Брекети

Патологічний або неправильний прикус останнім часом стає нормою. Більше 90% населення земної кулі не може похвалитися ідеально рівними зубами. Іноді ми не надаємо цій проблемі особливого значення, так як враховуємо тільки естетичний дискомфорт від кривих зубів.

Але серйозні порушення прикусу нерідко призводять:

 • до руйнування зубів;
 • до хвороб ясенних каналів;
 • до захворювань шлунково-кишкового тракту.

Сучасна ортодонтія має в своєму розпорядженні всі необхідні конструкції для виправлення прикусу: брекети, капи, ретейнери, пластини тощо.

Невидимі брекети

Брекети, мабуть, найефективніші пристосування для вирівнювання зубів. Їх ще називають «дужками на зуби». Вони являють собою систему замків і кріплень, приєднаних до ортодонтичної дуги, що дозволяє виправити навіть найскладніші аномалії без хірургічного втручання.

Вирівнювання відбувається за рахунок постійного тиску з боку брекет-системи, що сприяє руху зубів, кісткової і м’якої тканин. Дуже важливо після зняття брекетів закріпити результат лікування. Для цього використовують пластини і капи.

Скільки коштує поставити брекети?

Всё о брекетах3.jpg

На ціну ортодонтичного лікування впливає складність установки брекетів, унікальність технології та подальше обслуговування конструкції.

У стоматологічних клініках Києва вартість брекетів складає від 900 грн до 18000 грн. Якщо ви не готові оплатити всю суму відразу, то можете скористатися послугою «брекети в розстрочку».

Щоб вам простіше було зважитися на цей крок, почитайте відгуки пацієнтів, хто прибіг до цієї послуги, ознайомтеся з результатами лікування, подивіться фотографії «до» та «після». На нашому порталі ви можете отримати знижку до 30% на лікування. Читайте також докладний огляд цін на брекети.

Які бувають види брекетів?

Популярні системи класифікуються за низкою ознак:

 • за матеріалом. Існують металеві, керамічні, пластикові, невидимі, золоті, сапфірові брекет-системи;
 • за виробником. Серед найбільш популярних – Damon, Incognito, STB, BioQuick і Smart clip;
 • по розташуванню на зубах (зовнішні і лінгвальні брекети).
 1. Надійна фіксація на зубах, акуратність і малопомітність, доступність за ціною в порівнянні з лінгвальними системами – плюси кераміки при виправленні прикусу.
 2. Непомітна для оточуючих ортодонтична конструкція, яка виготовляється по 3D-моделі щелепи, комфортна при носінні.
 3. За багато років залізні брекети виправили прикус мільйонам людей. Нові безлігатурні брекети Damon – максимум швидкості і комфорту. Лігатурна класика – для сильних духом. Чи варто переплачувати за дорожчі системи лікування?
 4. Ідеальний вибір для тих, хто хвилюється за свою посмішку: брекети з сапфіра прозорі і схожі за кольором з натуральними зубами. Середній термін їх носіння – 2 роки.

Залежно від ступеня порушення прикусу визначається тривалість лікування у лікаря-ортодонта. Терміни носіння брекетів варіюються від декількох місяців до трьох років. Зрозуміло, що більш досконалі види брекетів значно прискорюють процес позбавлення від аномалій прикусу.

Найбільш ефективні саморегулюючі лінгвальні брекети, але і вартість на них у рази вище, ніж, наприклад, на металеві системи. Перші результати після застосування невидимих брекетів будуть помітні вже через 3 місяці.

Безсумнівно, при виправленні прикусу важливий вік пацієнта. Набагато простіше вирівняти зуби за допомогою брекетів в дитячому віці, ніж у дорослому. Тому пройдіть діагностику порожнини рота з вашою дитиною якомога раніше, щоб виявити проблеми прикусу.

Протипоказання до установки брекетів

Всё о брекетах2.jpg

Перед установкою брекетів обов’язково потрібно провести діагностику зубів і тканин пародонту. Деякі захворювання є протипоказаннями до постановки брекетів.

До них відносяться:

 • глибокий карієс;
 • складні форми пародонтиту та пародонтозу;
 • поганий стан кісткової тканини щелепи;
 • незадовільна гігієна порожнини рота.

Після грамотного лікування карієсу і хвороб пародонту перешкод для установки дужок на зуби не залишається.

Виправлення прикусу в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Goodental

67
62 відгуку

Усі 32 бізнес

60
58 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
3.4
Оцінити
(42)

Ціни на брекети Цена брекетов составляет от 3500 до 20000 грн. Стоимость брекет-системы зависит от материала пазов и технологий крепления. Самый дешевый вариант – металлические брекеты.
Пластинки на зуби Хотите откорректировать прикус? Обратите внимание на зубные пластинки. Почему их часто назначают детям? Несъёмные зубные пластинки: специфические показания. Настройка съёмных пластин.
Керамічні брекети Керамические брекеты очень надежны. Они изготовлены по новой технологии,что позволяет брекетам не ломаться на протяжении всего лечения.
Капи для вирівнювання зубів Съёмные зубные капы – достойная замена брекетам. Изготавливаются индивидуально, на зубах незаметны. Существуют в двух разновидностях – ночные и дневные.
Металеві брекети За много лет железные брекеты исправили прикуса миллионам людей. Новые безлигатурные брекеты Damon – максимум скорости и комфорта. Лигатурная классика – для сильных духом. Стоит ли переплачивать за более дорогие системы лечения?
Лінгвальні брекети Не осталось ортодонтических центров, в которых бы не использовались лингвальные брекеты. Сегодня все клиники предлагают эти замечательные системы.
Сапфірові брекети Сапфировые брекеты эстетичны и незаметны на зубах. Установите их и вы не пожалеете о своем выборе!
Безлігатурні брекети Отличия безлигатурных брекетов от традиционных лигатурных. Основные достоинства самолигирующих брекетов. Цены на безлигатурные ортодонтические конструкции.
Невидимі брекети Поставив невидимые брекеты, вы скроете от окружающих факт лечения прикуса. Стоимость лингвальных брекет-систем.
Трейнер для зубів Трейнеры для зубов – недорого и эффективно. Почему трейнер оказывает целостный и гармоничный эффект? Лечение с гарантией, устраняется причина неправильного прикуса. Трейнер – возможность исправить прикус у ребёнка на самой ранней стадии.
Консультація стоматолога-ортодонта Врач ортодонт занимается исправлением различных дефектов зубного ряда и установкой современных брекет систем.
Брекети Damon Хотите установить брекеты Даймон? Отличный выбор! Средняя стоимость — от 6000 грн.
Дитячі брекети Устанавливать брекеты рекомендуется в детском возрасте, так как потом исправить проблему сложнее. Детские брекеты сделают зубы вашего ребенка ровными и красивыми.
Виправлення прикусу Неправильный прикус теперь не проблема! Исправление прикуса у взрослых не требует больших усилий.
Пластикові брекети Пластиковые брекеты - классическая брекет система, сделанная из пластика. Будет интересна детям и взрослым, заботящимся о своём стиле. Стоит дороже металлических брекетов, но дешевле всех остальных видов.
Брекети Інкогніто Наилучшими среди брекет-систем заслуженно признаны лингвальные брекеты "Инкогнито". Стоимость брекетов Incognito выше, чем других.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.