Брекети Інкогніто

Брекети Інкогніто

Дозвольте собі брекети incognito

Лінгвальні брекети інкогніто – нове слово в ортодонтії. Саме поняття «лінгвальний» говорить про те, що вони розташовані на внутрішній частині зубів, з боку язика, а отже, абсолютно непомітні. Поняття практичності вельми суб’єктивне. Приходячи до рішення про необхідність встановлення брекет-системи, ми враховуємо можливий дискомфорт від носіння і те, які кошти ми готові витратити на те, щоб звести його до мінімуму.

Вартість брекет-систем різних видів відрізняється в рази, це тільки ускладнює вибір. Тут потрібно розуміти, що революційні методики коштуватимуть значно дорожче традиційних. Середня вартість брекетів incognito становить 17 000 грн.

Цей вид ортодонтичного лікування показаний в будь-якому віці, починаючи від того моменту, коли остаточно сформований постійний зубний ряд (близько 12 років) і закінчуючи тим, коли він ще безповоротно не втрачений. Але на цьому позитивні якості брекетів інкогніто не закінчуються.

Невидимі брекети – естетично і комфортно!

Лингвальные брекеты Инкогнито2.jpg

Кілька незаперечних фактів, які виділяють брекети інкогніто серед інших:

  1. Лінгвальні брекети Інкогніто абсолютно непомітні для оточуючих. З такою системою ви живете, не соромлячись посміхатися для фото.
  2. Спеціальний золотовмісний сплав, який використовується для виготовлення брекетів, повністю виключає окислювальні процеси в ротовій порожнині, а отже, і алергічні реакції організму.
  3. Мінімальний дискомфорт від носіння. Брекети інкогніто підганяються індивідуально під пацієнта. За зліпком виготовляється 3D модель, за якою робляться плоскі брекети. Таким чином, істотно зменшується клейовий прошарок і об’єм. Завдяки цьому також не виникає дефектів дикції.
  4. Ефективність системи вище, ніж у традиційних брекетів. Вирівнювання зубного ряду відбувається швидше.
  5. Коригують навіть яскраво виражені аномалії кривих зубів.

Звичайно ж, дуже складно усереднити дані по носінню брекетів різними пацієнтами. Час носіння, рівень дискомфорту та інші моменти дуже індивідуальні, залежатимуть від клінічної картини деформації зубного ряду та інших факторів.

Проте в тому, що брекети Інкогніто більш ефективні і практично не завдають дискомфорту можна переконатися, переглянувши фото робіт кращих стоматологів та відгуки пацієнтів, які вже пройшли лікування такими системами.

  1. 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.

Брекети Incognito в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Expert Dent бізнес

1 відгук

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(757)

Металеві брекети За багато років залізні брекети виправили прикус мільйонам людей. Нові безлігатурні брекети Damon – максимум швидкості і комфорту. Лігатурна класика – для сильних духом. Чи варто переплачувати за дорожчі системи лікування?
Лінгвальні брекети Не залишилося ортодонтичних центрів, в яких би не використовувалися лінгвальні брекети. Сьогодні всі пропонують ці чудові системи.
Невидимі брекети Поставивши невидимі брекети, ви приховаєте від оточуючих факт лікування прикусу. Вартість лінгвальних брекет-систем.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.