Зубний протез «метелик»

Зубний протез «метелик»

Головною перевагою протеза «метелик» є підвищена еластичність, завдяки нейлонової основі. Він не буде травмувати ясна і слизову оболонку ротової порожнини. При цьому фіксація відбувається в кілька разів краще звичайної системи. Під час встановлення не потрібно ніякого втручання в зуб, навіть препарування. Система швидко встановлюється – знімають зліпок і виготовляють протез в найближчі два-три дні.

Що таке протез «метелик»?

Це знімна косметична конструкція, яку використовують як тимчасовий замінник постійного протеза на час ортопедичного лікування. Для поліпшення естетичного вигляду та збереження зубного ряду в цей період ставлять «метелика» (медична назва – іммедіат протез).

Назва асоціативна, форма пристосування нагадує саме цю комаху: побачивши фото, ви самі переконаєтеся в цьому.

Ціна на послугу

Вартість конструкції залежить від способу її використання і кількості замінних зубів. Середня ціна системи – 1500 гривень. Врахуйте те, що термін експлуатації «метелика» – не більше 2-х місяців.

Види зубного протеза «метелик»

Виды зубного протеза «бабочка».jpg

Кріпильна частина системи може виготовлятися з акрилу, пластмаси абонейлону. Вона має форму відкритого кола. У центрі розташовані штучні зуби, які зможуть функціонувати впродовж певного часу.

Розрізняють декілька видів за призначенням:

  1. Для заміни повністю всієї щелепи. Найчастіше для цього використовують акрил або нейлон.
  2. Для відновлення декількох одиниць зубного ряду. Конструкція виконує естетичну функцію, при цьому підтримуючи сусідні зуби, щоб не змінився прикус.

Негативні якості:

  • маленький термін експлуатації через швидке зношування коронок;
  • вимагає значних витрат часу при чищенні;
  • при тривалому використанні може призвести до атрофування кісткової тканини.

Показання до встановлення

Встановлюють конструкцію, якщо з якихось причин був втрачений один, кілька зубів або весь зубний ряд. Призначення може бути на користь метелика, якщо потрібне видалення переднього зуба або видалення групи зубів при захворюванні пародонту. Але найчастіше застосовується при виготовлення постійного протеза.

Встановлення іммедіат-протезів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

42
4 відгуку

Призма бізнес

29
53 відгуку

Олета

9
9 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.3
Оцінити
(792)

Зубні протези – що обрати? Зубні протези - явище стоматологіії, що встигло себе зарекомендувати тільки з позитивної сторони. Протези рятують там, де раніше не було ніяких варіантів вирішення проблеми.
Знімні зубні протези можуть бути зручними! Знімне протезування різних видів дає можливість відновити повністю втрачені зуби.
Часткові знімні протези Часткові знімні протези - це багатофункціональні конструкції, які можна використовувати і як основний протез, і як проміжну конструкцію під час протезування на постійній основі.
Iммедіат протези Іммедіат протези - це знімні конструкції, які призначені для тимчасової заміни натуральних зубів перед встановленням постійного протеза. Відомі своєю зручною формою і фіксацією.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.