Брекети Інкогніто

Брекети Інкогніто

Дозвольте собі брекети incognito

Лінгвальні брекети інкогніто – нове слово в ортодонтії. Саме поняття «лінгвальний» говорить про те, що вони розташовані на внутрішній частині зубів, з боку язика, а отже, абсолютно непомітні. Поняття практичності вельми суб’єктивне. Приходячи до рішення про необхідність встановлення брекет-системи, ми враховуємо можливий дискомфорт від носіння і те, які кошти ми готові витратити на те, щоб звести його до мінімуму.

Вартість брекет-систем різних видів відрізняється в рази, це тільки ускладнює вибір. Тут потрібно розуміти, що революційні методики коштуватимуть значно дорожче традиційних. Середня вартість брекетів incognito становить 17 000 грн.

Цей вид ортодонтичного лікування показаний в будь-якому віці, починаючи від того моменту, коли остаточно сформований постійний зубний ряд (близько 12 років) і закінчуючи тим, коли він ще безповоротно не втрачений. Але на цьому позитивні якості брекетів інкогніто не закінчуються.

Невидимі брекети – естетично і комфортно!

Лингвальные брекеты Инкогнито2.jpg

Кілька незаперечних фактів, які виділяють брекети інкогніто серед інших:

  1. Лінгвальні брекети Інкогніто абсолютно непомітні для оточуючих. З такою системою ви живете, не соромлячись посміхатися для фото.
  2. Спеціальний золотовмісний сплав, який використовується для виготовлення брекетів, повністю виключає окислювальні процеси в ротовій порожнині, а отже, і алергічні реакції організму.
  3. Мінімальний дискомфорт від носіння. Брекети інкогніто підганяються індивідуально під пацієнта. За зліпком виготовляється 3D модель, за якою робляться плоскі брекети. Таким чином, істотно зменшується клейовий прошарок і об’єм. Завдяки цьому також не виникає дефектів дикції.
  4. Ефективність системи вище, ніж у традиційних брекетів. Вирівнювання зубного ряду відбувається швидше.
  5. Коригують навіть яскраво виражені аномалії кривих зубів.

Звичайно ж, дуже складно усереднити дані по носінню брекетів різними пацієнтами. Час носіння, рівень дискомфорту та інші моменти дуже індивідуальні, залежатимуть від клінічної картини деформації зубного ряду та інших факторів.

Проте в тому, що брекети Інкогніто більш ефективні і практично не завдають дискомфорту можна переконатися, переглянувши фото робіт кращих стоматологів та відгуки пацієнтів, які вже пройшли лікування такими системами.

  1. 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.

Брекети Incognito в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

Expert Dent бізнес

1 відгук

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(391)

Лінгвальні брекети Не осталось ортодонтических центров, в которых бы не использовались лингвальные брекеты. Сегодня все клиники предлагают эти замечательные системы.
Металеві брекети За много лет железные брекеты исправили прикуса миллионам людей. Новые безлигатурные брекеты Damon – максимум скорости и комфорта. Лигатурная классика – для сильных духом. Стоит ли переплачивать за более дорогие системы лечения?
Невидимі брекети Поставив невидимые брекеты, вы скроете от окружающих факт лечения прикуса. Стоимость лингвальных брекет-систем.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика