Нарощування зубів

Нарощування зубів

Чи можна наростити собі зуби? Так! Нарощування зуба – це комплекс процедур, спрямованих на відновлення функціональності природного зубного ряду. При цьому у відреставрованих зубів зовнішній вигляд ідентичний природному. Зазвичай процедуру нарощування використовують для передньої щелепи.

Способи нарощування

  1. Відновлення за допомогою пломбувальних матеріалів. Найчастіше використовується фотополімер. На пошкоджену частину ротової порожнини накладають матеріал, повторюючи форму коронки. Після цього проводиться процедура шліфування. Такий метод найчастіше використовують, якщо пошкодження незначні.
  2. Корекція за допомогою вінірів – тонких керамічних пластин. Їх ставлять на зовнішню сторону щелепи і підганяють форму під природну.
  3. Нарощування за допомогою штифтів. Цей метод використовують, якщо коронка повністю зруйнована, але корінь здоровий. Сам штифт вводять в зубній канал, який буде служити опорою для нової коронки.

Ціни на нарощування зубів

Процедура в клініках Києва коштуватиме від 500 до 1200 гривень. Все залежить саме від вашого клінічного випадку та рекомендацій стоматолога.

Як наростити зуби?

Для початку оцінюється ситуація, що склалася з ротовою порожниною. Тому підбирається спосіб реставрації і вибирається матеріал і колір під природний відтінок. Потім викладається форма або імплантується штифт, встановлюється коронка або шліфується зуб. Це досить педантична робота і вимагає уважного і обережного виконання. Метали, з якого виготовляють штифти, абсолютно безпечні і антиалергенні. Випадок відторгнення металу зустрічається вкрай рідко.

Наращивание зубов2.jpg

Показання для нарощування:

  • відколи або тріщини;
  • плями на поверхні;
  • утворення щілин;
  • зміна положення зуба;
  • механічні травми;
  • карієс;
  • захворювання, які призвели до часткової втрати зубів (при здоровому корені).

Для будь-якого виду корекції, як правило, потрібно всього одне відвідування стоматолога. При цьому не треба виготовляти зліпки і чекати конструкцію з зуботехнічної лабораторії.

Протипоказання

Заборонено проводити процедуру пацієнтам, у яких є алергічна реакція на композитні речовини.

Бувають випадки, коли операційне поле не можна ізолювати від вологи, в такому випадку нарощена частина просто не зафіксується.

Бруксизм – захворювання, при якому вночі людина сильно скрипить зубами. На практиці відзначені випадки, коли зуб потрібно було реставрувати саме з цієї причини, але згодом нарощені частина також тріскалася.

Нарощування зубів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Клініка естетичної стоматології бізнес

42
4 відгуку

Олімп-С бізнес

11
14 відгуків

Сергій Станкевич (SSdent) бізнес

8
3 відгуку

S.I.Y.Dental бізнес

3
4 відгуку

Кринички (м. Виставковий центр) бізнес

2
2 відгуку

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.2
Оцінити
(805)

Реставрація зубів Що таке реставрація зубів? Використання фотополімерів у відновленні зубів. Особливості реставрації передніх зубів. Фото результатів корекції зубного ряду.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.