Фотополімерна пломба

Фотополімерна пломба

Фотополімерні пломби – це гнучкий матеріал, який з часом твердне. Його використовують для заповнення і вирівнювання дефектів дентину на передніх і задніх зубах.

За допомогою них можна:

  1. Відреставрувати зуб, не звертаючи уваги на його місце розташування.
  2. Змінити довжину і форму.
  3. Закріпити коронку, якщо вона хитається (всі стадії крім останньої).

Особливості фотополімерною пломби:

  • Швидке застигання в ротовій порожнині завдяки застосуванню спеціальної ультрафіолетової лампи для сушки. Без неї пломбувальний матеріал не затвердіє, що дозволяє стоматологу максимально точно виконати встановлення. А відразу після закріплення пломби можна приймати їжу.
  • Різновид колірної палітри, можливість підібрати відповідний тон, завдяки чому «латочка» в роті не виділяється.
  • Доступність і довготривала експлуатація, приблизно 5-6 років. Ризик того, що фотополімер випаде або обкрошітся, мінімальний.

Ціна

Фотополимерная пломба2.jpg

Чим складніша робота і чим більше витрачено матеріалу для вирівнювання зубної поверхні, тим вище категорія і ціна відповідно.

У середньому фотополімерна пломба коштуватиме від 300 гривень. Зміни вартості залежать від цінової політики клініки, компетентності стоматолога в цьому питанні і обсягу майбутньої роботи.

Показання та протипоказання

Крім лікування, фотополімер використовують для естетичної реставрації. Жоден інший пломбувальний матеріал у реставрації не застосовується, що підтверджує переваги даного покриття.

Фотополімер може містити різні складові. Уточнення у лікаря на можливість алергічної реакції зайвою не буде.

Щоб продовжити довговічність пломби, слід ретельно дотримуватися правил гігієни ротової порожнини. Чистіть зуби не менше 2 разів на день, користуйтеся флоссами після їжі і своєчасно відвідуйте стоматолога. Дотримання цих нескладних правил дозволить вам надовго зберегти пломбу і уникнути повторного лікування із застосуванням бормашини.

  1. Карієс передніх зубів руйнує дентин і погіршує естетику посмішки. Середній, глибокий або прикореневий карієс переднього зуба супроводжується гострим болем і чутливістю емалі.
  2. Карієс кореня часто діагностується у пацієнтів після 60-ти років. Прикореневій карієс зможе виявити тільки стоматолог, провівши зняття зубного каменю та рентгенівську діагностику.
  3. Глибокий карієс руйнує емаль і дентин зуба, утворюючи «дупло». Основні симптоми глибокого карієсу - різкий біль при вживанні холодної або гарячої їжі, потемніння зубної емалі.
  4. Пришийковий карієс руйнує емаль біля основи зубної коронки. Перші симптоми карієсу шийки зуба - чутливість на температурний і механічний вплив.

Встановлення світлової пломби в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

СА-НАТА на Позняках

72
69 відгуків

Терапевтична стоматологія

50
57 відгуків

Goodental

50
48 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(411)

Зубні пломби Зубные пломбы используются для восстановления участков зуба, подвергшихся разрушению. Немаловажный фактор – гарантия на пломбу.
Тимчасова пломба Временная пломба — что делать, когда она крошится или выпала? Сколько держится временная пломба?
Світлова пломба: особливості та види Световая пломба состоит из фотополимеров, поэтому она затвердевает только под светом галогеновой лампы, за счет чего у специалиста есть возможность придать пломбе все необходимые изгибы.
Лікування карієсу Современные методы лечения кариеса. Технологии лечения кариозных заболеваний без бормашины. Озоновая терапия кариеса. Профилактические меры.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика