Металева коронка – секрет популярності

Металева коронка – секрет популярності

Нестаріюча технологія

Виготовлення зубних коронок з металу – технологія минулого століття, яка мало вдосконалилася за останній час. Поряд з іншими модними та сучасними методами нез'ємного протезування вона залишається все такою ж актуальною. І в цьому немає нічого дивного, адже головний аргумент такої популярності – невисока ціна протеза при чудовій міцності. Звичайно, хизуватися металевими зубами нині не в моді, тому краще встановлювати такі протези на моляри (корінні зуби).

Головна відмінність таких коронок – метод виготовлення. Бувають суцільнолиті і штамповані коронки. Останні дещо дешевші, але вважаються менш міцними. За металом виготовлення вирізняють такі види коронок:

  • Коронки сталеві.
  • Коронки зі сплавів золота.
  • З титану і титанових сплавів.
  • Із хромокобальтових сплавів.
  • Зі срібно-паладієвих сплавів.

Сталеві коронки бувають з різним напиленням, у тому числі і з дорогоцінних металів.

Титанові та золоті коронки

Металеві коронки на зуби іноді викликають запалення ясен і металевий присмак у роті. Сталь – не найкращий матеріал і для алергіків. Більш сумісні біологічно з людським організмом золоті коронки. Металлическая коронка.jpg Ціна зубної коронки із золота вища, ніж на звичайну коронку з металу, однак за рахунок пластичності матеріалу вона не стирає емаль сусіднього зуба, не викликає алергічних реакцій і не ламається. До їх недоліків відносять порівняно швидке стирання, в результаті якого оголюється зуб і можливе його повне руйнування.

Більш доступні, ніж золоті коронки – титанові нез'ємні протези, а завдяки їх легкості, антикорозійним властивостям і відсутності алергічних реакцій їх рекомендують навіть для встановлення дітям.

Якщо ви ще не визначилися з типом коронок, які хочете встановити або не знаєте, де знайти гарного лікаря, який займається протезуванням, скористайтеся послугами нашого порталу та отримайте знижку на послуги стоматолога.

Встановлення металічних коронок в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Берегиня економ

17
79 відгуків

Лікар Борода преміум

17
16 відгуків

Доктор Зуб бізнес

17
26 відгуків

Fdentist

16
16 відгуків

Олета

9
9 відгуків

Оптіма економ

7
14 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(387)

Коронки на імпланти Как выглядят коронки на импланты и для чего они предназначены? Керамические, металлокерамические и циркониевые модели коронок. Цены на протезирование на имплантах.
Зубні коронки – просте вирішення непростих проблем Зубные коронки до сих пор являются незаменимым средством восстановления разрушенных зубов. Существует немало разновидностей коронок, о которых мы вам сейчас и расскажем.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика