Протезування зубів – ціни в Києві

Протезування зубів – ціни в Києві

Якщо вам не вдалося запобігти видаленню зуба, то необхідне зубне протезування. Адже порожнеча в зубному ряді виглядає непривабливо і ставить під загрозу здоров'я вашого організму. Наприклад, призводить до захворювань шлунково-кишкового тракту і викривленню зубного ряду. На сьогоднішній день у стоматології особливою популярністю користується імплантація.

Методи протезування зубів

У сучасній стоматології представлено багато різних методик протезування зубів. Вибір оптимального варіанту для пацієнта можливий тільки після необхідної діагностики, проведеної кваліфікованим лікарем-стоматологом.

Лікар повинен буде вам розповісти не тільки про види протезування зубів, але й перерахувати їх усілякі плюси та мінуси.

Розрізняють незнімне протезування зубів і знімне. Це означає, що зубні протези можуть як вийматися з порожнини рота, так і встановлюватися на тривалий період часу. Незнімні види включають у себе встановлення металокерамічних коронок, вкладок, мостоподібних протезів. Особливий інтерес викликає мікропротезування, при тому, що вартість вінірів на зуби досить висока. Знімні види – це пластинчасті, бюгельні та інші види протезів.

Вартість протезування зубів

Стоимость протезирование зубов.jpg

Багатьох пацієнтів цікавлять такі питання, як: скільки коштує лікування, чи можливе лікування в кредит, чи недорого обійдуться матеріали для імплантації?

Вартість протезування зубів формується, враховуючи собівартість і витрати на оплату праці. З цього можна зробити висновок, що ціна на бюгельні протези буде відрізнятися від вартості на металокераміку з причини різної собівартості матеріалів, використовуваних при лікуванні.

Ціни на протезування можуть відрізнятися від цін в інших регіонах. Наприклад: незнімне протезування в середньому коштує від 250 грн до 2 500 грн, знімне від 300 грн до 4 000 грн. Ви можете зателефонувати в будь-яку цікаву вас стоматологію і дізнатися приблизну вартість протезування зубів в медичних закладах Києва.

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.
  2. Якщо болить зуб під коронкою, це вказує на наявність запалення навколозубних тканин. Біль під коронкою може супроводжуватися набряком ясен або утворенням гнійного свища.
  3. Патологічне стирання зубів може бути викликане вродженими чи набутими патологіями зубощелепної системи та внутрішніх органів. Буває локалізованим і генералізованим.

Протезування зубів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Goodental

67
62 відгуку

Усі 32 бізнес

60
58 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.2
Оцінити
(783)

Ціни на вініри для зубів Ціна вінірів в Україні - від 1 000 до 3 000 грн, вона залежить від матеріалу та методу встановлення. Вартість вінірів на зуби вже включає встановлення та видаткові матеріали. Такі конструкції служать від 3-х років.
Зубні протези – що обрати? Зубні протези - явище стоматологіії, що встигло себе зарекомендувати тільки з позитивної сторони. Протези рятують там, де раніше не було ніяких варіантів вирішення проблеми.
Вініри Встановити вініри – це найкращий спосіб відновити естетику передніх зубів. Стоматології Києва пропонують прямі композитні вініри й ортопедичні порцелянові.
Зубний протез «метелик» Зубний протез метелик – це тимчасова стоматологічна конструкція, яка встановлюється на час виготовлення постійних протезів. Її використання дозволяє тимчасово закрити проміжки зубного ряду.
Знімні зубні протези можуть бути зручними! Знімне протезування різних видів дає можливість відновити повністю втрачені зуби.
Усі секрети про люмініри З появою люмінірів мрія про голлівудську посмішку стала здійсненною для кожного. Люмініри на зуби - це ті ж вініри, але без обточування.
Нейлонові зубні протези Нейлонові зубні протези широко використовуються в сучасній стоматології. Їх конструкція дозволяє уникнути травм ротової порожнини і прискорити процес адаптації до них. Вартість залежить від певного клінічного випадку.
Силіконові протези зубів Швидке звикання до силіконових протезів для зубів гарантовано завдяки їх гнучкій основі. Зубні протези з силікону мають свої плюси і мінуси, а цінове питання залежить від складності конструкції.
Голлівудська посмішка Що означає поняття "голівудська посмішка"? Особливості встановлення порцелянових пластин на зуби - ююмінірів. Види і плюси люмінірів, вартість їх встановлення.
Бюгельні зубні протези Переваги бюгельного протезування, а також мінуси цієї системи. Ціни на різні види бюгельних протезів.
Часткові знімні протези Часткові знімні протези - це багатофункціональні конструкції, які можна використовувати і як основний протез, і як проміжну конструкцію під час протезування на постійній основі.
Що таке зубний міст Адгезивний мостоподібний протез дозволяє обійтись без суттєвих пошкоджень емалі, він стає популярнішим з кожним днем.
Адгезивний мостоподібний протез Адгезивні мостоподібні протези - це конструкції, які можуть замнювати тільки один зуб в зубному ряду. Вони мають різні способи кріплення, від чого змінюється тільки їх цінова політика.
Незнімні зубні протези Усі види нез'много протезування. Вініри, імпланти, мостоподібні протези. Які краще обрати? В якій клініці встановити протези на зуби?
Куксова вкладка Куксова вкладка - це сучасна конструкція, яка допомагає відновити зруйнований зуб. За рахунок своєї форми, вона рівномірно розподіляє навантаження на весь зуб.
Iммедіат протези Іммедіат протези - це знімні конструкції, які призначені для тимчасової заміни натуральних зубів перед встановленням постійного протеза. Відомі своєю зручною формою і фіксацією.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.