Зубні протези – що обрати?

Зубні протези – що обрати?

Показання до протезування

Якщо захворювання зубів не були запущеними, проводився регулярний огляд стоматологом, а також лікування, як правило, зуби вдається зберегти максимально довго. Але в тому випадку, коли зуб вже неможливо зберегти, є запущена форма пародонтозу або відбулася втрата одного або декількох зубів, лікар буде рекомендувати вам протезування або імплантацію.

У порівнянні з імплантацією, протезування – дешевий спосіб відновити функції зубного ряду. Але ціни зубного протезування залежать від багатьох речей: виду протеза, матеріалу з якого він виготовлений, складності роботи.

Види зубних протезів

Усі протези зубів підрозділяються на три види, кожен з яких теж має свої підвиди:

  • знімні;
  • частково-знімні;
  • умовно- знімні.

Знімні протези встановлюють, коли немає основи для закріплення незнімного протеза. Це відбувається в результаті втрати декількох зубів або розхитування їх при пародонтозі. Повні з’ємні протези встановлюють при повній адентії (втрати всіх зубів).

Одні з найбільш поширених видів – пластинчаті акрилові протези, які виготовляються з акрилової пластмаси. У народі досить часто на них кажуть пластмасові протези або зуби на присосках. У конструкції такого протеза є силіконова вставка між яснами і протезом, що виконує амортизуючу функцію і розподіляє навантаження при пережовуванні їжі. При цьому силіконова вставка зубного протеза забезпечує фіксацію на щелепи за рахунок ефекту «присмоктування».

Існує думка, що акрилові протези можуть бути токсичними. Це досить суперечливе питання, а от здатність такої пластмаси викликати алергічну реакцію доведена.

Людям, схильним до алергій, рекомендують носити гнучкі нейлонові зубні протези. Гнучкі або, як їх ще називають, м'які протези не ламаються, не травмують емаль опорного зуба, не викликають алергії, максимально схожі з натуральними зубами і, що дуже важливо, не вимагають попереднього препарування зубів, тобто їх обточування. Матеріал м'яких протезів абсолютно негігроскопічний, а значить, у ньому не живуть мікроорганізми.

Частково-знімні та умовно-знімні протези

Частично-съемный иммедиатпротез.jpg

До частково-знімних відносять бюгельні протези зубів. У них кріплення проводиться за рахунок кламерів або замків.

Кламери – металеві дуги, фіксуючі протез на щелепі. Вони добре фіксуються і не псують зубну емаль. Але більш вдалими кріпленнями вважаються все-таки замки, оскільки їх не видно при посмішці. Це означає, що на нащадків з фото буде дивитися не суворий пращур, а милі і усміхнені бабуся чи дідусь.

Частково-знімні імедіат-протез, так званий метелик, призначений для тимчасового усунення дефекту зубного ряду. Спосіб його кріплення вважається ненадійним, і в ряді європейських країн він заборонений. Припускається, що при випадінні протеза уві сні може статися асфіксія і летальний кінець.

Також до частково-знімних відносять пластинчасті протези і знімні сектора.

Умовно-знімні протези встановлюють, зазвичай, при втраті одного моляра (жувального зуба).

Звичайно, самому розібратися у всіх особливостях протезування складно, а може, і зовсім не потрібно. Адже, в будь-якому випадку, найкращі зубні протези вам зможе порадити лише лікар-стоматолог. На нашому порталі ви зможете підібрати кращу клініку Києва, що займається протезуванням, і отримати знижки.

Встановлення часткових знімних протезів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

СА-НАТА на Позняках

72
69 відгуків

Усі 32 бізнес

51
49 відгуків

DD clinic (м. Вокзальна) преміум

24
28 відгуків

СА-НАТА на Лук'янівці

24
25 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4
Оцінити
(421)

Знімні зубні протези можуть бути зручними! Съемное протезирование разных видов дает возможность восстановления полностью потерянных зубов.
Зубний протез «метелик» Зубной протез бабочка – это временная стоматологическая конструкция, которая устанавливается на время изготовления постоянных протезов. Ее использование позволяет временно закрыть промежутки зубного ряда.
Нейлонові зубні протези Нейлоновые зубные протезы широко используются в современной стоматологии. Их конструкция позволяет избежать травм ротовой полости и ускорить процесс адаптации к ним. Стоимость зависит от определенного клинического случая.
Часткові знімні протези Частичные съемные протезы – это многофункциональные конструкции, которые можно использовать и как основной протез, и как промежуточную конструкцию во время протезирования на постоянной основе.
Iммедіат протези Иммедиат протезы – это съемные конструкции, которые предназначены для временной замены натуральных зубов перед установкой постоянного протеза. Известны своей удобной формой и фиксацией.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика