Ціни на брекети

Ціни на брекети

Як вибрати брекети, оптимальні за ціною та якістю? Традиційні металеві скоби найдешевші і надійні, але виглядають не дуже привабливо. Більш дорогий варіант - непомітні замочки з кераміки або сапфіра. Це ідеальний вибір для любителів естетики.

Від чого залежить вартість брекет-системи?

Вартість ортодонтичної системи в Україні варіюється від декількох тисяч до декількох десятків тисяч гривень.

На ціну конструкції впливають такі фактори:

 • матеріал пазів (метал, кераміка, сапфір, пластик);
 • новизна апарату (це передові технології кріплення замочків і дуги, полірування поверхні системи та ін.);
 • популярність марки (великим попитом користуються американські та німецькі системи - Damon, Incognito, Clarity, STB та інші);
 • строк лікування (буває малий, середній або тривалий, корекція може зайняти від 6 місяців до 2,5 років).

Скільки коштує поставити металеві брекети?

Стоимость металлических брекетовПри виборі ортодонтичного апарату стоматолог враховує не тільки особливості клінічного випадку (ступінь і тип деформації зубного ряду), але й фінансові можливості пацієнта, його спосіб життя та професію.

Дешевий і надійний варіант - це металеві скоби на зуби. Вони витримують будь-які механічні навантаження, тому рідко ламаються. Вартість однієї системи - від 7 800 грн.

Якщо ж для вас важлива швидкість лікування, тоді зупиніть свій вибір на самолігувальних металевих брекетах, які скорочують строк корекції на 20-25%. Така система коштує близько 15 000 грн.

Вартість естетичних скоб на зуби

Якщо вас лякає сама думка про те, що на зубах доведеться носити залізні скоби, тоді приготуйтеся до великих витрат на естетичні системи:

 • керамічні традиційні - близько 14 000 грн;
 • керамічні самолігувальні (безлігатурні) - від 19 000 грн;
 • прозорі сапфірові - 15 000-17 000 грн.

Найдорожчі системи - лінгвальні, їх вартість починається від 25 000 грн. Така висока ціна обумовлена складністю виготовлення та встановлення. Лінгвальні (внутрішні) брекети абсолютно непомітні в ротовій порожнині, тому ідеально пасують публічним людям, а також підліткам, які часто переживають за свій зовнішній вигляд.

Ціна установлення брекет-системи

Вартість брекетів вже включає саму процедуру установлення та всі видаткові матеріали. Але перед установленням вас чекають додаткові витрати:

Стоимость брекетов2.jpg
 • первинна консультація ортодонта та складання плану лікування - 100-150 грн;
 • діагностика, яка включає ортопантомограму (150 грн) і зняття зліпків зубів (70-100 грн);
 • комплексна санація ротової порожнини: лікування каріозних осередків, запальних ділянок, ультразвукова чистка емалі (ціна залежить від клінічної картини).

Триває установлення близько години і проходить комфортно для пацієнта. Лікар просушує емаль, потім фіксує кожен паз за допомогою композиту і закріплює металеву дугу лигатурами (гумки та тонкі дроти).

У період носіння брекетів вам потрібно буде раз на 2-3 тижні відвідувати ортодонта для заміни лігатур та активації апарату.

Як знімають брекети і скільки це коштує?

Как снимают брекетыЗавершальний і самий довгоочікуваний етап ортодонтичної корекції – зняття замків. Це безболісний процес, який займає 30-40 хвилин. Така послуга коштує 800-1200 грн.

Деякі приватні стоматології практикують одноразову оплату всього курсу лікування. У цьому випадку не потрібно окремо платити за зняття брекетів.

Після завершення корекції прикусу ортодонт фіксує ретейнер на внутрішню поверхню зубів. Він запобіжить зсув зубів та закріпить отриманий результат. Вартість незнімного ретейнера - близько 800 грн.

Дешево поставити брекети можна в стоматологіях, розташованих у спальних районах міста. Послуги ортодонтів, що працюють в центрі, завжди обходяться дорожче.

Однак при виборі лікаря важливо враховувати не тільки вартість його прийому, але й досвід роботи, відгуки інших пацієнтів. Детальну інформацію про кожного стоматолога ви знайдете на нашому сайті.

 1. 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.
 2. Глибокий дистальний прикус порушує пропорції обличчя і ускладнює пережовування їжі. Дізнайтеся, як виглядає глибокий прикус зубів і чому виникає ця патологія.

Встановлення брекет-системи в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
48 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Goodental

67
62 відгуку

Клініка естетичної стоматології бізнес

42
4 відгуку

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
3.3
Оцінити
(1015)

Керамічні брекети Керамічні брекети дуже надійні. Вони виготовлені за новою технологією, що дозволяє брекетам не змінювати форму протягом усього лікування.
Металеві брекети За багато років залізні брекети виправили прикус мільйонам людей. Нові безлігатурні брекети Damon – максимум швидкості і комфорту. Лігатурна класика – для сильних духом. Чи варто переплачувати за дорожчі системи лікування?
Лінгвальні брекети Не залишилося ортодонтичних центрів, в яких би не використовувалися лінгвальні брекети. Сьогодні всі пропонують ці чудові системи.
Безлігатурні брекети Відмінності безлігатурних брекетів від традиційних лігатурних. Основні переваги саморегулюючихся брекетів. Ціни на безлігатурні ортодонтичні конструкції.
Сапфірові брекети Сапфірові брекети естетичні й непомітні на зубах. Встановіть їх і ви не пошкодуєте про свій вибір!
Невидимі брекети Поставивши невидимі брекети, ви приховаєте від оточуючих факт лікування прикусу. Вартість лінгвальних брекет-систем.
Брекети Damon Хочете встановити брекети Даймон? Чудовий вибір! Середня вартість - від 6000 грн.
Пластикові брекети Пластикові брекети - класична брекет система, зроблена з пластику. Буде цікава дітям і дорослим, які піклуються про свій стиль. Коштує дорожче металевих брекетів, але дешевше всього іншого.
Брекети Інкогніто Найкращими серед брекет-систем заслужено визнані лінгвальні брекети "Інкогніто". Вартість брекетів Incognito вища, ніж інших.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.