Незнімні зубні протези

Незнімні зубні протези

Під незнімне протезуванням розуміють не технологію протезування, а класифікацію протезів. Це може бути одинична коронка або зубний ряд з декількох одиниць. Спрямовано воно на відновлення втрачених зубів і жувальної функції. Класичним її варіантом є фіксація спеціальним стоматологічним цементом коронки на зуб. Зняти дану конструкцію може лікар стоматолог тільки за допомогою спеціальних інструментів.

Існують такі види незнімного протезування:

  1. Вкладки – використовуються як для зміцнення зуба перед подальшим протезуванням, так і для корекції великих дефектів зуба. Вкладки виготовляють з різних матеріалів. Металеві – золото, титан або срібло. Перевага таких вкладок у довговічності та біологічній інертності металу до зуба. Керамічні вкладки естетичні й довговічні. Композитні або пластмасові вкладки є найдешевшим варіантом і мають хороші робочі якості, але менш довговічні.
  2. Коронки – бувають металевими, металокерамічними, металопластиковими і безметалевими. Встановлення коронки займає зазвичай три відвідування лікаря-стоматолога. На депульпований (без нерва) зуб фіксується вкладка, зуб обточується, знімається відбиток і в останнє відвідування фіксується коронка.
  3. Несъемные зубные протезы2.jpg
  4. Мостоподібні протези (мости), також бувають металевими, металокерамічними, безметалевими, металопластмасовими і на замкових з'єднаннях. Міст зазвичай має дві точки опори у вигляді підготовлених під протезування зубів. Стоматолог-ортопед може встановити міст як на природній зуб, так і на імплант.
  5. Мікропротезування – вініри. Вінір – це тонкий шар кераміки (фарфору), який фіксується на зовнішню частину зуба. Має високу естетичність і захищає зуб від подальшого руйнування. Єдиний недолік вініра в тому, що стоматологу для того щоб його зафіксувати доведеться спиляти здорову емаль зуба. Якщо емаль зуба раніше була вражена карієсом або піддавалася реставрації фотополімерними матеріалами, вінір ідеальний варіант.
  6. Імплантація – встановлення імпланту в кістку. Це нова галузь стоматології, яка має чудові показники. Дана технологія дозволяє не тільки відновити відсутні зуби, але й не «спилювати» поруч стоячі здорові зуби. Єдиний недолік – цінова політика.

Переваги незнімного протезування в тому, що пацієнтові не потрібно знімати і чистити штучні зуби. Грамотно і якісно встановлені конструкції будуть служити пацієнтові довгі роки.

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Встановлення незнімних зубних протезів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

295
49 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

100
87 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

19
26 відгуків

Dent Vain преміум

Діапазон-1 преміум


Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.5
Оцінити
(398)

Бюгельні зубні протези Преимущества бюгельного протезирования, а также минусы этой системы. Цены на различные виды бюгельных протезов.
Що таке зубний міст Адгезивный мостовидный протез позволяет обойтись без существенных повреждений эмали, становятся популярней с каждым днем.
Адгезивний мостоподібний протез Адгезивные мостовидные протезы – это конструкции, которые могут замещать только один зуб в зубном ряду. Они имеют разные способы крепления, от чего меняется только их ценовая политика.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика