Естетична стоматологія

Доглянуті зуби правильної форми і напівпрозорого білого відтінку – чудовий мотив для відвідування дантиста.

Нам уже недостатньо просто вилікувати зуби, тепер важлива й естетика. На задній план відходять грубі металеві коронки, масивні пломби, більша увага приділяється догляду та прикрасам.

Як зробити зуби рівнішими

Найпоширеніший спосіб вирівняти зуби – це брекети. Їх багато видів: помітні і невидимі, з дорогих матеріалів і простіші – вибрати можна на будь-який смак. Ціни також різні, а на лікування потрібно близько року.

Вирівнювання зубів без брекетів

Що ще можна виправити

Естетична стоматологія вирішує завдання відновлення втрачених зубів, реставрації ушкоджень, скупченості, вирівнювання кривих зубів. Професійне чищення, відбілювання, установка скайсів – все це також стосується естетичної стоматології.

Щоб наблизитися до ідеалу або просто зробити усмішку більш гармонійною, можна змінити:

  • колір емалі;
  • лінію посмішки і ясна;
  • зовнішній вигляд ясенних сосочків;
  • форму, симетрію і пропорції зубів.

Точно знаючи, що саме ви хочете відкоригувати, можна обговорювати методи естетичної стоматології.

  1. Укрупнити або подовжити зуби в «зоні усмішки» можна за допомогою вінірів. Один зуб можна наростити за допомогою пломбувальних матеріалів. Якщо у зуба здоровий корінь, наростити коронку можна на штифт.
  2. Реконструкція здійснюється двома варіантами – зі створенням керамічного аналога (непрямий метод) і відразу на рідному зубі (пряма реставрація). Все залежить від ступеня пошкоджень.
  3. Прикраси, які кріпляться за допомогою стоматологічного клею. Вони виготовляються в особливих лабораторних умовах і не втрачають блиску у вологому середовищі і при контакті з їжею.
  4. Керамічні або порцелянові накладки, які закривають передню поверхню зуба, маскуючи пломби, темну емаль, приховують щілини і вирівнюють висоту зубів.

Способи естетичної реставрації

Невеликі відколи та тріщини на зубах, щілини, невиведені плями на емалі, різна висота зубів – це все вирішує художня реставрація. При цьому стоматолог може відтворити анатомічну форму зуба і природний тон. Відрізнити реставрований зуб від рідного зможе тільки фахівець.

Залежно від пошкоджень, відновити зуб можна відразу в день відвідання. Лікар може виліпити коронку заново, нашаровуючи пломбувальний матеріал, поки повністю не закриє місце відколу. Або ж закрити пошкодження спеціальною накладкою. Якщо ж зуб дуже зруйнований, знадобиться установка штифта і керамічної коронки.

Догляд після реставрації

Відреставровані зуби вимагають ще більшої уваги у догляді, ніж природні. Бажано відмовитися від куріння, тому що це може викликати потемніння емалі біля основи зуба. Користуйтеся ополіскувачами, іригаторами і зубною ниткою. Необхідно регулярно проходити огляд у стоматолога, щоб припинити розвиток карієсу, який може пошкодити нові зуби.

Естетична реставрація зубів проводиться в більшості великих стоматологічних клінік. Ми зібрали всі найкращі центри на одному порталі. Ви можете вибрати найбільш відповідний для себе варіант за рейтингом, ціною та адресним розташуванням.

Естетична стоматологія в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

400
49 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

200
81 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Goodental

67
62 відгуку

Усі 32 бізнес

57
55 відгуків

Терапевтична стоматологія економ

52
8 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.5
Оцінити
(6)

Ціни на вініри для зубів Цена виниров в Украине – от 1000 до 3000 грн, она зависит от материала и метода установки. Стоимость виниров на зубы уже включает установку и расходные материалы. Такие конструкции служат от 3-х лет.
Нарощування зубів Наращивание зубов – очень популярная, а главное, выгодная процедура. С помощью нее можно полностью откорректировать проблемы с отколами зубов или их частичной потерей. Цены зависят от метода наращивания зубов.
Вініри Поставить виниры – это лучший способ восстановить эстетику передних зубов. Стоматологии предлагают прямые композитные виниры и ортопедические фарфоровые.
Усі секрети про люмініри С появлением люминиров мечта о голливудской улыбке стала осуществимой для каждого. Люминиры на зубы - это те же виниры, но без обточки.
Реставрація зубів Что такое реставрация зубов? Использование фотополимеров в восстановлении зубов. Особенности реставрации передних зубов. Фото результатов коррекции зубного ряда.
Вирівнювання зубів без брекетів Выравнивание зубов без брекетов осуществимо, но далеко не в каждом случае. Давайте попробуем разобраться, когда это реально, а когда нет.
Стрази на зуби Стоматолог предложит вам большой выбор страз на зубы – скайсов.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.