Ціни на брекети

Ціни на брекети

Як вибрати брекети, оптимальні за ціною та якістю? Традиційні металеві скоби найдешевші і надійні, але виглядають не дуже привабливо. Більш дорогий варіант - непомітні замочки з кераміки або сапфіра. Це ідеальний вибір для любителів естетики.

Від чого залежить вартість брекет-системи?

Вартість ортодонтичної системи в Україні варіюється від декількох тисяч до декількох десятків тисяч гривень.

На ціну конструкції впливають такі фактори:

 • матеріал пазів (метал, кераміка, сапфір, пластик);
 • новизна апарату (це передові технології кріплення замочків і дуги, полірування поверхні системи та ін.);
 • популярність марки (великим попитом користуються американські та німецькі системи - Damon, Incognito, Clarity, STB та інші);
 • строк лікування (буває малий, середній або тривалий, корекція може зайняти від 6 місяців до 2,5 років).

Скільки коштує поставити металеві брекети?

Стоимость металлических брекетовПри виборі ортодонтичного апарату стоматолог враховує не тільки особливості клінічного випадку (ступінь і тип деформації зубного ряду), але й фінансові можливості пацієнта, його спосіб життя та професію.

Дешевий і надійний варіант - це металеві скоби на зуби. Вони витримують будь-які механічні навантаження, тому рідко ламаються. Вартість однієї системи - від 7 800 грн.

Якщо ж для вас важлива швидкість лікування, тоді зупиніть свій вибір на самолігувальних металевих брекетах, які скорочують строк корекції на 20-25%. Така система коштує близько 15 000 грн.

Вартість естетичних скоб на зуби

Якщо вас лякає сама думка про те, що на зубах доведеться носити залізні скоби, тоді приготуйтеся до великих витрат на естетичні системи:

 • керамічні традиційні - близько 14 000 грн;
 • керамічні самолігувальні (безлігатурні) - від 19 000 грн;
 • прозорі сапфірові - 15 000-17 000 грн.

Найдорожчі системи - лінгвальні, їх вартість починається від 25 000 грн. Така висока ціна обумовлена складністю виготовлення та встановлення. Лінгвальні (внутрішні) брекети абсолютно непомітні в ротовій порожнині, тому ідеально пасують публічним людям, а також підліткам, які часто переживають за свій зовнішній вигляд.

Ціна установлення брекет-системи

Вартість брекетів вже включає саму процедуру установлення та всі видаткові матеріали. Але перед установленням вас чекають додаткові витрати:

Стоимость брекетов2.jpg
 • первинна консультація ортодонта та складання плану лікування - 100-150 грн;
 • діагностика, яка включає ортопантомограму (150 грн) і зняття зліпків зубів (70-100 грн);
 • комплексна санація ротової порожнини: лікування каріозних осередків, запальних ділянок, ультразвукова чистка емалі (ціна залежить від клінічної картини).

Триває установлення близько години і проходить комфортно для пацієнта. Лікар просушує емаль, потім фіксує кожен паз за допомогою композиту і закріплює металеву дугу лигатурами (гумки та тонкі дроти).

У період носіння брекетів вам потрібно буде раз на 2-3 тижні відвідувати ортодонта для заміни лігатур та активації апарату.

Як знімають брекети і скільки це коштує?

Как снимают брекетыЗавершальний і самий довгоочікуваний етап ортодонтичної корекції – зняття замків. Це безболісний процес, який займає 30-40 хвилин. Така послуга коштує 800-1200 грн.

Деякі приватні стоматології практикують одноразову оплату всього курсу лікування. У цьому випадку не потрібно окремо платити за зняття брекетів.

Після завершення корекції прикусу ортодонт фіксує ретейнер на внутрішню поверхню зубів. Він запобіжить зсув зубів та закріпить отриманий результат. Вартість незнімного ретейнера - близько 800 грн.

Дешево поставити брекети можна в стоматологіях, розташованих у спальних районах міста. Послуги ортодонтів, що працюють в центрі, завжди обходяться дорожче.

Однак при виборі лікаря важливо враховувати не тільки вартість його прийому, але й досвід роботи, відгуки інших пацієнтів. Детальну інформацію про кожного стоматолога ви знайдете на нашому сайті.

 1. 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.
 2. Глибокий дистальний прикус порушує пропорції обличчя і ускладнює пережовування їжі. Дізнайтеся, як виглядає глибокий прикус зубів і чому виникає ця патологія.

Встановлення брекет-системи в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Goodental

50
48 відгуків

Мед-Део Компані (м. Академмістечко) бізнес

21
23 відгуку

Клініка естетичної стоматології бізнес

19
26 відгуків

Твоя посмішка бізнес

12
14 відгуків

Стоматологічна поліклініка Дарницького району економ

11
11 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
3.3
Оцінити
(541)

Керамічні брекети Керамические брекеты очень надежны. Они изготовлены по новой технологии,что позволяет брекетам не ломаться на протяжении всего лечения.
Лінгвальні брекети Не осталось ортодонтических центров, в которых бы не использовались лингвальные брекеты. Сегодня все клиники предлагают эти замечательные системы.
Металеві брекети За много лет железные брекеты исправили прикуса миллионам людей. Новые безлигатурные брекеты Damon – максимум скорости и комфорта. Лигатурная классика – для сильных духом. Стоит ли переплачивать за более дорогие системы лечения?
Сапфірові брекети Сапфировые брекеты эстетичны и незаметны на зубах. Установите их и вы не пожалеете о своем выборе!
Безлігатурні брекети Отличия безлигатурных брекетов от традиционных лигатурных. Основные достоинства самолигирующих брекетов. Цены на безлигатурные ортодонтические конструкции.
Невидимі брекети Поставив невидимые брекеты, вы скроете от окружающих факт лечения прикуса. Стоимость лингвальных брекет-систем.
Брекети Damon Хотите установить брекеты Даймон? Отличный выбор! Средняя стоимость — от 6000 грн.
Брекети Інкогніто Наилучшими среди брекет-систем заслуженно признаны лингвальные брекеты "Инкогнито". Стоимость брекетов Incognito выше, чем других.
Пластикові брекети Пластиковые брекеты - классическая брекет система, сделанная из пластика. Будет интересна детям и взрослым, заботящимся о своём стиле. Стоит дороже металлических брекетов, но дешевле всех остальных видов.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика