Блог стоматолога Радіона Крамаренка

Блог стоматолога другої категорії, спеціаліста з терапії зубів та ясен, хірургічних маніпуляцій, Крамаренка Родіона Борисовича. Автор публікацій відвідав безліч тематичних курсів і семінарів і ділиться з нами своїми безцінними знаннями. Дізнайтеся, як правильно доглядати за зубами, який метод лікування вибрати і багато іншого. Всі корисні поради лікаря в нашому блозі.
Догляд за зубами дитини Догляд за зубами дитини вимагає великої відповідальності від батьків. За статистикою карієс вражає зуби одного з п'яти дітей у віці до 2 років.
Прорізування зубів у дітей Ріжуться зуби у малюка? Вся необхідна інформація для батьків про прорізуванні зубів. Поради дитячих стоматологів.
Догляд за брекетами Зубні щітки для брекетів, йоржики, та інші пристосування допоможуть вам підтримувати правильну гігієну брекетів.
Ортодонтія Виправляючи неправильний прикус, ви усуваєте можливі негативні наслідки. Які саме і як їх лікувати? Поради лікарів-ортодонтів.
Види брекет-систем На сьогоднішній день є безліч різних брекет-систем, що дозволяють виправити прикус і вирівняти зуби з максимально можливим ефектом.
Імплантація зубів: відгуки та рекомендації пацієнтів Відгуки пацієнтів про імплантацію зубів. Інформація про експрес-імплантації зубів і її вартість. Рекомендації лікарів-імплантологів.
Імплантологія в стоматології Сучасна імплантологія здатна вирішити масу проблем, пов'язаних з втратою зубів. З цієї причини дентальна імплантологія є вкрай потрібним напрямком.
Де встановити зуби в Києві. Ціни. Чи можна вставити зуби, якщо немає кореня? Вартість протезування на імплантатах. Де зробити зуби в кредит?
Технологія імплантації зубів Насьогодні існує не одна технологія імплантації зубів, так що пацієнт може зробити вибір, виходячи зі своєї особистої ситуації.
Що робити після видалення зуба? Що робити після видалення зуба? Відповісти на це питання, вам допоможе стаття про рекомендовані процедури після операції видалення зуба.
Як користуватися зубною ниткою Яке значення зубної нитки при чищенні зубів? Правила використання флоса для зубів. Ціна на нитки для зубів.
Ускладнення після імплантації зубів Як часто виникають ускладнення після імплантації зубів і які вони бувають? У яких випадках може початися відторгнення імпланта? Поради по боротьбі з болем після встановлення імпланта на зуби.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.