тривати від 40 хвилин і до 2 годин, витрачений час Завіт від кількості зубів, які потрібно обробити.

Ціна процедури в клініках Києва буде коштувати в середньому 30-50 гривень.

Пам'ятайте, що ясна - це дуже чутлива тканина, яка вимагає підвищеної уваги до себе.

 1. Знижений імунітет, шкідливі звички можуть спровокувати кандидоз слизової порожнини рота. Читайте опис симптомів кандидозу порожнини рота і причин виникнення хвороби.
 2. У кожної третьої людини періодично кровоточать ясна. Причини кровоточивості ясен найрізноманітніші – від поганої гігієни ротової порожнини до хронічного пародонтозу і навіть лейкозу.
 3. Періостит – досить серйозне запальне захворювання щелепи. Стаття допоможе вам дізнатися основні моменти лікування і з’ясувати симптоми і причини даного захворювання.
 4. Альвеоліт лунки виникає у 25% випадків після видалення зуба. Це запальне захворювання, яке викликає сильні болі, набряк ясен і неприємний запах з рота.

Пародонтологія в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

295
49 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

100
87 відгуків

Усі 32 бізнес

51
49 відгуків

Goodental

51
49 відгуків

Терапевтична стоматологія

50
69 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(388)

Флюс на яснах – лікування і профілактика Флюс - это гнойные образования на десне. Является следствием запущенного кариеса, кисты зуба или механических травм. Методы и стоимость лечения флюса в клиниках.
Шинування зубів Шинирование зубов проводится с помощью армидной нити, стекловолоконной ленты или бюгельного протеза. Зубная шина укрепляет расшатанные коронки, предупреждая их смещение.
Лікування стоматиту у дорослих Лечение стоматита у взрослых проводится антисептическими и ранозаживляющими мазями. Стоматолог также назначает иммуностимулирующие средства и витаминотерапию.
Лікування пародонтозу Эффективное лечение пародонтоза требует обращения в специализированную клинику. Как лечить пародонтоз – оптимальный метод выберет ваш врач.
Лікування періодонтиту Лечение периодонтита проводится консервативным или хирургическим путем. Этапы лечения периодонтита включают антисептическую обработку и пломбирование корневых каналов.
Лікування пародонтиту ясен Как появляется пародонтит - воспаление тканей вокруг зуба? Методы хирургического и терапевтического лечения пародонтита. Рекомендации по лечению десен в домашних условиях.
Лікування гінгівіту Гингивит опаснее, чем вы можете предполагать. К чему может привести обычное воспаление десен? Методики лечения гингивита в клиниках.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика