Брекети

Патологічний або неправильний прикус останнім часом стає нормою. Більше 90% населення земної кулі не може похвалитися ідеально рівними зубами. Іноді ми не надаємо цій проблемі особливого значення, так як враховуємо тільки естетичний дискомфорт від кривих зубів.

Але серйозні порушення прикусу нерідко призводять:

 • до руйнування зубів;
 • до хвороб ясенних каналів;
 • до захворювань шлунково-кишкового тракту.

Сучасна ортодонтія має в своєму розпорядженні всі необхідні конструкції для виправлення прикусу: брекети, капи, ретейнери, пластини тощо.

Невидимі брекети

Брекети, мабуть, найефективніші пристосування для вирівнювання зубів. Їх ще називають «дужками на зуби». Вони являють собою систему замків і кріплень, приєднаних до ортодонтичної дуги, що дозволяє виправити навіть найскладніші аномалії без хірургічного втручання.

Вирівнювання відбувається за рахунок постійного тиску з боку брекет-системи, що сприяє руху зубів, кісткової і м’якої тканин. Дуже важливо після зняття брекетів закріпити результат лікування. Для цього використовують пластини і капи.

Скільки коштує поставити брекети?

Всё о брекетах3.jpg

На ціну ортодонтичного лікування впливає складність установки брекетів, унікальність технології та подальше обслуговування конструкції.

У стоматологічних клініках Києва вартість брекетів складає від 900 грн до 18000 грн. Якщо ви не готові оплатити всю суму відразу, то можете скористатися послугою «брекети в розстрочку».

Щоб вам простіше було зважитися на цей крок, почитайте відгуки пацієнтів, хто прибіг до цієї послуги, ознайомтеся з результатами лікування, подивіться фотографії «до» та «після». На нашому порталі ви можете отримати знижку до 30% на лікування. Читайте також докладний огляд цін на брекети.

Які бувають види брекетів?

Популярні системи класифікуються за низкою ознак:

 • за матеріалом. Існують металеві, керамічні, пластикові, невидимі, золоті, сапфірові брекет-системи;
 • за виробником. Серед найбільш популярних – Damon, Incognito, STB, BioQuick і Smart clip;
 • по розташуванню на зубах (зовнішні і лінгвальні брекети).
 1. Надійна фіксація на зубах, акуратність і малопомітність, доступність за ціною в порівнянні з лінгвальними системами – плюси кераміки при виправленні прикусу.
 2. Непомітна для оточуючих ортодонтична конструкція, яка виготовляється по 3D-моделі щелепи, комфортна при носінні.
 3. За багато років залізні брекети виправили прикус мільйонам людей. Нові безлігатурні брекети Damon – максимум швидкості і комфорту. Лігатурна класика – для сильних духом. Чи варто переплачувати за дорожчі системи лікування?
 4. Ідеальний вибір для тих, хто хвилюється за свою посмішку: брекети з сапфіра прозорі і схожі за кольором з натуральними зубами. Середній термін їх носіння – 2 роки.

Залежно від ступеня порушення прикусу визначається тривалість лікування у лікаря-ортодонта. Терміни носіння брекетів варіюються від декількох місяців до трьох років. Зрозуміло, що більш досконалі види брекетів значно прискорюють процес позбавлення від аномалій прикусу.

Найбільш ефективні саморегулюючі лінгвальні брекети, але і вартість на них у рази вище, ніж, наприклад, на металеві системи. Перші результати після застосування невидимих брекетів будуть помітні вже через 3 місяці.

Безсумнівно, при виправленні прикусу важливий вік пацієнта. Набагато простіше вирівняти зуби за допомогою брекетів в дитячому віці, ніж у дорослому. Тому пройдіть діагностику порожнини рота з вашою дитиною якомога раніше, щоб виявити проблеми прикусу.

Протипоказання до установки брекетів

Всё о брекетах2.jpg

Перед установкою брекетів обов’язково потрібно провести діагностику зубів і тканин пародонту. Деякі захворювання є протипоказаннями до постановки брекетів.

До них відносяться:

 • глибокий карієс;
 • складні форми пародонтиту та пародонтозу;
 • поганий стан кісткової тканини щелепи;
 • незадовільна гігієна порожнини рота.

Після грамотного лікування карієсу і хвороб пародонту перешкод для установки дужок на зуби не залишається.

Виправлення прикусу в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
48 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Goodental

67
62 відгуку

Усі 32 бізнес

60
58 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
3.4
Оцінити
(42)

Ціни на брекети Ціна брекетів становить від 3 500 до 20 000 грн. Вартість брекет-системи залежить від матеріалу пазів і технологій кріплення. Найдешевший варіант – металеві брекети.
Пластинки на зуби Хочете відкоригувати прикус? Зверніть увагу на зубні пластинки. Чому їх часто призначають дітям? Незнімні зубні пластинки: специфічні показання. Настроювання знімних пластин.
Керамічні брекети Керамічні брекети дуже надійні. Вони виготовлені за новою технологією, що дозволяє брекетам не змінювати форму протягом усього лікування.
Капи для вирівнювання зубів Знімні зубні капи – гідна заміна брекетам. Виготовляються індивідуально, на зубах непомітні. Існують у двох різновидах – нічні та денні.
Металеві брекети За багато років залізні брекети виправили прикус мільйонам людей. Нові безлігатурні брекети Damon – максимум швидкості і комфорту. Лігатурна класика – для сильних духом. Чи варто переплачувати за дорожчі системи лікування?
Лінгвальні брекети Не залишилося ортодонтичних центрів, в яких би не використовувалися лінгвальні брекети. Сьогодні всі пропонують ці чудові системи.
Безлігатурні брекети Відмінності безлігатурних брекетів від традиційних лігатурних. Основні переваги саморегулюючихся брекетів. Ціни на безлігатурні ортодонтичні конструкції.
Сапфірові брекети Сапфірові брекети естетичні й непомітні на зубах. Встановіть їх і ви не пошкодуєте про свій вибір!
Невидимі брекети Поставивши невидимі брекети, ви приховаєте від оточуючих факт лікування прикусу. Вартість лінгвальних брекет-систем.
Трейнер для зубів Трейнери для зубів – недорого і ефективно. Чому трейнер надає цілісний і гармонійний ефект? Лікування з гарантією, усувається причина неправильного прикусу. Трейнер – можливість виправити прикус у дитини на ранній стадії.
Консультація стоматолога-ортодонта Лікар-ортодонт займається виправленням різних дефектів зубного ряду і встановленням сучасних бреекет-систем.
Дитячі брекети Встановлювати брекети рекомендується в дитячому віці, так як потім виправити проблему складніше. Дитячі брекети зроблять зуби вашої дитини рівними і гарними.
Брекети Damon Хочете встановити брекети Даймон? Чудовий вибір! Середня вартість - від 6000 грн.
Пластикові брекети Пластикові брекети - класична брекет система, зроблена з пластику. Буде цікава дітям і дорослим, які піклуються про свій стиль. Коштує дорожче металевих брекетів, але дешевше всього іншого.
Виправлення прикусу Неправильний прикус тепер не проблема! Виправлення прикусу у дорослих не вимагає великих зусиль.
Брекети Інкогніто Найкращими серед брекет-систем заслужено визнані лінгвальні брекети "Інкогніто". Вартість брекетів Incognito вища, ніж інших.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.