Золоті коронки

Золоті коронки

Коронка металева

Металева коронка стала першою використовуватися в сфері протезування зубів. Враховуючи, те, як багато зараз матеріалів, з яких виготовляють коронки, металеві зубні коронки все ще широко використовуються. Перед установкою металевої коронки зуб спеціальним способом обробляється і зменшується, щоб на нього можна було надіти коронку товщиною півміліметра.

Після цих процедур робиться точний зліпок зубів, у тому числі й сусідніх, з якого фахівець виготовляє металеву коронку без вашої присутності. За наявності зліпка зуба в натуральну величину, зубний технік виготовляє коронку з воску. Після цього відбувається виготовлення штампованої металевої коронки. Металеві коронки в основному бувають таких видів:

  • Сталеві коронки (у тому числі з напиленням);
  • Із хромкобальтового сплаву;
  • Срібно-паладієві коронки;
  • Золоті коронки;
  • Золото-платинові коронки;
  • Золото-паладієві коронки;
  • Коронки з титану і сплавів з ним.

Золоті коронки

За останній час у сучасній стоматології з'явилося багато можливостей для реставрації зубів. У наш час стали популярні коронки з різноманітних матеріалів, наприклад: порцелянові, керамічні коронки, вініри, але лікарі до цих пір не відмовилися від використання коронки із золота.

Золоті коронки на зуби за довгий час зарекомендували себе як один з найбільш прийнятних засобів використовуваних для реставрації зубів. У середньому золоті коронки можуть прослужити близько двадцяти років.

Золото досить пластичний і міцний матеріал, що надає зубам відмінні жувальні властивості. Також важливою перевагою буде те, що золоті коронки біологічно сумісні з людським організмом, вони не будуть викликати алергію і подразнення.

Титан, як і золото, теж добре підходить для виготовлення коронок. Титанові коронки відзначаються легкістю, стабільністю і чудовими антикорозійними властивостями. Враховуючи нетоксичність і хорошу сумісність з організмом, їх застосування можливе навіть у дитячому протезуванні.

Встановлення золотих коронок в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Клініка естетичної стоматології бізнес

19
26 відгуків

Стоматологічний центр Посмішки бізнес

8
3 відгуку
Показаний все місто. Показати ваш район?

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.8
Оцінити
(395)

Коронки на імпланти Как выглядят коронки на импланты и для чего они предназначены? Керамические, металлокерамические и циркониевые модели коронок. Цены на протезирование на имплантах.
Зубні коронки – просте вирішення непростих проблем Зубные коронки до сих пор являются незаменимым средством восстановления разрушенных зубов. Существует немало разновидностей коронок, о которых мы вам сейчас и расскажем.
Металева коронка – секрет популярності Установка металлических коронок на зубы - прошлый век? Давайте рассмотрим все недостатки и преимущества этих коронок.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика