Iммедіат протези

Iммедіат протези

Неестетичний вигляд зубного ряду під час протезування – давно забуте минуле, тому що на сьогоднішній день є безліч пристосувань, які допомагають робити цей процес більш комфортним. Одним з таких нововведень є іммедіат протези або, як кажуть в просторіччі, – «метелик». Це тимчасова знімна конструкція, яка використовується в процесі ортопедичного лікування, а саме, вона виконує функції протеза на той час, поки виготовляються постійні стоматологічні конструкції.

Незаперечною перевагою цієї системи є основа, яка виготовляється з пластмаси, нейлону й акрилу. Завдяки зручним кріпленням, самостійна установка протеза буде займати мало часу. У випадку з кламерами просто доведеться зачепити їх за сусідні зуби, а «липкі» протези потрібно щільно підігнати під ясна.

У середині конструкції – штучні зуби, саме їх і буде видно при спілкуванні або під час прийому їжі. Система може складатися з одного або декількох зубних одиниць.

Вартість послуги

Ціна «метелика» залежить від кількості зубів, що покриваються та складності клінічної ситуації. У середньому вартість складе 1500 гривень. Залежно від клініки і її цінової політики ціна може збільшуватися. Також відіграє важливуроль матеріал, з якого виготовлена кріпильна частина - нейлон коштуватиме дорожче, ніж пластмаса.

Види іммедіат протезів

Виды иммедиат протезов.jpg

Існує 2 різновиди системи:

  1. Для повного заміщення зубного ряду. Вони призначені замінити всі зуби на час лікування. Система буде виглядати, як нейлонова або акрилова щелепа із зубними коронками.
  2. Для часткової заміни одиниць зубного ряду. Вони закривають порожні місця в щелепі і утримують здорові зуби на місці, чим запобігають деформуванню зубного ряду. Зазвичай замінюють від одного до трьох зубів.

Показання до застосування

Використовують іммедіат протез для відновлення жувальних функцій, з метою оновлення тканин після видалення зуба і в естетичних цілях. Пам'ятайте, що іммедіат дуже крихкі, протягом їх експлуатації краще всього відмовитися від занадто твердої їжі.

Термін використання

Ця знімна конструкція може бути в ужитку не більше трьох місяців. Якщо термін ортопедичного лікування дещо більше, то іммедіат протези доведеться заміняити. Оновлюється система в період від одного до трьох днів.

Догляд за іммедіат протезами

Іммедіат-протез слід регулярно виймати з ротової порожнини, промивати водою і чистити зубною пастою. Порадьтеся зі стоматологом, як підібрати фіксуючий гель, щоб не потрапити в незручну ситуацію.

Описувана система проста і зручна в ужитку. Вона стане відмінною альтернативою будь-яким знімним конструкціям на час виготовлення постійних коронок. Детальну інформацію з приводу іммедіат протезів та їх експлуатації, ви можете дізнатися у свого стоматолога, проконсультувавшись з ним.

Встановлення іммедіат-протезів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

314
69 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

118
6 відгуків

Призма бізнес

29
52 відгуку

Клініка естетичної стоматології бізнес

23
32 відгуку

Олета

9
9 відгуків

Сінерго Мед економ

5
4 відгуку

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.3
Оцінити
(455)

Зубні протези – що обрати? Зубные протезы - явление в стоматологии, успевшее себя зарекомендовать только с положительной стороны. Протезы выручают там, где ранее не было никаких вариантов решения проблемы.
Знімні зубні протези можуть бути зручними! Съемное протезирование разных видов дает возможность восстановления полностью потерянных зубов.
Зубний протез «метелик» Зубной протез бабочка – это временная стоматологическая конструкция, которая устанавливается на время изготовления постоянных протезов. Ее использование позволяет временно закрыть промежутки зубного ряда.
Часткові знімні протези Частичные съемные протезы – это многофункциональные конструкции, которые можно использовать и как основной протез, и как промежуточную конструкцию во время протезирования на постоянной основе.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.