Естетична стоматологія

Доглянуті зуби правильної форми і напівпрозорого білого відтінку – чудовий мотив для відвідування дантиста.

Нам уже недостатньо просто вилікувати зуби, тепер важлива й естетика. На задній план відходять грубі металеві коронки, масивні пломби, більша увага приділяється догляду та прикрасам.

Як зробити зуби рівнішими

Найпоширеніший спосіб вирівняти зуби – це брекети. Їх багато видів: помітні і невидимі, з дорогих матеріалів і простіші – вибрати можна на будь-який смак. Ціни також різні, а на лікування потрібно близько року.

Вирівнювання зубів без брекетів

Що ще можна виправити

Естетична стоматологія вирішує завдання відновлення втрачених зубів, реставрації ушкоджень, скупченості, вирівнювання кривих зубів. Професійне чищення, відбілювання, установка скайсів – все це також стосується естетичної стоматології.

Щоб наблизитися до ідеалу або просто зробити усмішку більш гармонійною, можна змінити:

  • колір емалі;
  • лінію посмішки і ясна;
  • зовнішній вигляд ясенних сосочків;
  • форму, симетрію і пропорції зубів.

Точно знаючи, що саме ви хочете відкоригувати, можна обговорювати методи естетичної стоматології.

  1. Укрупнити або подовжити зуби в «зоні усмішки» можна за допомогою вінірів. Один зуб можна наростити за допомогою пломбувальних матеріалів. Якщо у зуба здоровий корінь, наростити коронку можна на штифт.
  2. Реконструкція здійснюється двома варіантами – зі створенням керамічного аналога (непрямий метод) і відразу на рідному зубі (пряма реставрація). Все залежить від ступеня пошкоджень.
  3. Прикраси, які кріпляться за допомогою стоматологічного клею. Вони виготовляються в особливих лабораторних умовах і не втрачають блиску у вологому середовищі і при контакті з їжею.
  4. Керамічні або порцелянові накладки, які закривають передню поверхню зуба, маскуючи пломби, темну емаль, приховують щілини і вирівнюють висоту зубів.

Способи естетичної реставрації

Невеликі відколи та тріщини на зубах, щілини, невиведені плями на емалі, різна висота зубів – це все вирішує художня реставрація. При цьому стоматолог може відтворити анатомічну форму зуба і природний тон. Відрізнити реставрований зуб від рідного зможе тільки фахівець.

Залежно від пошкоджень, відновити зуб можна відразу в день відвідання. Лікар може виліпити коронку заново, нашаровуючи пломбувальний матеріал, поки повністю не закриє місце відколу. Або ж закрити пошкодження спеціальною накладкою. Якщо ж зуб дуже зруйнований, знадобиться установка штифта і керамічної коронки.

Догляд після реставрації

Відреставровані зуби вимагають ще більшої уваги у догляді, ніж природні. Бажано відмовитися від куріння, тому що це може викликати потемніння емалі біля основи зуба. Користуйтеся ополіскувачами, іригаторами і зубною ниткою. Необхідно регулярно проходити огляд у стоматолога, щоб припинити розвиток карієсу, який може пошкодити нові зуби.

Естетична реставрація зубів проводиться в більшості великих стоматологічних клінік. Ми зібрали всі найкращі центри на одному порталі. Ви можете вибрати найбільш відповідний для себе варіант за рейтингом, ціною та адресним розташуванням.

Естетична стоматологія в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
48 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Goodental

67
62 відгуку

Усі 32 бізнес

60
58 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.6
Оцінити
(7)

Ціни на вініри для зубів Ціна вінірів в Україні - від 1 000 до 3 000 грн, вона залежить від матеріалу та методу встановлення. Вартість вінірів на зуби вже включає встановлення та видаткові матеріали. Такі конструкції служать від 3-х років.
Нарощування зубів Нарощування зубів - дуже популярна, а головне, вигідна процедура. За допомогою неї можна повністю відкоригувати проблеми з відколами зубів або їх часткової втратою. Ціни залежать від методу нарощування зубів.
Вініри Встановити вініри – це найкращий спосіб відновити естетику передніх зубів. Стоматології Києва пропонують прямі композитні вініри й ортопедичні порцелянові.
Усі секрети про люмініри З появою люмінірів мрія про голлівудську посмішку стала здійсненною для кожного. Люмініри на зуби - це ті ж вініри, але без обточування.
Реставрація зубів Що таке реставрація зубів? Використання фотополімерів у відновленні зубів. Особливості реставрації передніх зубів. Фото результатів корекції зубного ряду.
Вирівнювання зубів без брекетів Вирівнювання зубів без брекетів здійсненно, але далеко не в кожному випадку. Давайте спробуємо розібратися, коли це реально, а коли ні.
Стрази на зуби Стоматолог запропонує вам великий вибір страз на зуби – скайсів.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.