Зубні пломби

Зубні пломби

Пломби для зубів – це засіб, який використовують у стоматології для відновлення функціоналу зуба після видалення карієсу або пошкодження.

Тимчасова пломба – покриття, яке утримує в пошкодженій області зуба ліки. Зазвичай вона використовується протягом 2-3 днів, після чого встановлюється постійна. Виготовляється зі штучного дентину, спеціальних цементів та ще ряду матеріалів.

Постійна пломба – це покриття, яке закриває створену порожнину після видалення каріозної області. У середньому експлуатується протягом 5-6 років, залежно від складу пломби.

Скільки коштує

Залежно від складу, ціна на послугу може коливатися від 50 гривень до 400 гривень. Вибір завжди залишається за вами. Проконсультувавшись з лікарем, ви зможете дізнатися детальну інформацію на тему, яка саме пломба вам підійде, який обсяг роботи потрібно виконати і конкретну вартість усього лікування.

Види матеріалів

  1. Альмагальма – дуже міцна конструкція, але від неї темніє дентин. До того ж, вона абсолютно немаскована і дуже помітна в ротовій порожнині. На сьогоднішній день цей матеріал найпотрібніший.
  2. Пластмаси – дуже токсичні і легко деформуються, тому практично не використовуються в лікуванні.
  3. Кераміка, яка дуже схожа на натуральну емаль. Міцний склад, що не токсичний і не деформується, також є можливість підібрати тон кольору під природний відтінок.
  4. Стоматологічний цемент. Сучасні цементи досить затребувані в стоматології. Головним недоліком є можливість появи вторинного карієсу, але тільки якщо цемент нещільно встановлений. При цьому пломба буде намертво триматися в порожнині.
  5. Хімічний композит (світлополімерні композитні пломби) – найбільш популярне і поширене пломбувальне покриття. Застигає тільки при використанні ультрафіолетової лампи. Міцний, довготривалий матеріал, який не відрізнити від справжнього дентину, і тому його без всяких побоювань можна поставити на передні зуби.

Бувають випадки, коли пломбування проводиться на основі штифта –металевого стержня. Але це у випадку, коли карієс вразив нервові закінчення і їх треба видаляти. Потім ці канали пломбуються штифтом (металевим або скловолоконним) і вирівнюються пломбою, найчастіше фотополімером.

Які пломби для зубів кращі

Найбільш затребуваними, міцними, комфортними і естетично задовільними вважаються композитні пломби. З цього підвиду найкраще відповідають природному зубному покриттю фотополімерні склади.

  1. Карієс передніх зубів руйнує дентин і погіршує естетику посмішки. Середній, глибокий або прикореневий карієс переднього зуба супроводжується гострим болем і чутливістю емалі.
  2. Карієс кореня часто діагностується у пацієнтів після 60-ти років. Прикореневій карієс зможе виявити тільки стоматолог, провівши зняття зубного каменю та рентгенівську діагностику.
  3. Глибокий карієс руйнує емаль і дентин зуба, утворюючи «дупло». Основні симптоми глибокого карієсу - різкий біль при вживанні холодної або гарячої їжі, потемніння зубної емалі.
  4. Пришийковий карієс руйнує емаль біля основи зубної коронки. Перші симптоми карієсу шийки зуба - чутливість на температурний і механічний вплив.

Встановлення світлової пломби в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

295
49 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

100
87 відгуків

СА-НАТА на Позняках

72
69 відгуків

Goodental

51
49 відгуків

Терапевтична стоматологія

50
69 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.4
Оцінити
(399)

Фотополімерна пломба В каких случаях подходит фотополимерная пломба? Особенности использования фотополимера при эстетической реставрации. Цена пломбы из фотополимера.
Тимчасова пломба Временная пломба — что делать, когда она крошится или выпала? Сколько держится временная пломба?
Світлова пломба: особливості та види Световая пломба состоит из фотополимеров, поэтому она затвердевает только под светом галогеновой лампы, за счет чего у специалиста есть возможность придать пломбе все необходимые изгибы.
Лікування карієсу Современные методы лечения кариеса. Технологии лечения кариозных заболеваний без бормашины. Озоновая терапия кариеса. Профилактические меры.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика